Forum Forum emerytalneOFE

Nordea na TAK

Nordea na TAK

dani5 / 2009-03-21 18:28
W lipcu 2008 zadałem pytanie na forum o przenosiny do NORDEA Ofe...Postanowiłem przenieść sie z ING...Patrząc na notowania( money.pl) był to strzał prawie w 10. Niestety wiekszość forumowiczów wypowiadających się tak pozytywnie o ING OFE nie miała racji. Czas i wyniki to zweryfikowały...Zobaczymy co bedzie po 2 latach.....Pozdrawiam..
Wyświetlaj:
dhgfgfh234 / 195.200.199.* / 2011-04-14 15:25
az dziwi fakt, ze poważny bank taki jak Nordea współpracuje z firmami pokroju Tacoma
Polska...............swojego czsu pracowałem dla Banku Handlowego z warszawy i nawet po
zerwaniu umowy, dwa, trzy miesiące wpływała mi należna wypłąta, nikt nic nie robił, by nie
wypłącić, żadnych przekrętów, natomiast firma w Tacoma POlska, którą (o dziwo) popiera bank
NORDEA i z którą na znak poparcia ściśle wspólpracuje, ma obsrraną opinię na internecie,
mało tego, ja jako menedżer nie otrzymałem wypłaty za uczciwie zarobione pieniądze.... mało
tego działanie firmy Taconma polska(ekspert emerytalny, elite investment sprowadza się, do
tego, ze przestali płacić pieniądze już pół rok temu na wiosne 2010r., a tym, którzy
przestali pracować, nie chcą wypłącić, bo ponoć, przez zerwanie umowy trzeba, czekać pół
roku za wypłątą, BZDURA, tym bardziej, ze nikt z nas z oddziału KONINSKIEGO nie zerwał umowy
z tą firmą, tylko to ta śmierdząca firma, złamała warunki umowy i przestałą płącić, MAŁO
TEGO, pamiętam jak zwalali wine na NORDEA, że jeden z prezesusów został usunięty przez CBA
czy CBŚ i dlatego nie dostaliśmy pieniędzy, ale później się wydało, że naewt z NORDEA
zapytali, czemu nam nie płacą pieniędzy ( było o tym w interwencji i na prawie każdym
poważnym forum) NORDEA WSTYD, AŻ WSTYD, ZE KALACIE SWOJĄ OPINIĘ WSPÓŁPRACUJĄC Z OSZUSTAMI,
na koniec podam jedno mądre powiedzenie " jak będziesz chadzać z dziwkami, to uznają cię
za dziwkę" i " jak zaczniesz podawać rękę złodzieją i oszustą , to uznają cię za
złodzieja i oszusta" GRATULUJE, ŻE JUŻ W KONINIE, NA FAKT KOJEŻAENIA NORDEA Z (TACOMA
POLSKA, EKSPERT EMERYTALNY I ELITE INVESTMENT) LUDZIOM PRZYCHODZI ZGORZKNIENIE NA USTA,
gratuluje, zę nie podjeła Nordea współpracy z uczciwą firmą, tylko z przekrentami
cam beck / 83.25.14.* / 2010-01-12 18:28
Z OFE ING do OFE Nordea? Skąd taki pomysł? To że wING jest jak jest to madrzy wiedzieli juz wczesniej. Ale zeby wybierać OFE nordea? Chyba gosciu jestes jednym z tych co latają po Polsce i przepisują wszystkich jak leci do Nordea.
planerzyfinansowi.pl / 79.187.187.* / 2009-03-23 16:25
Zgadzam się to nie był strzał w 10 wciąz masz wysoką prowizję !!
i niektóre OFE mają lepsze wyniki i to te które mają niższą prowizję.
ofe on / 88.199.129.* / 2009-03-22 12:17
zrobileś dobrze stabilny fundusz i nie ryzykuje tak jak inne poza tym nie przereklamowany pozdrawiam
lezdrub / 79.185.78.* / 2009-03-21 19:56
na pewno zrobileś dla siebie lepiej.

Ale, czy to byl strzal w 10, to tego bym nie powiedzial.

Są dużo lepsze fundusze.
Ja polecam tylko Generali.Jedyny fundusz. który w wynikach KNF zawsze wypracowywal zysk większy niż średnio fundusze.
eme / 83.22.32.* / 2009-03-21 23:02
lezdrub piszesz bzdury :) czy dołożysz ze swoich pieniedzy jezeli Generali bedzie mialo mniejszy zysk niz Nordea??? Opamietaj sie synku. To loteria. Tyle. No chyba ze w Kłębowie notowania generali sa inne.
lezdrub / 79.185.104.* / 2009-03-22 11:26
Eme. Loterą jest obstawić inny fundusz niż Generali.

Wyniki lat ubieglych dokladnie to potwierdzają starcze.

KNF podaje jednakowe wyniki.
To tylko niektóre fundusze jak ING ,CU i jeszcze inne które maja slabe wyniki, przynoszą jakieś bzdurne opinie zamieszczone w jakiś gazetach, gdzie to niby te fundusze są dobre.

Eme matematyki nie da się oszukać. Poezje można rozczytywać róznie.

Ja tylko pokazyje wyniki KNF w okresie calej dzialalnosci funduszy OFE.
I oczywiście notowania bieżące z portali finansowych.

Tak więc Eme czytaj wlaśnie wyniki tak jak ja to będziesz mial jednakowe.
I nie będziesz pisal tu bzdur.
Chcę ci jeszcze raz przypomieć, że Money jest portalem finansowem i tu należy pisać fakty o instrumentach finansowych, a nie poezje.

Dla poezji jest inny portal.

Najnowsze wpisy