Forum Forum finansoweInne

open finance wasze opinie

open finance wasze opinie

moli56 / 2011-11-24 08:29
Potrzebujemy pomocy w pozyskaniu kredytu hipotecznego i w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, czy wybór Open Finance byłby trafny? Korzystaliście może z ich usług, byliście zadowoleni? Jak wygląda opłata za usługi Opena?
Wyświetlaj:
silesius / 91.146.201.* / 2014-10-22 17:18
Open Finance działa na zasadzie "łap frajera". W tym roku miałem do czynienia z OF, i mam wiele ciekawych przemyśleń. Zgłosiłem się do nich w celu pomocy w wyszukaniu kredytu , umówili mnie na wizytę i jeszcze przed wizyta już mam telefony z centrali dotyczące sprzedaży innych produktów z palety OF. Co ciekawe, wszystko Getin Bank. Same gorące bułeczki, wszystko skrojone dla mnie. Gdy ostudziłem głowę agenta, mówić mu że na dany produkt, który on zachwala jako super, och i extra chyba niewielu się zgłosiło, że dalej wisi w ofercie Getinu, to nic sensownego nie odpowiedział, jedynie coś tam nieskładnie bełkotał w swoim żargonie. Poza tym uzależniłem moją decyzję od kredytu, czyli jak oferta Getin Bank będzie korzystna. Nie była korzystna, tak jak pozostałe. Co gorsza podważono prawomocność mojego zaświadczenia o zarobkach, bo moja firma nie ma w zwyczaju jego potwierdzenia telefonicznego. O czym informuje w adnotacji. Sensownie, bo moja firma szanuje dane osobowe, i telefonicznie nawet policji nie potwierdzi. Trzeba osobiście i z nakazem sądowym jeżeli złamałem prawo, lub z mojego upoważnienia. Nadmieniam że pracuję w sporej korporacji, znanej na rynku , działającej nie tylko w Europie. Pozostała oferta to banki drogie ( Pocztowy, Eurobank), o czy sam się przekonałem, gdy z powodu upływającego czasu, sam wziąłem sprawy w swoje ręce. Rezultat, koszt niepotrzebnych wyjazdów do biura Open Finance, telefonów, wziętego urlopu, razem jakieś 300 zł strat. Efekt, mam kredyt od ręki, i tańszy niż te oferowane przez agenta OF.
...412 / 89.67.42.* / 2014-08-11 21:44
NIGDY W ŻYCIU OPEN FINANCE !!!!!

Idąc do wykwalifikowanego doradcy liczę na pomoc po to Oni są. A w moim przypadku było zupełnie odwrotnie, za moje sprawy zabrali się od "d..." strony. Mało tego !!! Dali mi papiery do wypełnienia do trzech banków. Po czym bardzo nalegali na GETIN (pewnie większa kasa za to), a do innych banków moje papiery od nich wcale nie trafiły,a do jednego załatwiałam osobiście... Po czym usłyszałam, że kredytu nigdy nie dostanę, bo GETIN powiedział NIE... Podziękowałam, pogodziłam się, ale przez przypadek trafiłam do zupełnie innego doradcy i nie był to OPEN. I teraz od prawie miesiąca cieszę się ze swojego wymarzonego mieszkanka. Gdyby panie, które wówczas się zajmowały moją sprawą podeszły do tego kompetentnie to pewnie już od około pół roku miała bym mieszkanie...
A później posypały się lawiny samych najgorszych opini o OPEN ...
Może są dobrzy w prostych kredytach, ale prosty kredyt to ludzie sami sobie załatwią, po to ich się bierze do pomocy...
Mam ogromny żal do Pań z OPEN
Także Szanowny Panie Ekspercie, OPEN ma bardzo złą opinie i nie polecam... Brak kompetentnych pracowników
JAREK SZCZECIN / 79.186.171.* / 2014-10-10 09:36
Z OPEN FINANCE TYLKO STRACISZ PIENIADZE!!!!!!!
Zainwestowałem prawie 80 tys PLN w fundusze polecane przez doradcę Open Finance i po ponad dwóch latach przy wykupie jednostek jestem ok. 5 tysięcy w plecy. Nie wierzcie że doradcy pomogą wam zarobić jakieś pieniądze!!!!!!!
To blef, przy wykupie nie stosują wartości jednostek publikowanych na stronie, tylko zaniżają okłamując inwestorów. Te cyferki nie maja żadnego znaczenia!!! Negują dane z prospektu informacyjnego, gdzie w rozdz. IV pkt 6 piszą "Nie pobiera się opłat manipulacyjnych przy odkupywaniu jednostek uczestnictwa"
OMIJAJCIE OPEN FINANCE SZEROKIM ŁUKIEM!!!!!!
zawiedziona / 37.248.254.* / 2014-08-22 07:38
Miałam dokładnie taką samą sytuację,wypełniłam wnioski do trzech banków,masę papierów no i w końcu ,że dostanę kredyt w Getin Banku gdy miałam podpisać umowę okazało się że nie mogę bo bank się zastanawia nad konsolidacją i wydłużeniem okresu spłaty.Po dwóch tygodniach chodzenia,załatwiania termin załatwienia sprawy jeszcze miał się wydłużyć.Zrezygnowana weszłam sama do banku do którego był niby składany wniosek i bez problemu załatwiłam sobie kredyt na bardzo dobrych warunkach.Nie znam się na bankowości mam skończoną podstawówkę i okazałam się lepsza od eksperta OPEN.Myślę ze przeciętny człowiek z ulicy były lepszy od waszych ekspertów.Garniturki i biura nie świadczą o fachowości.Należy zacząć od kompetencji.To było moje pierwsze doświadczenie z doradcą i na pewno ostatnie.Uwierzcie mi na słowo że to co załatwi doradca z OPEN,lepiej załatwicie sami
Piotr Szymański / 87.206.104.* / 2014-08-13 21:28
Szanowna Pani,

