Forum Polityka, aktualnościKraj

Nowa opłata audiowizualna. Nikt się nie wymiga?

Nowa opłata audiowizualna. Nikt się nie wymiga?

Wyświetlaj:
wicenigga / 89.229.19.* / 2013-10-11 19:46
Dlaczego minister kultury wygląda jak menel? Bo brak opłat?
uczonykot / 2013-09-11 14:51
Ciekawe jak mnie zmusi. Co to cholery ; kraj policyjny, żeby mi jakiś ministerek od spraw niepotrzebnych odgrażał się. Ja la z taki9m rzadem - nierządem. Bydlo warsiawskie psia krew !!!@!!!!!
myk / 95.49.247.* / 2013-09-07 10:38
TVP 1 i 2 oraz TVP INFO powinny być bezpłatne udostępnione wszędzie i na satelicie w całej Europie i na ziemi w całej Polsce. Powinna jednocześnie powstać państwowa platforma płatna ,kodowana z kartą kodową z możliwością odbioru na każdym dekoderze satelitarnym czy naziemnym po opłaceniu karty,płacisz kiedy chcesz i oglądasz to za co zapłaciłeś.Ilość i jakość programów filmowych,sportowych innych zależna by była od ilości kupowanych programów przez obywateli.Mnie na przykład pasował by układ kanałów 3 filmowe,3 sportowe ,w tym płatny za konkretny mecz ,np.5 zł za mecz ligi Hiszpańskiej Real - Barcelona na żywo ...tyle bym zapłacił bez problemu.Powtórki w cenie wykupionego programu sportowego.Do tego programy przyrodnicze,muzyczne,oczywiście na życzenie i za opłatą,każdy kanał płatny osobno.Chcesz oglądać to co lubisz ,zapłać i oglądaj przez miesiąc za który zapłaciłeś.Państwo miało by z czego finansować bezpłatne ogólnodostępne 3 kanały podstawowe ,a jednocześnie zapewniało by dostęp do rozrywki płatnej,bo oglądanie telewizji innej niż informacyjnej to rozrywka i za to nie może płacić każdy abonent płacąc ogólny abonament tak jak jest teraz.Rozrywka to rzecz gustu i każdy człowiek ma inny gust.Jak zapłaci za np. kanał przyrodniczy 2 zł miesięcznie,bo nic innego go nie interesuje ,to jego opłata za abonament miesięcznie będzie wynosiła 2 zł i będzie oglądał 3 programy darmowe TVP1,2,3 i 1 przyrodniczy ,razem 4 programy i będzie szczęśliwy że tak mało płaci i legalnie ogląda to co chce i to na co go stać. Ale to tylko teoria i moje marzenia.Żyjemy w dzikim kraju gdzie wszystko co państwowe i przynosiło zyski dla Państwa Polskiego zostało sprzedane i po roku zamknięte i rozgrabione,a pracownicy na bruk i bezrobocie.Powstanie państwowej platformy cyfrowej już było przez miesiąc ,za darmo z satelity Astra nadawała TVP ,a prezes telewizji nazywał się Farfał.Ogólny strach i przerażenie ogarnęło pejsate telewizje C+,Polsat,N, że stracą zyski i uciekną od nich abonenci ,debaty w Sejmie ,cyrk propagandowy i nagonka medialna spowodowały że odwołano prezesa i zakodowano kanały telewizyjne TVP.Pytanie kto w tym kraju rządzi ? Czy można przepędzić tych cwaniaków o pejsatych korzeniach,tych wszystkich doradców co w gruncie rzeczy źle życzą Polsce i tak rządzą ,jak by Polska była ich własnością?Narodzie ,obudź się ,bo już jest źle ,a będzie jeszcze gorzej.
bug / 89.74.95.* / 2013-09-06 15:01
ja też się wymigam bo majątki zapisane są na dziadków władków Amen
T. / 81.190.52.* / 2013-09-04 23:13
Za co mamy płacić ???
Za oglądanie ogłupiających reklam, za archiwalne filmy i inne programy z przed 40-50 lat,za prymitywne kabarety dla idiotów ?
Jeszcze do niedawna można było oglądać coś na Discovery itp.,ale teraz, gdy "nasi" wzięli te programy pod swoją opiekę to już nie da się nawet tego oglądać. Codziennie to samo ,delfiny,krokodyle,wykopki archeologiczne i remontowanie starych aut, do znudzenia.
Pozostała jedynie pogoda i wiadomości na TVN24, to wszystko.
~Hej / 89.238.32.* / 2013-09-03 22:31
Ja się wymigam :) . W przyszłym roku wyjeżdżam z rodziną z tego kato-lewicowego[...] Nareszcie :)

[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

[...]

Wapniak / 2013-09-03 15:26 / Tysiącznik na forum
I w ten o to sposób będziemy wszyscy płacić obowiązkowo za reklamę audiowizualną oraz pranie mózgów, lepsze niż za Komuny. Odpowiednika dawnej RWE i Radia Londyn nie ma, no poza TVP Trwam...na którą wszyscy poprawnie myślący psy wieszają. Tym samym zapewniając dostanie życie medialnym, zdalnie sterowanym, posłusznym bezmózgowcom. Ciekawe czasy, co?
Wczoraj a propos, nawet Lis nie bardzo rozumiał/nie mógł/ o czym ten ksiądz z nim rozmawiał....
letus / 77.255.3.* / 2013-09-03 03:58
To będzie koniec Platformy Obywatelskiej! Nie dość, że owa danina, do której nie płacenia zachęcał premier Tusk, nie została zniesiona przez jego rząd, to jeszcze powierzono opracowanie nowej osobie, która zasłynęła próbą wdrożenia ACTA w Polsce. Ohyda!
zeppp / 83.5.42.* / 2013-09-02 22:20
No to jeszcze raz napiszę.
Dobrze kochane darmozjady medialne, zapłacę.Tylko TVP publiczna taka jak np w Niemczech Austrii lub Czechach.Sport ,programy regionalne, kanał dla dzieci, podrządny kanał informacyjny zero celebrytów i cwaniaków od brania mojej kasy.Tak niewiele co?[...]

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###
zła / 95.160.38.* / 2013-09-03 06:39
A potem celebryci prowadzący Wiadomości,zarabiają 80 tysięcy miesięcznie...a szary człowiek czy rencista musi daninę oddać,żeby celebryci mieli pensje....niemałe!!
lolson / 31.183.23.* / 2013-09-02 21:50
"Tymczasem do odbioru programów radiowych i telewizyjnych wykorzystywane są dzisiaj nie tylko tradycyjne odbiorniki, ale także komputery, tablety i telefony komórkowe. W praktyce może to oznaczać, że również w tych gospodarstwach domowych, w których nie ma odbiorników telewizyjnych, znajdują się urządzenia umożliwiające odbiór programów"
grek_pl_zorba / 62.21.3.* / 2013-09-02 23:32
Masz rację, ale to nie przypuszczenie ale już przymus bezwzględny, a kto nie zapłaci tego zamkną na 48 h, albo ściągną przy rozliczeniu rocznym z PIT. Witaj Totalitarna EU.
karol35 / 78.30.93.* / 2013-09-02 19:41
Kolejny nowy podatek, tu 10 PLN tam 10 PLN i w sumie płacimy coraz to więcej. Podwyższać podatków już nie ma za bardzo jak (klin podatkowy) to wprowadzajmy nowe niewielkie (?) podatki - to zawsze działa bez większego sprzeciwu społecznego. Polska klasa urzędnicza jest naprawdę wydajna i skuteczna - to nie sarkazm.
~Hej / 89.238.32.* / 2013-09-03 22:37
A jak UPR i Korwin ostrzegali to banda baranów się śmiała. Macie co chcieliście lewusy!

Najnowsze wpisy