Forum Polityka, aktualnościGospodarka

O żelaznym marszałku i upartym pośle

O żelaznym marszałku i upartym pośle

Money.pl / 2007-08-25 11:06
Komentarze do wiadomości: O żelaznym marszałku i upartym pośle.
Wyświetlaj:
Handel wyrokami / 83.21.26.* / 2007-08-26 09:11
Mają problem z tym Kaczmarkiem !
Nie da sie lipnymi hasłami wyborczymi i Łyżwą zasłonic afery z Kaczmarkiem. W urzedach wymuszanie usług seksualnych na paniach za prace jestpowszechne, zwłaszcza w prokuraturze. Dlatego tak dużo po urzedach siedzi Dorniów. Pożniej mecenas musi chronić prostytutke która przyjał do pracy.
Aneta Krawczyk chciła nawet ministerialny stołek - i mogła go dostać !
Kobieta którz miała tylu przygodnych kochanków że ich nie pamięta !
będziedobrze / 83.24.196.* / 2007-08-26 11:54
Łyżwiński daj spokój, posiedzisz sobie, uspokoisz się, a może znajdziesz w więzieniu nową "kochankę"
dociekliwy / 83.5.148.* / 2007-08-25 11:06
Następny PAJAC w przykrótkich spodniach.

Jako Polakowi WSTYD mi za takich ludzi, którzy są na tak poważnych stanowiskach.

Ten Pan już dawno się zbłaźnił i powinien odejść w niepamięć, jak i cała ta zgraja tych PiSowskich pajaców.

DORNWALI się do koryta i po na żąrciu odejść nie chcą.

