Forum Forum dla firmKadry

Nowe zasady stażu dla bezrobotnych

Nowe zasady stażu dla bezrobotnych

Money.pl / 2009-09-18 10:14
Komentarze do wiadomości: Nowe zasady stażu dla bezrobotnych.
Wyświetlaj:
arita / 78.8.200.* / 2010-05-06 19:18
fakty są takie mieszkam w małym miasteczku (około 30 tys mieszkańców) wszystko co może mi zaproponować UP to staż za 700 zł. Nie mam wyboru muszę podjąć tę pracę, bo nic innego nie ma, ludzie wręcz biją się o staże. Pytam się co to za kraj w którym obywatele żebrzą o pracę za 700 zł brutto.
Kicior / 77.253.130.* / 2010-02-15 12:57
Stażysta z PUP jest dla pracodawcy "DARMOWĄ SIŁĄ ROBOCZĄ" - osoba taka haruje 8h na dobę za marne grosze, które w ogóle nie motywują do pracy, a wręcz przeciwnie - "czy się stoi, czy się leży 600zł się należy" - kończy się umowa i dalej wita bezrobocie
tinta / 89.25.186.* / 2009-09-18 10:14
staże z pup to jest w ogóle jakaś porażka - mało kasy i mnie kazali kserować jakieś papiery w urzędzie, zamiast uczyć się prawdziwej roboty... teraz już nie szukam w pup, tylko rozglądam się za programami stażowymi po stronach internetowych i sekcjach studenckich na portalach - od infopracy po jobexpress.mam nadzieje zalapac sie na jakis dobrze platny - jesli nie teraz to moze od poczatku roku. to jest dopiero stazowanie - wrzucaja cie na gleboko wode, bo chca, zeby taki stazysta zostal po tym okresie w pracy - juz przyuczony do zawodu. masz dużo obowiązków, opiekuna, niezłą pensję i czasem nawet mieszkanie.

Najnowsze wpisy