Forum Polityka, aktualno¶ciGospodarka

o.Ziêba: Od nas zale¿y, czy sp³ycimy ¦wiêto Zmar³ych

o.Ziêba: Od nas zale¿y, czy sp³ycimy ¦wiêto Zmar³ych

Wy¶wietlaj:
yes / 83.21.231.* / 2006-11-01 15:10
¯a³osny komenta¿ obra¿j±cy chyba wiêkszo¶æ spo³eczeñstwa,wskazuj±cy na kompletn± ignorancjê i i brak elementarnej przyzwoito¶ci.
Zuzanna / 83.27.217.* / 2006-11-01 15:58
Komenta¿ w tak waznym dla Polaków dniu szanowny Hiber..... niesmaczny.Podejzewam, ¿e jeste¶ sam, ¿e nikt ciê nie kocha i ty nienawidzisz wszystkich.
Gdyby by³o inaczej wiedzia³by¶, ¿e po odejsciu osób bliskich pozostaje pustka w mi³osci jak± doznawali¶my od nich i jaka im dawalismy.
Nasz KOSCIÓ£ uczy DOBRA, MI£O¦CI i trwa dostatecznie d³ugo w Polsce aby ludzie przekonali siê, ¿e s± to warto¶ci pomagaj±ce im prze¿ywaæ normalnie ka¿dy dziêñ.
Zreszt± inne ko¶cio³y te¿ ucz± ¿ycia wed³ug jaki¶ ZASAD, jaki¶ REGU£, KODEKSÓW a to jest ka¿demu cz³owiekowi ¿yj±cemu w spo³eczno¶ci potrzebne.
Zyczê Ci Hiberna...... aby Ciê ktos pokocha³ i pokaza³ Ci co to jest prawdziwa mi³o¶æ drugiego cz³owieka.
Zapewniam Cie, ¿e nie napisa³by¶ tak p³ytkiego i nieprzemy¶lanego tekstu.
Twój mózg jest chyba bardziej wyprany ni¿ tych, którzy ciesza sie przynaleznosci± do KOSCIO£A, który wszêdzie kiedy¶ w jakis sposób musia³ dotrzeæ do danego zakatka kuli ziemskiej.
Sk±d tacy jak Ty wiedza czy czyni± dobro czy z³o?
Tak w³asnie rozumowali prawdopodobnie nastolatkowie, którzy doprowadzili do smierci swojej kolezanki w Gdansku.

Najnowsze wpisy