Forum Forum inwestycyjneFundusze

Oprocentowanie lokaty

Oprocentowanie lokaty

wiki77delta / 83.23.239.* / 2006-07-25 06:41
witam, chcialbym zalozyc lokate 3-mce na 40 000. Jaka suma bedzie na koncie po tych 3 m-cach. jest to moja 1 lokata po powrocie z GB. Ktory bank ma najkorzystniejsze %. Dziekuje.
Wyświetlaj:
scaar / 83.13.69.* / 2006-10-03 22:50
Proszę się skontaktować ze mną pod adresem email scaar@interia.pl i podać swój numer telefonu a zaoferuję największy procent na rynku.
Pzdr
racuch35 / 2006-07-26 19:20
jesli interesuja pana zyski w granicach 14 do 38% w skali roku, bezpieczenstwo, a przy okazji korzysci prawno podatkowe to czekam na maila, na pewno znajdziemy dla pana super rozwiazanie.pozdrawiam
mick / 2006-07-25 08:38 / Uznany Gracz Giełdowy
W skali roku oprocentowanie na lokatach w bankach wynosi max do ok. 4%. wiec w skali kwartalu max "zarobisz" 1%, co po odjeciu podatku da zarobek rzeczywisty w wysokosci 0,8%. Wiec po 3 miesiacach na koncie bedzie mniej niz 40.400.

Nie wiem czy chcesz zainwestowac to tylko przez te 3 miesiace, czy moze planujesz cos na dluzszy okres. W dluzszym okrecie (min 3 lata) dobrym rozwiazaniem sa fundusze inwestycyjne - jest kilka rodzaów w zaleznosci od ryzyka jakie akceptujesz
analityk / 2006-07-25 22:40 / portfel / Bywalec forum
dlaczeg 3 lata ? przepraszam mick ale zauważyłem że uparcie trzymasz się tych trzech lat,
wystarczy miesiąc aby osiągnąć zyski , wystarczy wpłacić i spokjnie czekać kontrolując sytuację
mick / 2006-07-25 23:02 / Uznany Gracz Giełdowy
Jasne, zgadzam sie z tym w 100% - mozna zarobic w miesiac, ale wyszedlem z zalozenia ze lokata/fundusz to pasywne inwestowanie - tzn bez ciaglego zagladania, analizowania przezucania. A te trzy lata wzialem z zalozenia ze jak inwestowac to raczej dlugoterninowo - zeby w razie zadyszki odrobily straty. Moze to spaczenie po swiezo skonczonych studiach ekonomicznych ;D
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy