Forum Polityka, aktualnościKraj

Paczki nie zdążą pod choinki

Paczki nie zdążą pod choinki

Money.pl / 2007-12-20 09:17
Komentarze do wiadomości: Paczki nie zdążą pod choinki.
Wyświetlaj:
InPostWrocław / 2008-03-29 18:58
Witam serdecznie!

W odpowiedzi na zainteresowanie ze strony naszych dotychczasowych klientów, chciałbym poinformować, iż wprowadziliśmy na naszych stoiskach obsługę przesyłek pocztowych In Post.
Firma In Post dostarcza listy i paczki do 140 większych miast w Polsce. Usługi są znacznie tańsze niż Poczty Polskiej, a jakość obsługi na wysokim poziomie.
Zapraszam Państwa serdecznie do trzech nowych punktów obsługi we Wrocławiu:
1) Stoisko nr 35; Hala Strzegomska; ul. Strzegomska 206 (os. Nowy Dwór / Mały Muchobór),
2) Stoisko nr 12; Centrum Handlowe ARENA; ul. Komandorska 66 (os. Krzyki),
3) Stoisko nr 86; Centrum Handlowe GAJ; ul. Świeradowska 70 ( os. Gaj).
Przykładowe ceny usług:
List zwykły (51-100g) – 1,10 zł (u konkurencji -1,55 zł);
List polecony ekspresowy (51-100g) – 2,30 zł (u konkurencji – 3,75 zł);
List polecony ekspresowy (101-350g) – 2,50 zł (u konkurencji – 3,90 zł);
Paczka (do 2kg) – 5 zł (u konkurencji – 8 zł);
Informację o pozostałych cenach oraz miastach obsługiwanych przez In Post otrzymacie państwo w wyżej wymienionych Punktach Obsługi Klienta lub na stronie internetowej www.inpost.pl.


Serdecznie pozdrawiam
Antoni2 / 83.25.235.* / 2010-01-24 17:39
Każdy może być mądry, jak niema obowiązku dostarczać przesyłek na wsi, tylko w mieście ,gdzie koszty są niewspółmiernie mniejsze niż doręczanie np. jednej przesyłki 20 km, ciekawe czy ten Pański In Post byłby taki mądry gdyby nie łamał prawa obciążając listy jakimiś blachami by obejść przepisy, to przestępstwo. Poczta musi doręczać wszędzie dlatego przesyłki miastowe rekompensują te nierentowne na wsi , wy takich obowiązków nie macie , więc po co ta mowa.
domcia / 83.12.118.* / 2007-12-21 11:18
proszę nie straszcie mnie...bo ja właśnie wysłałam paczkę żywnościową Pocztą Polską i to do miejscowości oddalonej ode mnie ponad 300 km...i co...mogę sie spodziewać że na Wielkanoc dojdzie???
jestem_ze_wsi / 83.2.24.* / 2007-12-20 18:10
TA, tylko nie bardzo rozumiem, dlaczego skoro ilość przesyłek pocztowych rośnie, likwiduje się punkty pocztowe na wioskach. Widocznie Poczta Polska tylko w miastach widzi przyszłość Polska to dziwny kraj.
Zyg_zyg / 85.222.34.* / 2007-12-20 16:54
Do mnie idzie przesyłka Poczta Polska - prirytet od 2.12.2007. Kilka dni temu otrzymałem przesyłkę wysłaną 26.11.2007r. W instytucji zwanej Poczta Polska zawsze był bałagan i tłumaczenie się, że oni nie wiedzieli, że będzie tak dużo przesyłek. Co roku jest ten sam problem. W styczniu przyjdzie pomięte, wygniecione z podartym i brudnym opakowaniem.
B4RT / 217.96.80.* / 2008-11-28 21:39
Drogi panie Zyg_zyg zatrudnij sie Pan na poczcie praca nie jest łatwa bez wzgledu na pogode i na pore dnia trzeba nosic listy itd. a to ze co nie którzy ludzie zamiast pójść do sklepu ( zamawiają o-line tylko z wygody bo czasu brakuje )pozdrawiam zespól ALLEGRO. prosze sie wczuć w role listonosz tgz wiejskiego jeżdzi chłop swoim autem po dziurach , błocie itd idzie z paczką do pani\a która zamówił i co sie okazuje dany pan pani są wielce zdziwieni że paczka przyszła i trzeba płacić !!! A później pretesje ze paczka wygnieciona prosze sobie ja samemu powozić po rejonie przez min. 8 godz bo tak naprawde to jest około 12 paczuszke trudno żeby była piękna i gładka tym bardziej ze jest takich klijętów duża a nie jedna osoba. Tak więc apeluje jak chcecie kupic prezent to idzcie do sklep a nie na łatwizne lecicie tym bardziej ze to nie kosztuje duzo czasu a zamawiając przez internet angażujecie w to dziesiątki ludzi którzy muszą to przyjąć, zważyć, zobaczyć czy dobrze zapakowane itd. Pzdrawiam wszystkich i klijentów i pracowników poczty polskiej sam jestem pracownikiem i znam to od podszewki. Ps prosze sobie zdać sprawe z tego żę ludzie są różni jedni zamawiają klocki dla dziecka (:-) OK a inni kanape i 2 fotele bo taniej było a co ma zrobić listonosz który ma to dostarczyć ? a jak tego nie zrobi to są skargi. Ludzie błagam przejżyjcie na oczy. Wiem ze łatwiej itd siedzi sie w domu cieplutko monitorek poogląda sie poobserwuje i sie kupi on- line. Ma być dostarczone i koniec ( jak to sie mówi klijent nasz pan na Poczcie Poskiej to działa ) Tylko błagam państwa jeżeli coś jest ważne i pilne wysyłajcie to priorytetem czyli przesyłką szybką, a nie wysyłanie gaci z allegro bo były tanie i fajne...
qwertyuiop / 195.164.48.* / 2007-12-20 09:17
"...na przykład UPS - postąpiły podobnie i ograniczyły przyjmowanie zleceń na przewóz przesyłek dla klientów indywidualnych, w niektórych miastach."

UPS to najgorsza firma kurierska w Polsce, 2 razy miałem z nimi do czynienia i wiem co mówię. Wolę nawet Pocztę Polską niż ich.
ss00 / 83.24.215.* / 2007-12-20 22:38
całkowicie się zgadzam ! teżkilka razy mi coś dostarczali, przesyłka szła długo, chociaż nie były to święta, jeszcze kłamali gdzie to jej nie wysłali i gdzie nie musieli sortować, a "panienki" na infolinii to jakiś żart !! Tak niemiłych i nerwowych dawno nie słyszałem !!!
Metyl / 2007-12-20 10:28 / Bywalec forum
na polecony priorytet czekałem 16 dni choć miał do pokonania ledwie 70km.(pieszo bym szybciej odebrał)
hehe / 83.24.153.* / 2007-12-20 09:31
no, nie masz racji, niestety. przesyłki wysłane przedwczoraj UPSem doszły do mnie wczoraj i dziś. nie jest taka zła!
jaaaa / 157.25.77.* / 2007-12-20 10:13
zapewne mieszkasz w duzym miescie albo blisko oddziału upsa albo miałeś szczęscie,
te swięta potwierdziły ze problem jest większy niż tylko Poczta Polska, poprostu firmy kurierskie reprezentują marny poziom usług i nie są logistycznie odpowiednio przygotowane do takiego ruchu.
b4rt / 217.96.80.* / 2008-11-28 21:53
zgodze sie firmy kurierskie nie są żadną rewelacją płaci sie drożej i tez nie ma gwarancji że dojdzie na czas o ile dojdzie... Jestem listonoszem na Poczcie Polskiej i sie mnie ludzie pytają kiedy przyjdzie przesyłka, co ja moge powiedzieć nie wiem. Wiem tylko tylke ze niektóre przesyłki giną z firm kurierskich jak i również na pocznie ale dany klijent wiesza tzw psy na Poczcie nie rozumiem tego wiem ze tak łatwiej bo poczta jest najbardziej znana i najtańsza ale coś jest nie tak. POZDRAWIAM Poczte i klijentów.

Najnowsze wpisy