Forum Forum prawneKarne

oszukani na olx przez P Radzięciak

oszukani na olx przez P Radzięciak

andrzej1282 / 2015-02-12 21:10
Witam
Kupiłem od Pana Radzięciaka na olx diody, zapłaciłem i wtedy kontakt się urwał. Przestał odbierać telefony, odpisywać na smsy a kiedy zadzwoniłem z innego telefonu to odebrał jednak rozłączył się w momencie kiedy się przedstawiłem. Wystawia przedmioty na nr tel 791504***. Wiem, że jest więcej osób które padły ofiarą tego Pana.

Bardzo proszę o kontakt wszystkie osoby które miały podobny problem z tą osobą. Ja już zgłosiłem sprawę ale jeśli zgłosi się więcej osób to postawią mu większe zarzuty. Chodzi o sprawiedliwość. Jeśli nie zignorujemy problemu i zorganizujemy się to będzie to przestroga dla innych oszustów.

Wystawia różne rzeczy, wszystkie używane żeby go urząd skarbowy nie ścigał np kotły, diody, mostek prostowniczy który kupiłem wystawił z powrotem na olx.pl.
Wcześniej wystawiał na terenie Krasnystawu, teraz wystawia w Lublinie.

Proszę o kontakt wszystkie osoby które mają jakieś informacje na temat P. Radzięciaka ponieważ zbieram dowody na proces przeciwko niemu.

Jestem dostępny pod adresem e-mail: andrzej.karkut@wp.pl
Wyświetlaj:
emi468 / 195.167.159.* / 2018-02-21 17:18
OLX chce wyłudzać dane a jak nie pozwolisz to ma cię w d... i chamsko nazywa botem przedstawiając wkurzające i obraźliwe obrazeczki dla przedszkolaków (uniemożliwia weryfikację po wymuszonym klikaniu w te obrazeczki) oraz blokuje stronę, uniemożliwia nawiązanie kontaktu ze sprzedającym i gdy chcesz się zalogować to nie pozwala i wyświetla się informacja o tym że strona nie istnieje (error 404). Ja mam tam konto i powiem tyle: NIGDY WIĘCEJ NIE ZROBIĘ ZAKUPÓW W OLX. Czyli że prawo do ochrony prywatności zabrania prawa do ochrony prywatności. Napiszę skargę na OLX
Sebcio771 / 217.64.46.* / 2018-02-23 22:35
OLX w polityce prywatności stawia na kontakt osobisty kupujący-sprzedający. Jak ktoś wpłaca pieniądze na konto to jest świadom tego co robi. Wszelkie skargi proszę kierować tylko i wyłącznie do siebie. Wpłacając pieniądze na konto za zakupione rzeczy a nie odbierając ich osobiscie i regulując płatność z "ręki do ręki" sam Pan przyzwala na oszutwa na OLX (rozpowszechniając swoje dane osobowe. Na przyszłość proszę pomysleć i przeczytać polityke prywatności danego serwisu. Pozdrawiam i mądrości życzę
Łukasz 1782 / 77.254.33.* / 2018-01-18 14:02
Witam
Czy sprawa została jakoś wyjaśniona czy odzyskaliście Państwo swoje zobowiązania ?
sylwia19840701 / 2015-04-28 19:50
Mój mąż został również oszukany przez Pana Flemminga z Zakopanego. Na początku dzwonił i prosił żeby mu wysłać paczkę za pobraniem bo mu pilno, a jak przyszło co do czego to paczki nie odebrał i musieliśmy pokrywać dodatkowe koszty związane z odesłaniem przesyłki. Pan ten wielokrotnie obiecywał, że odda nam pieniądze, a potem przestał odbierać telefony. Więc przestrzegam wszystkich!!!
Piotr Radzieciak / 178.212.120.* / 2015-02-22 13:08
Pan Andrzej Karkut który bezpodstawnie mnie zaskarża nie odebrał przesyłki od kuriera, a ta do mnie wróciła jako odmowa odbioru. Jeszcze musiałem zapłacić za drogę powrotną. Cały czas ten człowiek mnie zapewnia, że nic do niego nie dotarło, lecz z wiadomości od innych użytkowników olx i jego sąsiadów dowiedziałem się że jest to człowiek do cna roszczeniowy i jest kłamcą, który posunie się do wszystkiego. Więc wysłałem po raz kolejny przesyłkę już pocztą polską, z odbiorem w jego miejscowości ( 4 km obok - Kolbuszowa ) z przekonaniem że na każdej poczcie są kamery więc gość się nie wyłga jak dalej będzie oszukiwał i mnie szkalował. W poniedziałek 15. 02. 2015. Andrzej Karkut odebrał przesyłkę zadowolony podobno w obecności świadków których wziął ze sobą. W środę z kolei wysłał mi smsa że usuwa wszystkie tematy związane z moim rzekomym oszustem. Niestety nic takiego nie zrobił. Nawet tego tematu nie zmienił ani nie zakończył sprawy. To on jest roszczeniowym oszustem. Jeśli ktoś został podobnie jak ja przez niego oszukany lub oczerniony proszę na priv, ja przeciw temu człowiekowi wystąpiłem z wnioskiem do prokuratury o jego ściganie. Jeśli nas będzie więcej - jest na razie 4 osoby - zakończą się jego oszczercze i kłamliwe teksty w necie. A dla zainteresowanych - oto nr listu poczty polskiej potwierdzający odbiór przez tego oszusta Andrzeja Karkuta przesyłki 00359007736070520972. wystarczy skopiować i w szukaniu przesyłek poczty wszystko wyjdzie. Niestety wcześniejsze dokumenty są w prokuraturze przeciw panu Karkutowi więc chętnie je przedstawię po ich zwrocie.