chciałbym podkreślić, że nasi doradcy finansowi otrzymują tożsame wynagrodzenie niezależnie od banku, w którym Klient zawrze umowę kredytową.

Przepraszam jednocześnie, że usługa naszego doradcy finansowego nie sprostała Pani wysokim oczekiwaniom wobec naszej firmy. Z tego, co Pani pisze, nie sprostała ona także moim. Cieszę się, że koniec końców udało się Pani zamieszkać w wymarzonym mieszkaniu.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
dfd / 194.63.135.* / 2014-07-08 15:50
Nie Open Finance tylko Ołpen Fajans. I nie są to doradcy tylko sprzedawcy.

Bardzo często samemu można znaleść coś o wiele lepszego
Piotr Szymański / 84.10.232.* / 2014-07-13 15:31
Szanowny dfd,

bezpłatna usługa doradcza, jaką świadczą nasi doradcy finansowi, obejmuje analizę ofert ponad 20 największych banków (praktycznie wszystkich dostępnych na rynku) w Polsce. Ponadto nasi doradcy posiadają informacje o aktualnych rabatach oferowanych przez banki. Współpraca z doradcą wpływa również bardzo korzystnie na pozycję negocjacyjną Klienta z bankiem.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Piotr 7594 / 88.181.62.* / 2016-08-29 15:09
Szanowny Panie Szymanski. Mialem 3 produkty w open Finance:
Pirwszy mal byc na trzy lata i wplacamem co roku 6000 tysiecy zl. Po czterech latach chcialem odebrac ten wklad i okazalo sie ze stracilbym 75 % wkladu nie mowiac juz o jakimkolwiek zysku.
Druga lokata po roku stracilem 20 % wkladu ( 4 tysiace zl) lecz udalo mi sie reszte wyciagnac.
Trzeci produkt. 400 tys. zl.
Po 4 latch chcialem ta lokate zlikwidowac i w ostaniej chwili doradca powiedzial mi ze trzeba czkac do konca roku bo sa duze oplaty za wyjscie. Po podpisaniu tego niby przedluzenia okazalo sie ze jest to nowa umowa ubezpieczeniz na zycie na 40 lat i na wsteie potroncono mi 1,5 % Jesli pan nazywa tych ludzi doradcami finansowymi to kim Pan jest ?
Dla mnie sa to zwykli oszusci i zlodzieje.
Pozdrawiam Piotr
Rozumny czlek / 89.68.137.* / 2014-07-01 22:35
Ludzie drodzy, pisząc ze doradca was oszukał i 'wcisnął' rozwiazanie jawnie przyznajcie się do braku posiadania którejś z półkul mózgowych. Umiejetność czytania opanowując już pięciolatki...
Mam b. Dobre doświadczenie z openem, opiekuje się mną jeden doradca któremu ufam. Trwa to już ponad 5 lat podczas których zarówno ja jak i najbliższa rodzina na pewno zarobilismy niemało.
Piotr 7594 / 88.181.62.* / 2016-08-29 15:12
W umowie ktora podpisalem nie ma nic na temat oplat w chwili zawarcia umowy ani oplat w chwili jej rozwiazania. Na okol ludzie pracujacy w instytucjach finansowych nie sa oszustami. Czlowiek ma pewne zaufanie i wierzy w to co mowia. Potwierdzam ze Open Finance to banda oszustow i zlodzieji
rece opadaja / 79.184.55.* / 2018-03-22 19:08
Jak nie ma tego w umowie to idz do sądu. Szczerze wątpię zebys nie było tego w umowie - jest zawsze. To za duża firma żebyś nie dostał kluczowych informacji i ich nie podpisał.
Raczej po prostu nie chiało się zastanawiać tylko jak cos nie wychodzi to inni sa winni.
Kupujesz produkt inwestycyjny a nie lokate to musisz liczyć się również z potencjalną stratą i tyle w temacie
była klientka niestety / 83.6.167.* / 2014-03-31 09:22
OPEN FINANCE I 20000 DO TYŁU , TAK MI DORADZILI.KIEDY WRESZCIE PADNĄ .OMIJAJCIE ICH Z DALEKA
marek1954 / 87.205.150.* / 2014-06-16 14:29
A ja nie mogę sie dodzwonic do swojego doradcy od 2-ch miesięcy.To jest naprawde super firma.
Piotr Szymański / 178.43.3.* / 2014-04-24 14:49
Szanowna Pani,