Lepsza kultura panuje w oborze, bo jak świnia się nażre to odchodzi i patrzy gdzie tu poleżeć.
majorka9 / 89.76.223.* / 2007-08-25 20:25
moze polaku wstydzil bys sie za siebie a co do zwyczajow oborowych widac znasz sie na tym wiec daj spokkuj zpolityka
sadek / 83.23.149.* / 2007-08-25 20:33
czy wy pisowcy nie potrawicie nic innego poza obszczekiwaniem.Jeżely tak to nic dziwnego ,że ta kaleka umyslowa ma tylu zwolenników.
zwolennik / 83.24.209.* / 2007-08-25 23:01
należy się odzwajemniać pięknym za nadobne - po prostu. Natomiast skończyło się już nadstawianie drugiego policzka. Zapamiętaj sobie zatem, że im więcej będzie nacisków, tym większy będzie opór. Cała ta histeria, zupełnie adekwatna do tej jaka dotknęła rząd Olszewskiego, wzmacnia jedynie przekonanie o konieczności zmian. To się zaczęło i tego się nie da już nie zatrzymać.
yes / 83.21.248.* / 2007-08-26 12:32
Od kiedy wy nastawialiście policzek, kradniecie, a krzyczycie łapać zlodzieja. Po prostu rżniecie głupa.
yesyesyes / 83.24.196.* / 2007-08-26 12:36
ależ każdy złodziej w pierwszym, wręcz naturalnym, obronnym, odruchu woła "łapaj złodzieja" i kto tu rżnie głupa?
wołanienapuszczy / 83.24.237.* / 2007-08-25 12:22
rozgonisz ich sam?, esebecki zapał nie wystarczy.
dociekliwy / 83.5.140.* / 2007-08-25 14:45
Sam nie, ale może razem.
Jeżeli masz taki zapał jak napisałeś to damy radę.
raqq / 85.222.34.* / 2007-08-25 14:01
No i właśnie to mam najbardziej PiSowi za złe. Wmówili ludziom że jak ktoś się z nimi nie zgadza to napewno jest SBekiem. Mi się nie podoba to co robi PiS a na pewno nie jestem ani nie byłem w SB (z racji wieku). Nie można tego również powiedzieć o moich rodzicach ani dziadkach (jeden dziadek cudem uniknął śmierci w Katyniu a drugi całą wojnę spędził w AK). I co z tego. Według pana premiera ja jestem ZOMO i wróg narodu. Najbardziej przykre jest to że panowie K. potrafili podzielić naród w sposób bardziej skuteczny niż PRL czy jakakolwiek inna władza wcześniej. Teraz są mohery i liberałowie, biedni i bogaci. Jak to nie wystarczy to na pewno znajdą coś nowego. Jeżeli to uważasz za normalne to pozostaje mi tylko współczuć. Polacy to naród, który jest zdolny do wielkich rzeczy. Szkoda, że jego potencjał jest ograniczany przez takich ludzi jak bracia Kaczyńscy i cała ich zakompleksiona świta. W tej chwili o partiotyźmie nie świadczy to kto wyżej macha szabelką ale kto swoją ciężką pracą wpływa na rozwój kraju. To że nadal w Polsce ludzie którzy pracują po kilkanaście godzin dziennie są potrzegani jako bandyci bo mają trochę więcej pieniędzy niż inni to jest właście osiągnięcie panów K.
furty / 84.234.0.* / 2007-08-25 20:34
Zagłosuj nieszczęśniku( kompletmny brak percepcji oglądu świata rzeczywistego nie Michnikowego) na PO lub LiD a oni ci podwoją tą Twoją ciężką prace za połowe tego co dzisz masz.
raqq / 85.222.34.* / 2007-08-25 20:49
Ani w jednym słowie mojej wypowiedzi nie powiedziałem że popieram PO albo LiD. Nie wiem nawet co to jest Michnikowy świat. Świat rzeczywisty to dla mnie to co mnie otacza a nie to czym nas karmią media z jednej albo drugiej strony. Rozumiem że dla Ciebie polemika na argumenty jest zbyt trudna. Lepiej dopasować swojego rozmówcę do znanego sobie kanonu. Łatwiej go wtedy obrazić. Nie może się Tobie pomieścić w głowie że można nie pałać do siebie nienawiścią mimo różnicy poglądów
furty / 84.234.0.* / 2007-08-26 09:46
Polemika na argumenty powiadasz! Jedeyny argument to taki, że kolaboranci bolszewiccy nie ukarani i potępieni dzisiaj chcą obalać polski rząd pierwszy od 1945 roku. Już osadnicy amerykańscy doszli do słusznego wniosku, że dobry czerwony to martwy czerwony. Dzisiaj to powiedzenie nabiera nowej mocy nieszczęśniku.
yes / 83.21.248.* / 2007-08-26 12:49
Może jeszcze powiesz, że to co głosiz to są wartości chrześcijańskie? w ogóle nie przyjmujesz argumentów i nie chcesz dyskutować, tylko obrażać innych powielając zaściankowe stereotypy głoszone przez jedynie słuszną opcję. Przypomina mi to komunę w najgorszym wydaniu. Za Gomułki też wszędzie szukano wrogów i każdego kto odważył się myśleć niezależnie publicznie niszczono. Niestety od dwóch lat słyszę ten sam język, a myślałem,że w wolnej Polsce go nie będzie. Ciebie zapewne w tych latach jeszcze nie było na swiecie wiec daruj sobie pisanie na ten temat bzdur, bo obrażasz uczciwych ludzi, którzy chcą ten kraj budować,a nie dzielić w imię chorych urojeń.
raqq / 85.222.34.* / 2007-08-26 11:00
Zadam Ci tylko jedno pytanie. Pokaż mi chociaż jednego SBka który za swoje czyny został skazany i siedzi w więzieniu. Oczywiście że takich niema dlaczego? Dlatego że łatwiej niszczyć ludzi którzy wcześniej byli zmuszani do współpracy różnymi metodami. Znaczy mają przerąbane...prześladowali ich wtedy prześladują ich teraz... a bolszewicy się śmieją:) A co do genezy słowa "czerwony" masz na myśli "komunistów ","socjalistów", "indian" czy kogo?Jakoś mnie się wydaję że jeżeli chodzi o poglądy to obecny rząd jest trochę bardziej czerwony od paru wcześniejszych:) No i na zakończenie ...nie musisz się martwić o moje szczęście. Nie uważam się za nieszczęśnika chociażby dlatego że wolę myśleć o przyszłości a nie tym co było na co i tak już nie mamy wpływu. W każdym razie życzę sukcesów w walce z dowolnym układem i wygodnego życia w strachu.
wczoraj / 2007-08-26 10:46 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
a co ten polski rzad powiadam zrobil w przeciagu dwoch lat, zeby tych bolszewickich kolaborantow ukarac?
odpowiem ci na to wielkie nic poza gadanie pieniactwem, oskarzaniem niewinnych ludzi, ten rzad po prostu jest nieudolny w dzialaniu a mocny w gebie, dlatego przynajmniej z tej przyczyny powinien odejsc
alboalbo / 84.234.0.* / 2007-08-26 12:21
Zrobi zrobi w następnej kadencji i w następnej. Polacy wyposażą go w siłę i będzie musiał zrobić bez czynienia łaski.
miliarderr / 83.24.236.* / 2007-08-25 16:47
ot i problem biedni - bogaci. Pamiętaj człowieczku, że dla zamożniejszego od ciebie jesteś po prostu biedakiem. I co ? dobre samopoczucie pada.
raqq / 85.222.34.* / 2007-08-25 20:53
A czy ja napisałem że jestem bogaty? Przyjmuję do wiadomości że są na świecie bogatsi ode mnie i wiesz co... wcale nie psuje mi to dobrego humoru :)

Najnowsze wpisy