Forum Polityka, aktualnościKraj

Szczygło podejrzany w sprawie ostrzelanej wioski?

Szczygło podejrzany w sprawie ostrzelanej wioski?

Wyświetlaj:
finka / 79.187.37.* / 2007-12-28 12:02
"Problem polega na tym, że nie powinna przesłuchiwać nikogo w charakterze świadka, kto potencjalnie może stać się podejrzanym" - tłumaczy minister

poczekamy jak ta teoria sprawdzi się w przypadku byłych klientów pięknego pana , którzy mu płacili za obsługę prawną, poczekamy.
marek19.53 / 83.24.22.* / 2007-12-20 23:47
prokuratura
nie powinna przesłuchiwać nikogo w charakterze świadka, kto potencjalnie może stać się podejrzanym"


To mi wygląda na ręczne sterowanie prokuraturą za pośrednictwem mediów. Osobiście, to oczywiste, żadnego polecenia prokuratorom nie wydał. Jakże by mógł. To jest przecież nieetyczne. Ale nieautoryzowana wypowiedź dla gazety to co innego - nie jest poleceniem.
A czy prokuratorzy nie widzą w jaki sposób Ćwok'alski się rozprawia z niewygodnymi.
Nastąpiło całkowite zastraszenie wymiaru sprawiedliwości.

Nie takie cuda nas jeszcze czekają.
noiconiemaokazjidokrętukiszekześmiechu! / 83.24.217.* / 2007-12-20 20:20
i wystarczyło zaledwie dwa miesiące, aby historia zakręciła koło.
Tow. Ćwiąkalski oświadcza, wszem i wobec:
ten Pan (Szczygło) już nie zabije żadnego Taliba.
Zdfghj / 81.190.96.* / 2007-12-20 10:33
A ja mysle, ze rozkaz ostrzelania wioski wydal J. Kaczynski i powinno to sie sprawdzic.
oskarżyćskazaćrozstrzelać! / 83.24.217.* / 2007-12-20 18:05
ale nie sam, tylko z namowy Ojca Rydzyka, który w tej sprawie wcześniej konsultował się z Watykanem.
na POhybel michnikowszczyźnie / 213.158.197.* / 2007-12-20 09:58
Tak, tak. Wróbelki ćwiąkają, że na Szczygło wydano już wyrok - i zastanie skazany pod zarzutem kierowania ostrzałem wioski w Afganistanie.

Jak widzę tego ZAKAPIORA namaszczonego przez (p)osłów z Platformy pod dyktando Największego Lansera Najjaśniejszej - to mi się flaki wywracają. I pomyśleć, że gdy nasi przodkowie walczyli o niepodległą Polskę, to raczej nie za taka abberację, by powyższy ZAKAPIOR mógł piastować stanowisko Ministra Sprawiedliwości...
~Kris / 2007-12-20 11:36 / Tysiącznik na forum)
Łatwo Ci idzie osądzanie ludzi. Czytasz z twarzy, czy rzucasz monetą?
.............................. / 213.158.197.* / 2007-12-20 11:46
jak mawia mój znajomy:
"Na taki wygląd trzeba sobie solidnie zapracować..."
A.T. / 83.18.191.* / 2007-12-20 10:59
Ten "ZAKAPIOR" chociażby namaszczony przez samego Boga nie ma władzy nad wyrokami wydawanymi przez sąd. Zalecam więc najpierw włączyć trochę myślenie, a dopiero potem pisać.
marek19.53 / 83.24.22.* / 2007-12-20 23:36

nie ma władzy nad wyrokami wydawanymi
przez sąd

Teoretycznie tak. Ale sędziowie też wiedzą skąd wiatr wieje. Ćwiąkalski dał jasny sygnał - ja się o was troszczę (wywalenie prokuratorów oskarżających sędziów w Bielsku i Katowicach). To Kaczor i PiS chcieli was skrzywdzić, moje niewinne i bezbronne owieczki.

Sami dokładnie wiedzą czego się po nich oczekuje. Jeżeli minister powiedział oskarżony a nie świadek - to tak będzie. Polecenia są zbędne.

Anegdotycznie:
w Czechosłowacji cenzura nie była potrzebna - autocenzura zaimplantowana do mózgu wystarczała aż nadto
dosąduzMordą! / 83.24.217.* / 2007-12-20 18:11
i Szczygło ma teraz ma okazję podać Mordę do sądu, za publiczne posądzanie go o popełnienie przestępstwa i głupi byłby gdyby tego nie uczynił. Ponadto jednym z pierwszych zobowiązań Mordy było to, że będzie pracował, a nie udzielał się notorycznie w mediach, jak czynił to jego poprzednik. A co tu mamy, nie da się wejść na ten portal, aby nie natknąć się na Mordę oraz jego medialne oświadczenia.

Najnowsze wpisy