Forum Forum dla firmZakładanie firmy

obsługa logistyczna dla e commerce

obsługa logistyczna dla e commerce

KacperWams / 2011-03-26 11:30
Witam.
Zastanawiam sie nad przekazaniem obsługi logistycznej mojego slepu firmie zewnętrznej. Ostatnio znalazłem artykuł na ten temat http://webhosting.pl/Droppa.pl.czyli.profesjonalna.obsluga.logistyczna.dla.e_sprzedawcow ciągle mam jednak pewne wątpliwości. Z jednej strony wynajęcie takiej firmy to mniejsze koszta nż wynajęcie pomieszczenia i zatrudnienie pracownika, jeśli wszystko działa prawidłowo jest to też spora wygoda. Z drugiej strony w pewnym stopniu tracimy bezpośrednią kontrolę nad wysyłaką. Proszę o jakieś refleksje na ten temat. O ile mi się wydaje usługa jest nowa na rynku ale być może już ktoś z was korzysta? Będę śledzić wątek.
Wyświetlaj:
KacperWams / 2011-03-29 11:26
My współpracujemy z tą firmą od pół roku, poznaliśmy jednego z pracowników na shop campie i przekonał nas do tej idei. Ogólnie współpraca jak najbardziej na plus, szczególnie jeśli chodzi o oszczędność czasu, człowiek sobie sprawy nie zdawał ile czynności natury logistycznej zajmują czasu dopóki się nie pozbył tego problemu. Co do kontaktu i kontroli nad wysyłką to w gruncie rzeczy nie jest to problem, wysyłamy droppie informację o wysyłce oni najpóźniej na drugi dzień wysyłają. I pomimo iż zazwyczaj nie robię tego typu rzeczy to w tym przypadku mogę polecić ich usługi.
KacperWams / 2011-03-30 20:18
Firmę znam z opinii znajomego który prowadzi duży sklep internetowy we Wrocławiu. Jakiś czas temu przejeli od niego logistykę tj. towar magazynuje u nich na magazynie a jak coś sprzedaje oni dostają informację , pakują i wysyłają towar. Współpraca im się raczej dobrze układa bo nie słyszałem nigdy z jego strony narzekań na ten temat, a typ taki że lubi sobie ponarzekać. tyle wiem.
Gościu / 78.8.155.* / 2011-04-26 15:05
polecam firmę Droppa.

Najnowsze wpisy