Forum Polityka, aktualnościPolityka

Olejniczak: Pół roku rządu to pusta kartka

Olejniczak: Pół roku rządu to pusta kartka

Money.pl / 2008-05-23 19:23
Komentarze do wiadomości: Olejniczak: Pół roku rządu to pusta kartka.
Wyświetlaj:
wkurzona / 79.185.193.* / 2008-05-24 12:54
Ani Olejniczak, ani Kurski, ani Nelly, ani Senyszyn mnie zaskoczyli. Wypowiedzi mieli przygotowane jeszcze przed wystąpieniem Premiera. Wcale nie usiłowali odnieść się do słów Tuska, czy jego ministrów, powielili totalną krytykę dorzucając nowe słowa w stylu "pusta kartka". Podobała mi się dopiero reakcja p. Senyszyn na słowa p. Nelly dotyczące pracy rządów PiS-u. Powiedziala dokładnie to, co i ja myślę: jeśli rząd PO ma pracować tak, jak rząd PiS- u to już lepiej niech wcale nie pracuje.
Zadaniem PiSu i poniekąd LiD-u (czy jak mu tam) jest za wszelką cenę przypięcie łatki lenistwa, nieróbstwa, niemocy rządzącej koalicji. Chciałoby się rzec: "Zapomniał wół, jak cielęciem był".
Może to i kokieteria ze strony premiera Tuska, że nie przekonywał nas iż jego rząd jest najlepszym rządem po 1989 r., że jego rządzenie to pasmo sukcesów, że zapracowuje się po łokcie (pamiętam samooceny J. Kaczyńskiego), ale mnie premier przekonał, mnie żyje się spokojniej, ja wierzę w lepsze jutro.
andowc / 83.30.116.* / 2008-05-23 21:32
Pusta kartka dla "niewtajemniczonych".
Zapisana "atramentem sympatycznym".
elczajgrze / 2008-05-23 22:07
Panie Olejniczak a co pan zwojował , czym Pan się do tej pory dobrym wykazał , bardzo dobrze wychodzi Panu robić ferment w kraju , obojętne jaki Rząd działa . W kraju w którym jest już wszystko zniszczone to bardzo trudno rządzić , mądrzy się Pan jak by Pan wiedział jak było kiedyś , ludzie skromny ale socjal mieli , zapewnioną,naukę, mieszkanie a co najważniejsze pracę , nie było bezdomnych ,żebraków , bezrobotnych , w czasie kiedy kraj był zniszczony po wojnie i jeszcze miał łobuza brata na wschodzie . A wy przyszliście na gotowe i tak wszystko zniszczyliście ,jak wy byście rządzili zaraz po wojnie to ludzie mieszkaliby w lepiankach pod gruzami do tej pory , także młody człowieku bierz się do pracy dołącz się do rządzących i staraj się coś mądrego wymyślić a nie pierniczyć głupoty i liczyć każdemu wydajność .Jak sięgam pamięcią jeszcze nie zdarzyło sie aby która władza była dobra , to jest bardzo łatwe pokazywać palcem i krytykować zasada jest prosta sądzę ciebie według siebie , niestety .
man13 / 2008-05-23 19:23 / Tysiącznik na forum
Przewodniczący klubu Lewicy skrytykował rząd również za to, że nie mówi czym chce rekompensować wzrastające koszty życia.
Prawie jak w PRL-u - władza powinna dać chleda i wina. Co za idiotyzm w tym SLD

Najnowsze wpisy