Forum Forum dla firmDotacje

Pawlak storpeduje pożyczkę dla MFW? "Tak działa mafia"

Pawlak storpeduje pożyczkę dla MFW? "Tak działa mafia"

Wyświetlaj:
double agent sc / 99.234.78.* / 2011-12-21 07:27
Ma pan całkowitą słusznośćc panie Pawlak. Polsce może przestać się opłacać, podobnie jak Wielkiej Brytanii zawiązywać silniejsze więzie z unią o ile zaczną być widoczne symptomy podane niżej. Do tej pory Polsce bardzo się opłacał związek z unią a przede wszystkim dla otrzymywanych niemałych dotacji. Przyszłość jest bardzo mglista natomiast. Trzeba pamiętać, że nikt nie daje gwarancji na cokolwiek. Niemcy i Francja chcą zabezpieczenia wyłącznie swoich interesów i to kosztem biednej Polski. Udostępnienie rezerwy jest bezprawne i zagraża zabezpieczenia suwerenności. Tak, tak, gdy coś się stanie czy wojna czy zaraza to Polska bez grosza leży. To unia nawaliła. Polska nie zrobiła żadnego błędu. Wszystko jest cykliczne na tym świecie z polityką włącznie. Oznakami, że linia polskiego wykresu opłacalności związku z unią zacznie spadać mogą być: zmniejszenie dotacji dla Polski, wzrost bezrobocia w Polsce jeżeli w tym samym czasie stopień bezrobocia w Niemczech i we Francji będzie malał, sprzeciw unijny dla programu eksploatacji gazu łupkowego, niezwykły wielki spadek wartości polskiej waluty, coraz silniejsze zaciśnianie współpracy gospodarczej Niemiec z Rosją czy nawet dalsze osłabienie współpracy w krajach NATO. Wszystko to staje się coraz bardziej widoczne.
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 07:41
Czuję wzruszenie czytając, jaki to piękny, katolicki naród Pan Bóg osadził na ziemi, tylko dlaczego w tak podłym towarzystwie? Dla tak mądrego, praworządnego i pracowitego narodu nie mógł wybrać bardziej przyjaznego miejsca, np. na Grenlandii, Antarktydzie lub Madagaskarze, aby ich ochronić od tych bogatych i bezbożników z UE, Niemiec, i Rosji, którzy łakną mleka i miodu płynącego w nadwiślańskim kraju....
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-21 08:09
Najlepiej ciebie na Madagaskar, przedwojenne hasło
ciągle aktualne dla takich jołopów, czy innych skrzypków na dachu. Znalazł się miłośnik banków niemieckich i francuskich specjalistów zresztą od wysyłania takich miłośników do pieców i gromadzenia pozostałości ze złota z popiołów.
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 08:26
Jestem przeciwnikiem dotowania jakichkolwiek banków, fabryk czy korporacji, jest mi obojętne czy dotyczy to instytucji pochodzących z Niemiec, USA czy Polski. Będę zwalczać darmozjadów w każdym zakątku świata, bez względu czy jest ministrem w Warszawie, urzędnikiem z Brukseli, rolnikiem pod Lublinem czy bankierem na Wall Street. JESTEM PRZECIWNIKIEM WSZELKIEJ DYSTRYBUCJI. Mam głęboko gdzieś interes Polski, bo tak się składa, że nie idzie z moim. Póki co Polska jest dla mnie największym okupantem, bo to ten kraj mnie grabi w podatkach, ogranicza prawo do własności. Niech wszystkie mądrale zajmą się najpierw własnym podwórkiem, a potem jak będą wyniki niech pouczają innych. Na Madagaskar i w inne ciekawe zakątki z miłą chęcią się wybiorę, wyślę tobie widokówkę bo tobie widzieć tego pięknego kraju raczej nie będzie dane ...
Floyd / 2011-12-21 11:21 / Tysiącznik na forum
Gdybyś był trochę mądrzejszy to byś wiedział, że warto czasami pomyśleć o innych w przeciwnym przypadku gdy będzie bardzo źle to cię zjedzą na surowo i nikt nie będzie się pytał o Twoje racje.
Już byli w historii tacy bohaterzy którzy patrzyli tylko własnego nosa i stracili wszystko...
politykierw\ek / 77.254.255.* / 2011-12-21 09:09
Niech wszystkie mądrale zajmą się najpierw własnym podwórkiem, a potem jak będą wyniki niech pouczają innych. Jak nie jesteś Polskim patriotą to wynoś się z tego kraju i pouczaj na łamach jakiegoś żurnala albo welta i tam zwalczaj darmozjadów a nie w Polsce.
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 09:15
Jestem człowiekiem, tutaj się urodziłem, nikomu nic nie ukradłem, ani nikomu (a tym bardziej Polsce) nie jestem nic winien. NIKT, a na pewno nie ty będziesz mnie wyganiać z domu. Widzę, że pisiorowy-rydzykowy nazizm kwitnie w najlepsze...
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-21 10:41
W Polsce też zdarzają się osoby umysłowo chore, wybacz, że traktowałem cię na serio myśląc, żeś hieną niemiecka, szczególnie po tej "Polsce okupacyjnej".
politykierw\ek / 77.254.255.* / 2011-12-21 09:49
Ty ze swoją mądrością która każe ci mówić , że masz gdzieś interes Polski, ze jest dla ciebie okupantem nie pouczaj pisiorowy-rydzykowy nazizm bo nie dorastasz mu do pięt. Włącz jak każdy debil radio na pełny regulator i dyndaj pusta makówką
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 07:20
Pawlak, najlepiej by zamienił masę ludnościową mieszkającą pomiędzy Odrą i Bugiem w europejskich Chińczyków. Jedynym kryterium atrakcyjności gospodarczej partnera jest to czy mamy z nim dodatni bilans handlowy. Nie wnika w głąb, jak wielka jest ta wymiana, co naprawdę płynie, co odpływa, jaki ta wymiana ma wpływ na PKB i poziom życia obywateli RP. Super jest jak wycinamy własne lasy i drzewo jest wysyłane do IKEI, do bani jest jak kupujemy niemieckie maszyny, które później produkują
wysoko przetworzone towary wysyłane w cały... Widać grzanie tylca od wczesnej młodości na pasożytniczych państwowych stołkach powoduje poważne efekty uboczne. Ma racje, jeśli chodzi o pomaganie strefie euro, liczyłbym aby był równie konsekwentny i z taką samą pasją oponował przeciwko redystrybucji na własnym podwórku ( marnowanie miliardów na rodzimej maści ""uprzywilejowanych":górników, rolników, prawników, urzędników, nauczycieli itp. ) W tym przypadku w trosce o własny wyborczy tylec, przedstawia znacznie mniej pragmatyzmu, a więcej "zrozumienia i współczucia". Takie mamy "elity"...
