Forum Forum prawneCywilne

odwołanie od niezdanego egzaminu na prawo jazdy

odwołanie od niezdanego egzaminu na prawo jazdy

mamaWdomu / 2012-06-11 09:00
W piatek zdawałam egzamin na prawo jazdy, teorię zdałam bez problemu, z praktycznego też byłam zadowolona, bo jeżdziłam prawie 50 min i instruktor nie czepiał się nic, a jak przyjechałam pod ośrodek i zaparkowałam, to powiedział, ze nie zdałam. To było nie fair, na wet nie podał konkretnego powodyu, czy jest opcja żeby się odwołać?
Wyświetlaj:
grzesiek_pac1 / 2012-06-11 15:16 / Bywalec forum
odwołać się pewnie możesz, jak od wszytskiego w sumie, ale zastanów się czy warto, bo teraz w każdym samochodzie są kamery przecież, to nie wiem czy był ryzykował oblewając Cię i nie mając powodu jednoczesnie
Layla / 77.254.209.* / 2012-08-26 19:00
W piątek podczas egzaminu egzaminator nakrzyczał na mnie, że źle ustawiłam lusterka i kazał mi je ustawić po swojemu, ale w ten sposób, że nic nie widziałam i przez to najechałam na linie jeżdżąc po łuku. Dodam również, że jestem osobą niską (154cm) i zgłaszałam mu, że nie jestem w stanie zobaczyć jezdni z tak ustawionymi lusterkami, ale on twierdził, że zachowuje się jak dziecko i nie będzie ze mną w ten sposób rozmawiał. Czy opłaca mi się odwoływanie, czy nie mam szans?

Najnowsze wpisy