Forum Forum emerytalneOFE

Oszusci z nordea dzialaja

Oszusci z nordea dzialaja

syla 76 / 78.131.235.* / 2009-08-11 20:24
Nordea ofe to oszusty.
Byli u mnie i u brata agencji z Nordea.
Bajerzyc potrafili,na ich wykresach nordea pierwsza.
Oferowali mi kilka funduszyale mowile ze nordea najlepsza.
Jak ja im powiedzialem ze mam internet i sprawdze wyniki z niezaleznych zrodel
to im mina zrzedla.Z bratem niestety podpisali umowe ,ze mna nie bo sie znam
Nordea jest pod koniec, jej wyniki kiepsskie 10 m-ce na 14 mozliwych.
Jeszcze klamia ze jak sie zmieni fundusz to odzyskuje sie skladki z zusu.
polecam www.analizy.pl www.money.pl to sa niezalezne zrodla a nie ich wykresy na kartkach.
-----------------------
1.Nie mozna oferowac wiecej niz 1 ofe
2.Nie mozna mowic ze zmieniajac ofe odzyskuje sie skladki,bo to klamstwo.
3.U brata ten koles sie nie podpisal tylko wzial wszystkie umowy i po tyg przywiozl ale nie z jego podpisem.
Wyświetlaj:
johhn / 83.8.178.* / 2009-08-13 20:50
POSŁUCHAJCIE WSZYSCY CI KTÓRZY, MACIE TAK WIELE DO POWIEDZENIA A TAK NAPRAWDĘ WASZE WYPOWIEDZI NIE MAJĄ NIC NA CELU TYLKO ZABÓJSTWO KONKURENCJI, TUTAJ ŻADEN POTENCJALNY KLIENT SIĘ NIE WYPOWIADA TAK>>??
TYLKO NIEUDOLNI AKWIZYTORZY Z AVIVA NP ING CZY GENERALI!!!

Po pierwsze żadna OWCA (osoba wykonująca czynności akwizycyjne) nie trzyma klientowi noża na gardle, żeby podpisał umowę o członkostwo z innym OFe

Po drugie jeśli jesteś zwykłym akwizytorem bądź też przedstawicielem któregoś z wymienionych OFE to zamknij dziób jak nie masz zielonego pojęcia o tej pracy, bo to jest chore co tutaj piszesz

Po trzecie, jak ci nie odpowida robota to się zwolnij, i nie wprowadzaj ludzi w bład i kłamstwo

Teraz tak, jeśli chodzi o odzyskiwanie składek przez Agenta w tym przypadku Nordea- to jest to prawdą, że jest to robione w imieniu klienta i całkowicie zgodne z prawem, oczywiście wtedy gdy taki Zawodowy Agent (nie akwizytor) wedruję do Zus-u m.in z upoważnieniem od klienta, że może go tam reprezentować i odpowiednim drukiem wydanym przez Organ Zus, więc po jaką cholerę pieprzyć ze to oszustwo, jeśli klient godzi się na taką obsługę to się pod tym podpisuję i świadomie ufa swojemu agentowi ,a każdy zawodowy Agent Nordei-bo tak owych tylko to OFE posiada dotrzymuję słowa, mało tego po załatwieniu dokumentacji I i II fialorewej dla klienta wraca do niego po raz drugi i obsługuję nadal,aż wykona na co się zadeklarował!!!!
Zmina OFE w tym przypadku na NORDEA jest korzystna bo klient widzi własnie te korzyści dla siebie, i podejmuję swiadomie decyzję.

ranking Nordea jest taki sam jak każdy inny praktycznie codziennie wygląda to inaczej jesli sprawdxzasz głupcze notowanie za ostatni miesiąc nie powiedzieli ci tego akwizytorze??
dlaczego nikt nie widzi stabilności tego funduszu od początku działalności i np za 36 miesięcy!

Żenada, zamknijcie się jak nie macie o tym pojęcia bo obrażacie zadowolonych klientów i uczciwych agentów, a jeśli chodzi o prowizję to nie jest tajemnicą ze są wysokie, ale za dobrze przeprowadzona obdsługę dla klientów Nordea, należy się dobra zapłata to tak jak w kazdej pracy-wykonujesz swoje czynności dobrze- to dobrze ci za nie zapłaca!


POZDRAWIAM WSZYSTKICH KLIENTÓW KORPORACJI AGENTÓW ZAWODOWYCH
na Górnym Dolnym Śląsku oraz w Małopolsce i na PODKARPACIU
lezdrub / 79.185.111.* / 2009-08-13 15:38
To jak twój brat jest taki ciemny, To ty chyba od innego taty i dlatego jesteś taka mądra.
lezdrub / 79.185.107.* / 2009-08-11 22:29
To to pikuś.
Ci z OFE Aviva to dopiero umieją informować o wynikach funduszy OFE.

Nawet tu na tym forum co jakiś czas ich przedstawiciele twierdzą, że reprezentują najlepsze OFE.

A jaka jest prawda, to wystarczy popatrzeć na www.analizy.pl
hipotetyczne konta emerytalne,ranking funduszy emerytalnych.
eme / 83.22.47.* / 2009-08-12 05:25
lezdrub masz chorobliwą obsesje na punkcie Aviva, w kazdej twojej wypowiedzi pada to slowo, powtarzasz je jak mantre.
Nawet tu na tym forum co jakiś czas ich przedstawiciele twierdzą, że reprezentują
najlepsze OFE.

I niech tak sobie pisza ich prawo. Jestes starym aktywistą ZSMP wiec nie dochodzi do ciebie ze ktos moze miec inne zdanie niz ty , ze moze miec inne kryteria postrzegania , ze moze ma taki kaprys. Nic ci do tego, komuny nie ma , chyba ze jedyna jego ostoja jest twoj Wojków czy inny Kęblów.
lezdrub / 79.185.101.* / 2009-08-12 11:08
Eme. Ja tylko podaję prawdę. Nic wiecej.

Nie wiem dlaczego ta prawda tak ci szkodzi.
eme / 83.22.6.* / 2009-08-13 22:49
Napisz prawde czy od ostatniej sesji transferowe klienci przez ciebie przetransferowani go generali stracili czy zarobili? dotyczy to wszystkich ofe.
lezdrub / 79.185.77.* / 2009-08-13 23:15
A czego niby mieli stracić.
a---a / 83.29.65.* / 2009-08-11 21:29
I jeszcze proszę dodać że opłata w Nordea jest dla młodych osób niska około 3 zł , w pozostałych ok 12 zł , 23 zł . Agenci z tego funduszu wymyślili chyba .nowa reformę emerytalną. Pozdrowienia dla pewnego agenta z Nordea.
były Klient Nordea / 78.8.44.* / 2010-02-11 16:59
Nie ma to jak inteligentna rozmowa ... masa wykresów ... wspaniałe opowieści ... i przy likwidacji produktu kiedy to rynek zaczyna się chwiać lub spadać pobierana jest jedynie drobna opłata w wysokości w 1 roku jedyne 75% w 2 roczku jedyne 50 % ... o takich sprawach się nie mówi ani nie pisze ... niestety sam w to wpadłem z dobrej znajomego rozmowy ... tracąc ok 7000 zł .. na szczęście mnie na to stać chociaż oczywiście i tak ubolewam ...

Nigdy więcej Nordea ...

Najnowsze wpisy