Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Od 1 lipca zapłacimy więcej za energię elektryczną

Od 1 lipca zapłacimy więcej za energię elektryczną

Wyświetlaj:
kerkom / 178.183.6.* / 2023-03-27 10:20
Dlatego zamontowałem panele http://ota-berlin.pl/2023/03/22/warto-wynajac-doswiadczonego-audytora-instalacji-fotowoltaicznych/ znakomita inwestycja.
Nie ważne kto / .* / 2003-08-18 15:05
A może jeszcze za papier do dupy będziemy dopłacać. Nie dość że ludzie pracują w Elektrowni nie wiadomo ile, do tego znieśli im taryfy i zniżki na energię yo jeszcze będą musieli dopłacać, żeby partyjni idioci mogli sobie lepsze samochody kupować!!!!!
S.R. / .* / 2003-07-04 14:20
To nie Unia jest winna podwyżkom cen energii . Widać ewidentnie , że brakuje ci oświecenia . Większość podwyżek o charakterze ogólnym tłumaczy się jako wynikające z traktatów stowarzyszeniowych . Tak naprawdę to chodzi tylko o wyciągnięcie dodatkowych pieniędzy , żeby było co podzielić między siebie i kolesi partyjnych . Jest to prostszy sposób na życie niż długa droga inwestowania , sprzedaży i jeszcze zarabiania na tym . Lepiej więc wprowadzić akcyzę na prąd . Jeżeli nie chcesz siedzieć przy świeczce , to spytaj "Staszka co się chciał sprawdzić w biznesie" dlaczego małe elektrownie wodne , lub wiatrowe muszą z wielomiesięcznym wyprzedzeniem podawać wielkość dostarczanej mocy . Przekroczą zakładaną wielkość , zapłacą karę , niedostarczą tego , też zapłacą . Wszystko jest po to żeby utrzymać deficytowe górnictwo i nadmiar mocy w elektrowniach . My wszyscy za te wygłupy płacimy .
toja / .* / 2003-07-04 12:13
co ma "tzw. UE" do normalności - każdy płaci tyle za ile wyświecił. Problem jest głównie w strukturze kosztów energetyki
sympatyk / .* / 2003-06-26 07:35
Rząd traktuje energię elektryczną jak luksus, czego dowodem jest nałożona na niego akcyza. Szkoda tylko, że on nie mieszka przy świecy. Podwyżek w związku przyłączeniem nas na siłę do tzw. UE, bedzie niestety coraz więcej. Te osoby co glosowały za wejsciem do UE, to chyba sami bogacze niewiedzący co robić z posiadaną przez siebie gotówką. Przez te osoby, my zwykli ludzie odczujemy to bardzo boleśnie.

Najnowsze wpisy