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-12-21 08:52
Tacy jak ty nigdy nie zrozumieja, ze czas w koncu robic samemeu te maszyny i je sprzedawac za czyjes drewno - to jest problem wiekszosci Polakow ktorych posrane media juz dawno przekonalu , ze ukrasc to jest cool a dbac o swoj narodowy interes to obciach
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 09:24
Oczywiście, że lepiej je samemu produkować, tylko dlaczego nie mogę do jasnej cholery kupić polskiego BMW czy Boeinga?? Bez sensu tak dawać zarobić innym.... Kapitał nie ma narodowości, po prostu lepszy kapitał zwycięża w grze rynkowej, póki co my jesteśmy jakieś 30 lat technologicznie za nimi. Ale nacjonalista woli lecieć na wakacje rodzimym Antkiem niż Airbusem...
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-12-21 10:18
Kapital nie ma narodowosci ... kolejna bzdura, ktora wtloczono wam pod czachy za POmoca POmedii ...
Nie mozesz kupic bo smiejsz sie z pisowato-rydyzkowatej czesci spoleczenstwa, ktora jest przekonana i wierzy, ze Polska tez moze budowc samoloty. Zobacxz sobie sytuacje z 20 lecia miedzywojennego - w tym okresie od zera (!!!)stworzylismy wlasne udane konstrukcje lotnicze, nasi matematycye brylowali w Europie, a swiezo stworzona armia byla w stanie stawic skutecznie czola Armi Czerwonej. A dzis ? Po 22 lata "wolnosci"? Wielkie gowno i pustka z mediami plujacymi non stop na myslacych o kraju "pisiorowy-rydzykowy nazizm".
Tylko, ze wtedy nie bylo Mirow , Rychow i sprzedwczykow tuskowo-komorkowskich a wiekszosc Polakow wyrazala taka postawe jak pisiowaci i w tym tkwila ich sila ...
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 10:31
czekam od 20 lat na te NASA z uczelni z Torunia. Pora bajek jest 19...
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-12-21 11:40
Od 20 lat nieprzerwanie rzadzi sfora Tuskowato-czerwona, jesli nie zauwazyles. Do tych obywatek zwroc sie z pytaniem o NASA ...Pisiowate rzadzily niecale dwa lata i wszelkie szuje zaczely zaczely spieprzac za granice wujac ze zgrozy.
A teraz kontynuj towarzyszu ogladac cycki Muchy i problemy Wojewodzkiego na TVN-ie, kontynuj ...
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-21 10:57
Nie nakradliśmy się tyle co niemcy, i dostaliśmy się w obce łapy aferałów. Bez prawdziwej rewolucji
nie obędzie się. Twoja umiłowana germania też nie ma NASA.
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 11:30
Masz racje Niemcy ukradły aspiryne , eiemensa i mercedesa. Synu nie wiesz o o czym mowa, lepiej zamilcz, szkoda netu dla błaznów
Punch / 31.11.183.* / 2011-12-21 08:17
Silesius jakiś ty głupi, miłość do "niemiec" przysłoniła ci realia, niemiecki złom niszczy naszą wytwórczość równie skutecznie jak ograniczenia umysłowe aparatczyków komunistycznych. Ale ty byś ich całował jak Con'Donek w łapkę i także pełznąc przez otwór odbytowy. Pomimo, że to strasznie brudzi, ot taka umysłowa przypadłość miłości do pitekantropa neandertalis germanicusa kończąca się przeważnie wpiecu.
Josef Zawila / 78.94.40.* / 2011-12-21 09:04
Tylko Niemcy moga Polske uratowac. Ja tez jestem
na tym etapie - bedac na stale w Niemczech.
Niemcy w Polsce maja sie dobrze bo czerpia nasze
pieniadze i niestety propaganda jaka robia nie jest sprzyjajaca dla Polakow - patriotow.
Pan Jaroslaw mowi, ze sa prawdziwi Polacy i powinni byc tez nieprawdziwi - czyli NIEPOLACY...
wiec JACY ? odpowiedz brzmi EUROPEJCZYCY myslacy
logicznie skoro razem czerpiemy pieniadze z tego samego garnka. Polska dostaje rocznie 100 mld prezentu na budowe autostrad i wielkich i malych obiektow czego Niemcy nie dostaja chociaz sa najwiekszymi platnikami...i jeszcze jest jakas dyskusja dot. "NIEMIECKI ZLOM".
Skoro to jest " niemiecki zlom" to dziwne, ze kazdy chce miec ten zlom. Ja jezdze passatem
majacym 21 lat i 330 000 km - nastepny silnik czeka, ale mechanicy mowia, ze nie ma takiej potrzeby - silnik jest super dobry...
CIEKAWY ZLOM !!! Wesolych Swiat balwanie. JZ
Monika 89 / 178.36.229.* / 2011-12-21 20:19
Ale niedługo skończy się te 100 mld prezentu, nie będzie dodatkowo napędzać wzrostu gospodarczego, majątek narodowy już prawie rozsprzedany i ciekawe jaka będzie wtedy konstrukcja naszego bużetu. Co zapełni tą lukę. Mnie dziwi, że Niemcy tak cicho siedzą wiedząc, że z ich pieniędzy robi się prezenty.
double agent sc / 99.234.78.* / 2011-12-21 19:21
Panie Józefie,
Przez wiele lat Niemcy uchodziły za kraj godny swoich obywateli. Ilu noblistów, cuda techniki i dbano o dobro obywatela. Tak było w ubiegłym wieku. Obecnie Niemcy nie są już najlepszym wzorcem do naśladowania.
Punch przrażony głupotą / 31.11.183.* / 2011-12-21 10:36
C***** a nie lepiej było by mieć własną fabrykę samochodów a nie otworzyć rynek na ten ja dalej utrzymuję, bezwartościowy złom.
Czy z tej dotacji unijnej na drogi, w większości to nasze pieniądze wpłacane do UE, czy sami "niemcy" nie przyznają, że 85% wraca do nich, a później otrzymują zyski z tytułu dochodów. Czy nasz przemysł należało zniszczyć, czy stocznie konkurencyjne pan Tuske nie zamknął na zlecenie
baboszkopa a właściwie merklosrakozego.
Widzisz swój silniczek, ach jaki piękny, z jaką tradycją (rozjeżdżania Polski), a nie przyszło do pustej makówki (no bo jak) że z jakiejś przyczyny niemiec się go pozbył i że dług rośnie z każdym takim nabytym gó***kiem.