Proponuję też zobaczyć temat Kłamca- oszczerca oszust Andrzej Karkut. Postanowiłem to opisać bo poszkodowanych przez niego w ten sposób jest więcej, a niestety nie odbiera telefonów i nie odpisuje na smsy ode mnie.

Oby jak najmniej było takich ludzi.
andrzej1282 / 2015-03-02 20:01
Witam wszystkich zainteresowanych tą sprawą. Tak jak mi pisaliście zgłosiłem sprawę na policję. Policja wystąpiła na olx o jego dane osobowe bo ja podałem dane jakie posiadałem czyli numer telefonu potwierdzenie przelewu z 27.01.2015r. oraz wszystkie smsy emaile, nawet wybrałem bilingi rozmów. Prawdopodobnie Policja kontaktowała się z nim telefonicznie i 14.02.2015 r. nadał paczkę która doszła 16.02.2015 r. Specjalnie pojechałem z dwoma świadkami i w obecności pracownika poczty otworzyliśmy przesyłkę w której znajdował się rzeczywiście mostek prostowniczy. Pozwoliłem sobie zrobić zdjęcia ponieważ brakowało w nim dławika który widnieje na potwierdzeniu przelewu jak i również miały być diody a zamiast nich były tyrystory. Ten wielki elektryk widocznie nie odróżnia diody od tyrystora. Prosiłem go kilkakrotnie w SMS-ach i email-ach o podanie numeru przesyłki którą rzekomo wysłał 30.01.2015 r. jak jest Pan taki nie winny i uczciwy to proszę o podanie nazwy kuriera numeru przesyłki z dnia 30.01.2015 r. a nie z 14.02.2015 r. Wycofałem tą sprawę z policji ale widocznie nie potrzebnie bo obiecywał że wyśle pieniądze za dławik i mijają już kolejne dwa tygodnie a ani dławika ani gotówki nie otrzymałem. Dłużej nie ma na co czekać bo i tak się pewnie nie doczekam. Trzeba ponownie udać się na komisariat policji.

Najnowsze wpisy