Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Nowe taryfy w sieci Era i Heyah

Nowe taryfy w sieci Era i Heyah

ZnawcagSM / .* / 2005-01-24 23:14
Komentarze do wiadomości: Nowe taryfy w sieci Era i Heyah.
Wyświetlaj:
weronika / .* / 2005-02-28 19:21
jestem i idea mix i mam jeszcze umowe na rok czy moge juz ja zerwac
weronika 16 / .* / 2005-02-28 19:18
wiecie moze czy mozna zerwac umowe przed zakonczeniem sie jej Czy trzeba cos za to placic
YOGI / .* / 2005-02-12 11:55
Polecam WSZYSTKIM osoba posiadajcym telefon w PLUSIE prowadzenie własnego bilingu połączeń a zapewniam ze to co wyjdze z zestawienia zaskoczy was .po 2 . Czy ktos wie jaki status ma USTAWA dająca prawo do migracji numeru do innych operatorów ( swoja drogą w polsce to bym sie nie zdziwił ak by tą ustawe z grópą trzymajaca władze przepchał 4 gracz ;) heheKolejna sprawa ulże sobie po tej męczrni z plusem miaęlm tel 4 lata w plusie jaki by nie był abonament od malutkiego go super buisnes zawsze fv vat była większa zawsze ci okradaja pytasz jak zerkin na poczatek posta ,W simplusie kradną też ale tam połaczą cię z innym numerem co powinni i zbijaja ci jednostki.BOA w plusie poza faktem ze płatna jeszcze dobija ci rachunek poza pakietem a nie odlicza on niego SKANDAL ze płatne to jest a naliczanie to już zenada Tak wieć po regularnych wojnach oczywiście bez skutecznych z dziełem reklamacji ( nasz doskonały systrm jest nie omylny ) guzik prawda sam buduje systemy informatyczne i wszystko jest możliwe w programie i kompach. oraz dyskusjach z działem windykacji odciłem kranik +gsm prosta sprawa daj na poczte nagranie zmiana numeru i wal gdzie chcesz ja z 1500 pln płace teraz 80 brutto za 2 komóry sam wymieniłem komurke na prepaid do tego wkładasz sobie MODEM gprs w notebooka dopinasz komunikator , mail , bezpłatne bramki sms i teraz za 3 komóry + stałe łacze + 2 modemy płace 450 pln brutto INTERNET !!!Polecam OFERTE IDEI NA GPRS - Naprawde zycie stało sie mniej stresowe .
Bruner / .* / 2005-01-28 16:02
Idea najlepsza!!!Nie ma abonamentow tylko kwoty deklarowane w 100% do wygadania!Abonament to przeszlosc!Sekundowe juz zawsze bez doplat zbednych i tanie minuty!Super!!!Ale bedzie jeszcze taniej-konkurencja to cos pieknego dla nas!!!!
jarek / .* / 2005-01-25 19:35
co tu duzo pisac Idea jest w tej chwili najlepsza na abonament, karte czy mix masz jedna stawke 40 groszy na stacjonarny i idee, a na Ere i Plusa po 75 groszakow zmiana taryfy niestanowi problemu zadnego mam idee od 4 lat i nienazekam naliczanie sekundowe za darmo bez sciemy a i chyba manier TelePsów tez nie maja....
Radek / .* / 2005-01-25 11:29
Mam abonament w Plusie od prawie 4 lat. Za 80zł mam 50 minut darmowych, koszt minuty połączenia ponad 1,5 zł! Wprawdzie mam 30 minut za staż w sieci, ale naliczanie co 30 sekund. Chciałem przejść na nowe abonamenty z 1-sekundowym naliczaniem, ale powiedzieli że nie można! Radzą żebym sobie kupił opcję naliczania 1-sekundowego za dodatkowe 20 zł - to jest skandal. Rezygnuję z tego dziadostwa i idę do Ery, przy okazji wymienie sobie aparat.
fazi25 / .* / 2005-02-25 07:37
GRATULUJE WYBORU ERY GWARANTUJE ZE PO 1 ROKU A NIE PO 4 LATACH BEDZIESZ WIAŁ Z TAMTAD AZ BEDZIE SIE KUZYLO JA JESTEM OD 5 LAT RACHUNKI PLACE PO 200 ZŁ ALE DOTYCHCZAS WSZYSTKO MI SIE ZGADZA Z BILINGAMI NASZA WSPÓŁPRACA NAPRAWDE SIE UKŁADA I JESTEM ZADOWOLONY I WIEM ZE NIE MA LEPSZEJ SIECI BYLEM TEZ W ERZE ONI TO KOMBINUJA ALE PROSZE I POZDRAWIM WSZYSTKIEGO DOBREGO I U ZŁODZIEI ZYCZE POWODZENIA\:p)
tomek / .* / 2005-02-03 23:29
POTWIERDZAM - jestem z plusem od ponad 6 lat i tylko dlatego że mi szkoda numeru. Płacę po 200 miesięcznie (abonament 80 a rozmowy po 1,40 zł 0 rozbój) a oni mnie zlewają równo - więc ja też. Zacząłem olewać płatności - do momentu aż mnie informują o wyłączeniu telefonu. I już - chociaż ich tak podręczę
adam / .* / 2005-02-02 18:16
rezygnuj, ja zrezygnowałem po 5 latach, było szkoda, ale teraz płace mniej, a mam więcej, pozdrawiam
Cyryl / .* / 2005-01-26 20:57
Nie przejmuj się radek, ja jestem w sieci ERA 4 lata i mam to samo .Płacę za minutę w abonamencie 1,4 , a byle "sznurek" przyjdzie z ulicy i na kartę ma 0,7 PLN .To jest poszanowanie klienta.Oni nie mają pojęcia o markietingu,a raczej kształcili się w jakiejś szkole złodziejskiej.Zwiewam stamtąd.
janusz / .* / 2005-01-25 22:22
jak tak zrobilem a byłem z dupkami od początku ,totalnie olewają starego klienta
simplusowiec / .* / 2005-01-25 12:56
Zostałeś kolego chyba wprowadzony w błąd. Ja mam komórkę w Plusie od 6 lat (najpierw z abonamentem, potem SIMPLUS) i nigdy nie miałem problemu ze zmianą taryfy. W twojej sytuacji wypowiedziałbym umowę abonamentową i kupił sobie pakiet startowy Simplus Team, w ramach którego miałbyś za minutę 78 gr do wszystkich sieci i 39 gr na 7 numerów z sieci Plus, przez cały tydzień, albo inna taryfa: 90 gr w dni robocze i 60 gr w weekendy i święta do wszystkich. W obu wariantach jest naliczanie sekundowe. Policz sobie dobrze: za 80 zł, które płacisz za abonament w obu w/w taryfach Simplus miałbyś ponad 100 min rozmowy.
silver / .* / 2005-01-25 13:57
Plus ma lepsza gazetke od Ery, Idei nie probowalem. Wlasnie dlatego, ze to spolka zalezna TP. No i nie rozumiem nagonki na kazdego operatora z oddzielna. Wychodzi u kazdego dokladnie to samo, mamy od lat doskonala zmowe cenowa. A w Erze smiga BOA, na listy tez odpowiadaja i wszystko wyjasniaja. O co ten placz? Ludzie kupuja sluchawki, lapia sie na wszelkie promocje. Byla przeciez niedawno akcja czytania tekstow malym druczkiem pisanych oraz swiadomego podejmowania decyzji. Ale tu moze ciagnac dalej nie bede, bo wielkim sympatykiem telefonow nie jestem. Aczkolwiek miejscami bardzo ulatwiaja zycie, tylko wlasnie podchodzmy do nich z dystansem. Na komorce zycie sie nie konczy.
Grzegorz / .* / 2005-01-25 11:13
Choć prywatnie korzystam z Ery a firmowo z Plusa (tylko Idei nigdy więcej nie zaufam bo oszukują jak całe TP SA do ktorego należą - wszystko małym druczkiem jest podejrzane) to widzę, że Era najszybciej obniża ceny i za to ich szanuję. Widzę, że oni przygotowywują się do wejścia czwartego gracza na rynku. No i dobrze.
wilu / .* / 2005-01-25 09:20
wydaje mi sie ze idea w tej chwili wypada najlepiej 40groszy na idee i stacjonarny a do reszty 75 czyli idea miala taka taryfe juz od jakiegos czasu a plus i era dopiero to wprowadzaja
r / .* / 2005-01-25 08:23
nie mam komórki ale w tej chwili najlepiej wypada SIMPLUS , ma 5 numerów w sieci po 39gr ,pozostałe podobnie jak inni czyli 78-80gr.
Piotr / .* / 2005-01-25 07:24
Ja traktuję Erę, tak samo jak Era traktuje swoich stałych klientów - czyli olewam. Mi obiecali, prawie, złote góry, jeśli przedłużę umowę, a jak doszło do końca terminu obowiązywania starej umowy, co dali? gó..., i to z małej litery, jakby było jakieś większe, to by było z dużej.
Eromaniak / .* / 2005-01-25 18:28
A ja mogę zdradzić jakie zmiany się szykują. Będzie korzystnie, ale tylko dla tych, którzy i tak wydają miesięcznie ponad 60 zł. Ci którzy chcą płacić za abonament grosze, mogą się rozczarować. Ale to dobrze, bo telefon abonamentowy Ery będą miały tylko te osoby, które faktycznie z niego korzystają. Dla innych pozostaje karta i mix - też konkurencyjne stawki. A jeśli znudzi się komuś obecna sieć lub czuje się w niej niedowartościowany, to żaden problem zmienić operatora po zakończeniu umowy, bo to przecież wolny kraj.
larvigator / .* / 2005-01-25 19:39
nie podoba mi się pomysł bym zmieniał sieć tylko dlatego, że mi wystarczy 40 minut abonamentu. Mnie jest potrzebny stały numer od 6 lat bo do mnie wydzwaniają inni - średnio miesięcznie 11 do 17 godzin.
ZnawcagSM / .* / 2005-01-24 23:14
bo ma lepszę ofertę niż IDEA. Trzeba tylko chcieć sprawdzić
x-men / .* / 2005-01-27 11:03
No z tym nie mogę sie zgodzić. Raczej jest trzeci, tzn. ostatni!!! Jestem starym klientem Plusa, ostatnio kończyła mi się kolejna umowa i okazało się, że aby dostać nowy tel bardzoe j opłaca sie rozwiązac umowę i podpisac nową niż... przedłużać starą. totalna głupota.

Najnowsze wpisy