Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Odwróćcie oczy od Orlenu!

Odwróćcie oczy od Orlenu!

Tysson / .* / 2005-01-06 08:19
Komentarze do wiadomości: Odwróćcie oczy od Orlenu!.
Wyświetlaj:
Cicero / .* / 2005-01-08 23:38
Brat Autora chyba dalej pracuje w ABW, a przynajmniej kiedyś pracował, ma więc informacje z pierwszej ręki. Kilka wątków do zbadania: odnośnie prawicy - dlaczego, gdy wykryto, że sfałszowano 7 tys. podpisów na wpłatach na kampanię Krzaklewskiego (wpłaty na poczcie w Pcimiu) prokuratora jakoś nie zapytała się skąd były pieniądze? (podobno z PZU), odnośnie lewicy - wielka afera z wyprowadzeniem pieniędzy z biura maklerskiego Sur5net, do którego wpłacali AWSowskie wtedy Ciech i PZU - dlaczego prokuratura omija wątek wyprowadzenia tych pieniędzy zagranicę z lokaty zrobionej w BIG Bank przez Sur5Net. Kolejne wątki przy okazji! A swoją drogą, to warto dotrzeć do funkcjonariuszy grupy CBŚ badające te sprawy - kopalnia wiedzy!
Autor / .* / 2005-01-10 15:18
Wszystko to bardzo ciekawe, o czym pisze Cicero; o SUR5.NET autor juz raz pisal na tym lamach, wiec jest naturalnie zainteresowany watkiem lokaty w BIG Banku z pieniedzy wyprowadzonych ze wspomnianego domu maklerskiego. Jesli Cicero wie cos, czego nie wie autor, prosze o mail pod adres j.jakimczyk@wprost.pl.A propos, autor ku swemu wielkiemu niezadowoleniu jest jedynakiem i nigdy nie mial rodzenstwa, o co jako maly chlopiec zywil pretensje do swych rodzicow.
olgierd / .* / 2005-01-08 20:27
Jeśli znacie Biblię, to powinniście wiedzieć, że do Ziemi Obiecanej nie dotarł nikt z tych co opuścili Egipt. Dlaczego, ano dlatego, że wszyscy byli przesiąknięci niewolą i u nas jest podobnie. Jedni złodzieje oskarżają drugich. Wg mnie na prawiej stronie zaczyna się palić i z tego może być niezłe bagno. Ci Panowie dobrze o tym wiedzą, ale kto czym wojuje od tego ginie lub nosił wilk razy kilka....., jak kto woli.Ja na razie mam niezły ubaw.
JB / .* / 2005-01-17 23:47
Ja też mam niezły ubaw, choć tylko na razie... Ale w Piśmie św. stoi jednak nieco inaczej. Gdy Jozue i jego zwiadowcy powrócili z rekonesansu szpiegowskiego, przynieśli próbki owoców itp. oraz powiadomili Mojżesza i starszyznę, że Kanaan jest jakże bogatym krajem, tyle że rządzonym przez olbrzymów mieszkających w ufortyfikowanych miastach. Powiedzieli również, że walka będzie trudna, ale możliwa do wygrania. Niestety, Mojżesz i inni starsi skrewili. Tak więc to nie pamięć o czasach niewoli, tylko regularny cykor, ot co! I dlatego dopiero po śmierci Mojżesza lojalny wobec niego generał Jozue podbił Ziemię Obiecaną.
Jacek / .* / 2005-01-08 01:39
Ależ ta postkomuna ma talent bokserski - nawet jak chce dołożyć swoim przeciwnikom, to zawsze siebie znokautuje. Panowie, kapelusze z głów!
Obserwator / .* / 2005-01-07 12:45
Jeśli już teraz zna Pan Komentator rozstrzygnięcie dopiero powołanej komisji to pozostaje tylko jedno wytłumaczenie zaistniałej sytuacji. Pqan Komentator winien jest przestępstwa polegającego na niepowiadomieniu Prokuratury o posiadanych niezbitych dowodach winy popełnienia przestępstwa. Coś to wszystko trąci teorią spiskową a nie rzetelną analizą ciągu zdarzeń tak w Orlenie jak i w PZU. Przecież procesy prywatyzacji obu rozpoczęto w 1999 roku !
