patentus?

jarekpna / 78.133.191.* / 2011-02-21 09:45
cześć! jestem młodym graczem z średnim kapitałem, zastanawiam się nad akcjami Patentusa, trochę ją znam bo sam mieszkam w jej okolicy. Co myślicie o kupnie ich akcji?
z góry dziękuję za podpowiedzi!
Wyświetlaj:
sped / 213.162.68.* / 2011-03-06 09:17
Witam.Jesli masz kapital na sredni lub dlugi termin to jest to idealna inwestycja.Spolka nie zadluzona z ratingiem najwyzszym AAA .W 2011 zwiekszona ilosc wygrywanych przetargow,a co najwazniejsze czekamy na info o joint venture z Chinami,powinno byc do konca marca,panstwo i unia dotuja gornictwo poteznymi kwotami ,a co za tym idzie widac po zwiekszonej liczby przetargow,cena ostatnio poszlo toche w gore ,a to wydaje sie ze rynek jest w oczekiwaniu na informacje z Chin,pewna inwestycja,sam mam sporo papiera.Za 2011 ma byc prawdopodobnie dywidenda.
jarekpna / 87.204.51.* / 2011-03-09 11:53
wielkie dzięki za info, kupiłem niedawno po 3.38zl dzisiaj poniżej 3zł można kupić, troche mnie to przeraża ale wierzę w tą spółkę i chyba dokupię akcji. Tak jak mówisz- kilka info o wygranych przetargach i otwarciu fabryki w chinach i pójdzie w górę. Sam Prezes ostatnio mówił że spodziewa się w najbliższym czasie wzrostu do 5zł
sped / 213.162.68.* / 2011-03-10 04:40
wynik masz 21.03,bede wyjatkowo dobre,ale czy to bedzie impulsem na wzrosty,ciezko powiedziec,tu wszyscy czekaja na info z chin,na papierze siedzi jakas ekipa od roku i trzyma kurs na sile chca skupic papier od jeszcze trzymajacych siedze tu juz 9 mc i bede nadal czekal.Na ta chwile papier warty 5zl a z Chinami...Napewno bedzie dobrze kwestia czasu,a w dluzszej perspektywie nie stracisz.Masz szanse teraz troche usrednic ponizesz 3zl
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy