Forum Forum dla firmZakładanie firmy

nowa firma od podstaw jak gdzie ??

nowa firma od podstaw jak gdzie ??

aerografika / 2014-11-25 12:37
Witam , mam na imię Paweł ja pracuje w niemczech jako kierowca ale to nie ważne , razem z bratem Marcinem który jeszcze uczy się w Kielcach na kierunku architekura ostatni rok myślmy ze mamy dobry plan na biznes, firmę, a wiec zacznę od początku.

Chodzi o otwarcie działalności firmy która produkuje kasetony świetlne wykozystywane miedzy innymi do wystrojów dyskotek barów pubów , maszyny i technologie już prawie mamy , już jesteśmy po pierwszych testach,

chcieli byśmy założyć działalność ale nie wiemy kompletnie od czego zacząć, słyszałem o studenckich inkubatorach przedsiebiorczości to może brat by z tego skożystał , no a jak nie to może trzeba pisać jakiś biznes plan może by się dostało jakaś zapomogę z UE , potrzebujemy kogoś kto by nas poprowadził i doradził jak lepiej bo puki co nie mamy pojęcia.

Dzięki
Wyświetlaj:
szklarek / 2014-11-26 12:23
Nowy rodzaj wsparcia finansowego- Wsparcie Na Starcie:

http://e-prawnik.pl/wiadomosci/informacje/pozyczka-dla-mlodych-program-wsparcie-w-starcie.html
ZuzaMaja70 / 2014-11-26 10:42
jest mnóstwo osób, które doradzają w tego typu sprawach, zajmują się pozyskiwanie funduszy z UE i tego typu rzeczy, poszukajcie u siebie w mieście lub w internecie, a jak chcecie mieć tanie, to trzeba siąść i poczytać w necie co i jak po kolei się robi ;)

Najnowsze wpisy