Krystyna / .* / 2005-01-07 12:01
kochani,od pewnego czasu nie chodzę na wybory.Może ktoś powie ,że to bardzo zle,ale może mi kto..s podpowie na kogo ja mam zagłosować?Ci w miarę uczciwi wycofali się z polityki,nie wiem może właśnie z powodu uczciwości albo strachu zagmatwania ich w brudne interesy.Mam 55 lat i obawę czy obecne warunki społeczno-polityczne pozwolą mi doczekać emerytury.Pozdrawiam autora,uważam że jest wspaniałym i mądrym człowiekiem
omega999 / .* / 2005-01-07 14:05
... lub http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=76&aid=844
omega999 / .* / 2005-01-07 13:26
Kochana, to że nie chodzi Pani na wybory to Pani wybór ale czy słuszny ? Były i są w Polsce uczciwi politycy którzy mówili i mówią prawdę a ludzie im nie wierzą (to też ich wybór). Ja zawsze chodziłem i chodzę na wybory ale zawsze jestem w mniejszości... niestety !!! Polecam Pani stronę i artykuł do refleksji. http://www.upr.org.pl/main/artykul.php?strid=1&katid=156&aid=803
omega999 / .* / 2005-01-07 10:55
Nie ważne jak nazywają się ludzie przy korycie i z której str podchodzą, czy z lewej czy z prawej. Prawdziwą tragedią dla nich i ich następców może być sprawa jak i czym je z powrotem napełnić. Jeżeli już wszystko zostanie rozkradzione (postawione w stan upadłości), to prędzej czy później powiększającą się wciąż dziurę budżetową i ciągle wzrastające potrzeby swojego bytu zaczną pokrywać pieniędzmi z naszych kieszeni. Jak skutecznie i zdecydowanie odciąć od koryta wszystkich złodzieji i oprawców narodu ? Była Hiroshima i Nagasaki, więc pewnie jedynym wyjściem będzie: Wiejska i Pruszków. Życzę zdrowia pozostałym i werwy twórczej do walki z pozostałymi złodziejami: ZUS-em i Fiskusem !!!
patriota / .* / 2005-01-07 08:26
Wszystkich businessmenów i podaobnych M.Belce trzewa wysłać w kosmos albo na Syberię. To co teraz siedzieje to nic innego tylko IV Uwłaszczeniowy Robiór Polski przez nomenklaturę Komunistów, AWS itp. Przyro na to patrzeć, ale wiem co czuli ludzie w XVIII wieku kiedy następował rzeczywisty rozbiór Polski. Jako szary człowieczek nic nie mogę zrobić... Wszystkich złodziei naszego wspólnego dobra należałoby wystrzelać aby nie uprawiali prywaty kosztem Narodu... jest to zbyt radykalne ale wobec recydywistów i notorycznych złodziei nie ma innej metody. Pojęcie wstydu i przywoitości nie istnieje wśród elit rządzących i businessmenów. Szkod tylko że media próbują przywrócić im ludzką twarz, zapominając ile krzywd wyrządzają całemu nNarodowi poszczególnym ciężko pracujacym ludziom..
Tysson / .* / 2005-01-06 08:19
Niech więc tak się stanie!!! Niech "lewica" pochodzenia PZPR-owskiego pójdzie na dno. AMEN
Jacek / .* / 2005-01-06 20:18
Niech im ziemia lekką będzie. Ale przedtem trzeba przebić osinowym kołkiem, odiąć łęb i położyć go między nogami.

Najnowsze wpisy