PS. Kraj który nic nie produkuje jest skazany na zagładę pomimo zachwytu kabotynów nad silniczkiem.
PS.Bez Świątecznych życzeń.
Oszolomowaty / 193.110.130.* / 2011-12-21 10:30
100 mld prezentu, Panie jozku, z tym, ze na kazdym Euro panstwo niemieckie zarabia oklo 80 eurocentaczkow. Na czym? Prosze sobie spojrzec jakie to firmy glownie buduja drogi w Polsce, jakim sprzetem, ile placa robotnikom na tych budowach i kto bedzie bral zyski po ukonczeniu autostrad? Chociaz tyle ...
Poza tym Niemcy dostaja na razie najwiecj z UE - prosze spojrzec na tegoroczne wyniki eksportu Niemiec - rekordowe w tym roku i mozliwe tylko poprzez wyciecie konkurencji za pomoca EURO i dotacji w UE.
Poza tym gratulacje - posty Pana Jozka tak slawiace swietnosc UE zostaly dostrzezone przez zarzadcow AGORY i wystawione na strone glowna, jako wzor do nasladowania zdaje sie ... No , no ..
silesius / 193.46.187.* / 2011-12-21 08:32
Nie trać czasu na necie, czas biec na codzienne ranne hołdy do Ajatollaha Prezesa...
Punch mason / 31.11.183.* / 2011-12-21 10:49
Masz prosty choć chory sposób myślenia.
Lekarz powinien cię odłączyć od internetu bo palniesz jeszcze większe głupstwo niż okupacyjna Polska i wtedy ktoś ci wreszcie zrobi kuku.
1 2 3 4 5 6
na koniec starsze

Najnowsze wpisy