Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Olejnik: Debata była emocjonująca, były momenty zabawne

Olejnik: Debata była emocjonująca, były momenty zabawne

Wyświetlaj:
PIS FOREVER / 89.78.10.* / 2007-10-12 23:10
Tusk jak Osioł?
Szef Sojuszu Lewicy Demokratycznej Wojciech "Doktor Bambuko" Olejniczak wychwala polityków konkurencyjnych partii. Mimo bezpośredniej walki z Platformą Obywatelską o "wykształciuchowy" elektorat, Olejniczak nie ukrywa swej sympatii wobec lidera PO.
- Na użytek kampanii nawet Donald Tusk wraz ze swoją gwardią odłożyli pod tapczan męską dumę i wyskakują jak Osioł, sympatyczny skądinąd bohater "Shreka", z okrzykiem: "Ja!, ja! Wybierz mnie! Wybierz mnie!". Rzecz idzie o debatę Aleksandra Kwaśniewskiego z Jarosławem Kaczyńskim, a głównie o to, że do rozmowy nie zasiądzie Donald Tusk - ocenił sympatycznych konkurentów przewodniczący SLD. Uprzejmości lewicy wobec Platformy powinny przynieść jakiś nie mniej uprzejmy zoologiczny rewanż. "Sympatyczny jak Osioł", "pożyteczny jak świnka morska", "łagodny jak dzika nutria"...

Arsenał niewykorzystywanych jeszcze komplementów przedwyborczych jest bardzo obszerny. Platforma Obywatelska musi się jednak spieszyć, bo "zoologizmami" zaczął już obsypywać polityków LiD Leszek Miller. - Uważałem i nadal uważam, iż ten dziwaczny twór, zrodzony z chłopięcego marzenia Aleksandra Kwaśniewskiego o lepszym towarzystwie, jest jak świnka morska. Ani to świnka, ani to morska. Demokraci przehandlowali swą opozycyjną legendę za parę mandatów wyborczych, a teraz boją się wyborców, więc manipulują listami, żeby uniknąć przykrych niespodzianek - ocenił niedawnych towarzyszy lider łódzkiej listy Samoobrony.
Osioł już był, świnka morska też była... Kto pierwszy zdecyduje się na nutrię?
raqq / 2007-10-12 23:21 / Bywalec forum
Te same wiadomości pod każdym newsem. Jeśli jeszcze ktoś ma wątpliwości to chyba właśnie zostały rozwiane. Armia PiSu opanowuje również fora internetowe. I nie są to ich zwolennicy tylko najemnicy. Ciekawe czy dostaną dodatek za pracę w nocy. No cóż studentowi żadna złotówka nie śmierdzi. Trzymajcie sie chłopaki. ale jak już wyjdziecie z pracy to zagłosujcie tak żeby was się mama nie wstydziła :)
oll1 / 2007-10-13 04:48 / portfel / Tysiącznik na forum
dokladnie... Pis Forever "pelny" merytoryki... ;)) dobrzel, ze odchodza.
pit808 / 213.7.21.* / 2007-10-12 23:52
oj chyba sie mylisz. Wydaje mi sie ze to nie sudenciaki, oni juz zaczynaja widziec ze cos jest nie tak w tym kraju. Wydaje mi sie ze to sztabik dziala ;)
Co do mlodych ludzi, i ich swiatopogladu.
Wystarczy maly eksperyment zrobic. Niech ktos wyjedzie za granice (nie trzeba daleko, do pastwa osciennego). Smiech na sali !!!! Z NAS ;( Z Polakow. Posluchajcie swoich znajomych za granica. Im to zwisa, oni maja dystans do Polski. To jest jakis Horror. Ja zaglosuje na PO. Zobacze co sie bedzie dzialo, to moj mandat do dokonania zmian w Polsce, bo chce wrocic do Polski. A jak PO spitoli to, to nie wroce wcale, poprosze o inne obywatelstwo i se przyjade do Polski kupic kawal ziemi i postawic chate i bede j...... oligarcha i co z tego ????? Chce miec normale zycie. Pelne dostatku i miodem plynace. KTO Z WAS NIE CHCE ??????? PiSaki zastanowcie sie

Najnowsze wpisy