nasza firma liczy się ze każdą opinią naszego Klienta. Krytyczna opinia naszego Klienta jest dla nas zawsze cenną nauczką i radą na przyszłość. Proszę o bardziej szczegółowe przybliżenie Pani doświadczenia z naszym doradcą finansowym.

Liczę na dyskusję.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Arek K. / 91.217.161.* / 2014-04-16 18:13
Firma ma staż fajny, ale trafiasz na doradcę prosto po szkoleniu i du... Też odradzam.
Piotr Szymański / 178.43.3.* / 2014-04-24 14:54
Szanowny Panie,

nasi doradcy finansowi przed przystąpieniem do wewnętrznego szkolenia, które bynajmniej nie należy do krótkich, muszą wykazać się odpowiednimi kwalifikacjami oraz doświadczeniem zawodowym w branży usług finansowych. Zapewniam Pana, że "trafienie" - jak się Pan wyraził - na doradcę prosto po szkoleniu jest niemożliwe, gdyż po szkoleniu jest jeszcze egzamin :)

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
Mariusz 112 / 79.175.210.* / 2014-03-29 13:19
Doradcy O.F. to wyrafinowani oszuści doradca wprowadził mnie w błąd nie ujawniając wszystkich informacji przy podpisywaniu umowy better future.podpisałem umowę na 5 lat przy stałym oprocentowaniu i bez ryzyka utraty kapitału.Okazało się póżniej że muszę oszczedżać 10 lat i mogę stracić swoje środki zgromadzone przez 10lat kieruję sprawę do sądu bo polubownie nie chcą tego załatwić nie dajcie się nabrać czytajcie wszystko dokładnie nie słuchajcie doradcy,a w ogóle omijajcie ich z daleka
Lotka / 83.31.207.* / 2014-02-26 10:41
Ja mam dobre wrażenia z kontaktów Open Finanse . Doradca przedstawił kilka ofert kredytowych i lokat (nadmienię że szukałam sposobu na inwestowanie)Dokładnie omówił plusy i minusy . Otworzyłam rachunek maklerski, Jak na razie nie mam problemów
jaga 52 / 89.79.95.* / 2013-10-30 07:07
sosnowiec najwięcej siedzi oszustów w open ino się uśmiechają i łapią klientów
jaga 53 / 89.79.95.* / 2013-10-30 07:04
to oszuści na lokatch
Justna / 89.73.78.* / 2014-03-30 19:01
Open Finance zmienił w trakcie trwania lokaty (po 2,5 miesiąca trwania 5-miesięcznej lokaty) jej oprocentowanie na niższe. Mimo, żę dostałam potwierdzenie mailowe i w pdfie zawarcia umowy na lokatę 5%, to okazało się, że oprocentowanie to było niezgodne z kartą produktu i moja reklamacja została odrzucona. Czyli przez 2,5 miesiąca byłam wprowadzana w błąd i mimo, że bład jest po stronie Open Finance, bo to oni przeslali błędną ofertę i bledne umowy...reklamacja zostala odrzucona.
Jasio 10 / 89.78.89.* / 2013-10-09 22:17
Doradcy O.F. to po prostu oszuści. Nie dopowiadają wszystkich informacji, lawirują, żeby tylko upolować klienta co przekłada się na kasę dla niego. Zrobi wszystko nawet oszuka tak oszuka dla złapania klienta. To wszystko za przyzwoleniem firmy.
Piotr Szymański / 178.43.3.* / 2014-04-24 14:57
Szanowny Panie,

nasi doradcy finansowy są uczulani i przykładają bardzo dużą wagę do nabycia przez potencjalnego Klienta wszelkiej niezbędnej Klientowi wiedzy na temat produktów, które są przedmiotem oferty ze strony naszej firmy. Jesteśmy największą grupą doradczą w Polsce nie z uwagi na liczbę oddziałów, lecz z uwagi na liczbę zadowolonych Klientów, którzy polecają nas swoim znajomym. Chcąc zapewniać sobie kolejne polecenia, nasi doradcy muszą działać w dobrej wierze Klienta i ze wszystkich sygnałów, które do mnie dochodzą, robią to każdego dnia.

Pozdrawiam, Piotr Szymański
Online Ekspert Open Finance
mic289 / 178.37.47.* / 2015-09-07 10:16
Miałem przez cztery lata ulokowane pieniądze
na funduszu inwestycyjnym który w/g doradcy
open finance miał dać dość poważny zysk.
Po upływie terminu zero zysku i bak odpowiedzi od "daradacy"z Tarnowskich Gór.
Unikajcie takich "doradców "
jaga 52 / 89.79.95.* / 2013-10-30 06:58
popieram to oszuści !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Regina Mala / 83.28.133.* / 2013-10-07 12:50
Polecam. Pracownicy znają się na rzeczy. Oferty miałam przygotowane na czas przejrzyste i na dokładkę Pani doradca omówiła każdą pokazując plusy i minusy .
jaga 52 / 89.79.95.* / 2013-10-30 07:05
nigdy nie podają minusów lokat
jaga52 / 89.79.95.* / 2013-10-30 07:01
co ty piszesz
arek230 / 109.241.123.* / 2013-09-23 16:11
ja korzystałam z doradztwa przy hipotecznym, polecam, pan dokładnie wypytał mnie o sytuację finansową, powiedział w jakich bankach mogę dostać kredyt, przedstawił oferty, wybraliśmy najkorzystniejszą, teraz kompletuję dokumenty, ale poszedłem sam do banku, wiadomo - potwierdzić, no i wszystko się zgadzało :) mogę polecić open finance
erykkk / 89.68.178.* / 2013-09-02 21:55
No ale chyba tak już nie jest? byłem tam ostatnio, wytłumaczyli co i jak z kredytem. Później poszedłem do poleconego doradcy i różnice w ofertach były nieznaczne, bo jeszcze doczytałem na forach opinie ludzi biorących kredyty z różnych banków.
twolek23 / 46.204.79.* / 2013-08-11 15:39
Korzystalem z doradctwa open finance . ich doradca mial weszukac mi korzystnu kredyt konsolidacyjny. znalezli mi kredyt bardzo dla mnie niekorzystny gdzie mialem do oddania nienal drugie tyle . Oprucz tego podstepem podsuneli mi do podpisania kredyt na zycie za 1000 zl na ktory mial byc niby ubezpieczeniem kredytu. Oni napedzaja frajerow bankom ktore ich oplacaja na niekorzystne kredyty. DZialaja nieetycze. banda zlodziei. Stanowczo odradzam
bodeo12 / 78.8.87.* / 2013-08-02 12:56
Odradzam ten internetowy bank.Robią przelewy bez wiedzy klienta.Po prostu okradają.Mnie okradli na 92 zł. i nie chcą się przyznać do błędu,stwierdzili że wszystko jest w porządku.

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: