Forum Forum dla firmDotacje

Pawlak storpeduje pożyczkę dla MFW? "Tak działa mafia"

Pawlak storpeduje pożyczkę dla MFW? "Tak działa mafia"

Wyświetlaj:
mieczman / 2012-04-19 19:58 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Nie bądżmy tacy naiwni?, przecież to ich emerytura jak będą spiżać z kraju! Polak to tylko brzmi dumnie! a jest tylko ciemniakiem do ogrania i to w biały dzień się dzieje! cieszcie się! za to podniosą wam oprocentowanie kredytu i wyższe podatki! bo taki przekręt nie stworzy ani jednego miejsca pracy! a wręcz odwrotnie! Ale to wasi liderzy? to niech wam będzie dobrze?
honor utożsamiany jest ze stanem posiadania / 91.193.160.* / 2012-02-14 22:57
Brawo. Znalazło się jednak trochę odważnych ludzi, którzy nazwali rzecz po imieniu: Mafia, szerzenie ciemnoty ekonomicznej, pranie pieniędzy.
Co zmusza naszych polityków do działania na niekorzyść społeczeństwa i kraju?
W praktyce (i politycznej i mafijnej),są trzy etapy wpływu, gwarantujące skuteczność:
- przekupstwo
- szantaż
- zabójstwo.
Losy naszych niektórych polityków - zmarłych w tajemniczych okolicznościach - pokazują, że nie ulegli próbom przekupstwa, ani szantażu.
Inni jak widać...
jimmi / 194.54.189.* / 2011-12-26 14:17
Z tego wynika że Andrzej Lepper był finansowym geniuszem. Przecież to on namawiał, by rezerwy walutowe wyjąć z NBP i zainwestować w naszą gospodarkę. Wtedy politykiery go wyśmiewały. Dzisiaj Vincent rabuje rezerwę na rzecz obcych państw i gospodarek i nazywa się to ratunkiem strefy euro. Ha ha ha, kto jeszcze musi odejść?
zby79 / 2011-12-25 21:54 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Jestem za tym, żeby pomóc Grekom i Włochom. Dobrym słowem i radą.
ruc / 178.56.147.* / 2011-12-25 01:25
Juz lepiej przelejmy mu na konto te 6 mln Euro
Roberto81 / 178.56.94.* / 2011-12-24 12:20
Nie spodziewałem się tego po Pawlaku. Facet na prawdę ma rację!
Ale znając życie grupa dupowłazów pro europejskich ze struktury mafijnej zwanej polskim rządem bardzo chętnie odda europie zachodniej nasze pieniądze, licząc na wzajemność w postaci ciepłej posady w Brukseli.
Nigdy nie sądziłem że coś takiego powiem, ale szczerze żałuję że nie głosowałem na PSL, albo chociaż na PIS. Nie podoba mi się perspektywa sponsorowania nierobów europejskich za moje ciężko zapłacone podatki!
tiw01 / 89.72.107.* / 2011-12-24 11:32
Ile kosztują intratne stanowiska eurobiurokratów?
slawwek1 / 80.54.64.* / 2011-12-24 09:08
BRAWO PANIE PAWLAK TAK DALEJ Trzymam za pana kciuki
rewar / 83.7.185.* / 2011-12-23 20:54
Panie Pawlak po raz pierwszy Pana POPIERAM bo jak dotąd nic! Pan nie robił mądrego i pożytecznego dla gospodarki a przecież jest i był Pan ministrem gospodarki, śmiechu warte jest takie marionetkowe stanowisko a na Pana uposażenie marnowane są pieniądze podatników.

Pożyczka pieniedzy dla europejskiej mafii powinna zostać poddana publicznemu referendum.
Polaków o to nie zapytano ale ich pieniądze się rozdaje.

Jeszcze raz POPIERAM tylko aby to nie była kolejna z Pana licznych mistyfikacji...

! "Zef" tu słusznie sugeruje, że ta pożyczka może być w formie zmniejszenia naszego długu w MFW, brawo za otwarty umysł.
selawi / 93.175.75.* / 2011-12-23 19:13
I tu Pawlak,ktorego nie cierpie,ma racje....
Pat7 / 195.47.227.* / 2011-12-23 13:34
Trudno, może z Palikotyem zrobic koalicje
Wykidajło / 77.45.27.* / 2011-12-23 13:13
Nie tak dawno była afera FOZ też z ministrem w tle.
Kto tego głupca to ściągnął z wielkiej brytani.
~mf / 193.111.22.* / 2011-12-23 11:27
Pawlak czuje trudne reformy i zaczyna stawać okoniem. Co panie Waldemarze - trzęsiemy ze strachu ....
fxmachine2000 / 83.0.160.* / 2011-12-23 09:27
Rostowski dla mnie jest najgorszym ministrem, oczywiscie ze MAFIA, jesli ktos tego nie widzi jest to ewidentne wyciaganie pieniedzy rzadowych ( bo od ludzi juz im sie nie chce) zeby finansować prywatne banki miedzy innymi włoch i hiszpani iteraz dla nie wtajemniczonych za wszystkim stoi GRUPA BILDERBERG ( tu jest PAN BELKA, MONTI itp mysle ze VINCENT tez sie pcha), GOLDMANSACHS, i tych panów znamy: ROCKEFELER ... polecam materiały na ten temat w siec. JA JESTEM NA NIE , ZADNYCH POZYCZEK. tak jak RYBINSKIEGO nie lubie, nie rozumiem, nie popieram, to tu pierwszy raz sie z nim zgadzam.
abede / 2011-12-23 11:50 / Bywalec forum

oczywiscie ze MAFIA, jesli ktos tego nie widzi jest to ewidentne wyciaganie pieniedzy rzadowych

To nie są pieniadze rządowe. Namawiam cię, żebyś poswięcil trochę czasu na zorientowanie się jakie mają kompetencje różne organa państwa i jego instytucje. Wtedy będziesz wiedzial co się dzieje na tym swiecie. Będziesz mógl rozumieć dlaczego takie a nie inne decyzje sa podejmowane. Bo teraz to jest taka dziwna sytuacja, że oceniasz nie mając tak na prawdę pojęcia co oceniasz.
Pat7 / 195.47.227.* / 2011-12-23 13:35
Dla mnie Rostowski jest najlepszym ministrem finansów
jestem na NIE / 79.184.71.* / 2011-12-23 16:30
a dla mnie Rostowski jest kimś podejrzanym,człowiekiem z nikąd
Wskazanie z Maripozy / 83.6.26.* / 2011-12-23 01:50
1. Nie gadać głupot. Uczestnictwo w światowym rynku finansowym i to jeszcze z aktywami (no prawda, że śmiesznie małe) to nic złego.

2. Jeśli dają tyle ile dają w MFW nam za ewentulaną "lokate długoterminową" - faktycznie:

a) albo zrobić to jako postawinie do dyspozycji MFW części z tych 20mld, jakie nam postawił (wmusił, jak przyszła Belka, bo Skrzypek tego nie dawał sobie wcisnąć) za procent taki jaki od nas bierze "za gotowość"

b) albo - jak ma iść z "rezerwy bankowej", bez wliczanai w nią "kredytu do dyspozycji" z MFW - to renegocjować odsetki płacone przez nas od tego co nam posatwili do dyspozycji.

3. Robić tak jak powie Jan-Vincent - powtarzamy - ma zasługi bo "wypieprzył" z MF tego Balcerowicza do kwadratu, zwanego dla zmyłko Gomułką.

4. Nie słuchać Rybińskiego - to przecież zwykły głupek , ktorego Sławiński zrobił przejściowo profesorem SGH - no niby co napisał Rybiński, że trzeba przestrzegać PRAWA NIKCZEMNEGO?.

5. Nie wkręcać Pawlaka w to co powiedział Rybiński a nie Pawlak - Pawlak i tak się nie da wrolować. W dzieciństwie nieraz manto dostal jak zamiast pilnować gęsi grał z kolegami w woza. To ga na inteligencję, spostrzegawczość, pamięć i przebiegłość. (Młodzi, wykształceni, z wielkich miast jej nie znają - od małego są ogłupiani brydżem w którego małe chłopaki ze wsi grają -pod ksywą "gra w mosta" - mniej chętnie bo albo to gęś albo to krowa wyjadają nieopatrznie karty wyłożone na murawę jako na stolik.

6. Prawo NIKCZEMNE zmieniać - czy to bankowe czy to ubezpieczeniowe, czy to pracy.
do początku nowsze
1 2 3 4 5

Najnowsze wpisy