Forum Forum inwestycyjneFundusze

Opłata za zarządzanie (????)

Opłata za zarządzanie (????)

kandahar / 83.145.161.* / 2007-10-18 17:39
od jakiegos czasu posiadam jednostki arki...ale mniejsza o to ...prowizja za zakup 3% za sprzedaż tez jakis ułamek..ale dowiedzialem sie ze ejst jeszcze cos takiego jak opłata za prowadzenie 3,4% czy ktos mi moze powiedziec o co chodzi...kiedy oni ta opłate pobieraja...czy jestem o tym informowany itp..itd...usmiechniety pan w bzwbk nie raczyl o tym wspomniec...(no fakt moglem sobie przeczytac 50 stronnicowy prospekt)
Wyświetlaj:
kandahar / 83.145.161.* / 2007-10-18 22:16
dzieki...jestem spokojniejszy:)
cube1981 / 2007-10-18 18:33
To jest opłata wliczona w cene jednostki - każdy fundusz ją pobiera. Nie jest ona dla Klienta odczuwalna, bo wykupujesz, konwertujesz, sprzedajesz jednostki, które mają już tą opłatę w cenie.
G / 89.171.106.* / 2007-10-18 18:31
Opłata za zarządzanie to nic innego jak wynagrodzenie dla TFI za zarządzanie funduszem. Jest opłata uwzględniona w codziennej wycenie jednostki (obliczana codziennie od VAN) i w zależności od statutu pobierana raz na miesiąc.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy