Forum Forum finansoweInne

paypal wasze opinie

paypal wasze opinie

neneke / 2011-04-21 14:53
witam,
co sądzicie o korzystaniu z karty paypal? na czym to dokładnie polega i dla kogo głównie jest taka usługa, czy długo czeka się na takie przelewy?
Wyświetlaj:
jajo697 / 93.95.95.* / 2014-10-13 14:35
Potwierdasz rachunek bankowy myslisz ze juz mozesz dokonywac zakupow a OSZUSCI ci napiszą
Aby sfinalizować tę płatność, dodaj do konta PayPal kartę debetową lub kredytową. Karta zostanie obciążona tylko wtedy, kiedy kwota transakcji przekroczy saldo Twojego konta.

TOTALNE DNO
lusa / 77.254.43.* / 2014-11-25 21:14
Paypal to jedno wielkie bagno!
Oszusci-sprzedawcy liczą się dla nich bardziej niż kupujący, kazali mi odeslać podrobiony towar jaki otrzymałem oszustowi i teraz nie mam ani towaru ani pieniędzy.
Oszukali mnie na 5tys zł, a sprzedawca oszust wyleguje się teraz na melediwach za moją kase. Polska obsluga nie wspołpracuje, na wszystko mają olewkę, smieją się do słuchawki. Ktoś powinien się za nich wziąć.
lechu006 / 109.58.145.* / 2014-10-02 11:49
Przelew ekspresowy na moje konto w paypal chyba 20 - 30 min także się poprawiło. Ale reszta dalej mękka. Konto mam w pełni aktywowane - m.in. przez rachunek bankowy, zapłacić za towar nie mogę - standardowy komunikat że problem z płatnością, przez kilka dni dzwonie do nich - nie ma problemów u pana ok. Sprzedawca sprzedaje na ebay wiec u niego tez ok. Nigdy nie wiedza co jest przyczyną blokowania - zawsze jest "możliwe że..." Masakra jakaś - prowizja zawsze schodzi.
Claudius / 80.98.128.* / 2014-09-27 19:56
Cześć Wam! Czytam Wasze opinie o Paypal. Znajomi z Brazylii mają mi przelać 24 euro. No i szukamy taniego sposobu przelewu: Paypal czy Western Union? A może jeszcze inny sposób? Co radzicie? Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.
czeslavk8 / 109.241.83.* / 2014-08-01 07:44
dzięki już wiem że nie założę konta co za złodziejstwo
MIIIMII / 78.88.124.* / 2014-08-21 14:20
Ciągle problem z realizacją płatności np za zakupy w necie: EBAY itp .Raz na 10 razy się uda i ciągle komunikat: Nie możemy zrealizować transakcji !!! Dzwonisz na infolinie do BOK a tu Pani mówi no taki już nasz sytaem jest . PARANOJA
Cezary Woś / 31.61.138.* / 2014-06-12 11:46
Od 4,11,2013 mam zablokowane konto.
Przyczyną jest przekroczenie kwoty 2500 EUR/rok.
Konto jest firmowe, więc przekroczenie limitu mogło się zdażyć...
Odblokowanie konta wiąże się z dostarczeniem dokumentów
potwierdzających moją tożsamość, dokumentów firmy, i czego tam
jeszcze zechcą. Dziwne to o tyle, że dokumenty te mieli
przy rejestracji konta PP.
Po raz któryś z rzędu odpowiedź ma przyjść w ciągu 24h.
Któryś raz proszą o dokument przesłany wcześniej...
Masakra.
Nikomu nie polecam i prędziutko kończę współpracę z PP.
Na kasę poczekam do końca tygodnia, a w poniedziałek zabierze się za to prawnik.
Giulia / 193.28.178.* / 2014-11-14 11:58
Przeczytaj umowy z utkownikiem. PayPal ma status banku, stad takie wymagania, maja cie prawo prosic o dokumenty. Jak im wyslales zle albo niepelne - to pretensje do siebie. Ja tez to mialem, zalaczylem wszystko, jeden telefon i po sprawie. Polecam
Paypal Paweł / 164.126.247.* / 2014-04-14 15:51
Odradzam korzystanie z serisu Paypal. W dniu 11 04 2014r dokonałem ekspresowego przelewu z rachunku BZWBK SA na moje konto paypal (miał być zaksięgowany w ciągu kilkunastu minut). Minęły już trzy dni a pieniędzy nie ma. Pomimo ponagleń nadal nie otrzymałem zwrotu na mój rachunek. Zamierzam zgłosić oszustwo na policję.
Oszukanyprzezpaypala / 89.79.221.* / 2014-07-11 02:19
Ja sprzedałem laptopa.Po odebraniu przez kupującego po 8 dniach założył spór.Paypal oczywiście blokada konta i środków.Wysłałem im wszystko co chcieli,udowodniłem że typek odebrał towar a oni mi napisali że zamkneli moje konto i nie mając do nie go dostępu nic nie mogą zrobićym.Kur.....oszukali mnie na 750 zł.Przy czym wysłałem do nich ze 30 maili.Tak do 20 coś odpisywali.Zapomniałem!!!najważniejsze że w tym czasie wysłałem im z 50 scanów różnej dokumentacji,,codziennie rano email o potwierdzenie tożsamości i wysłanie scan dowodu'' i codziennie wysyłałem,,z nadzieją odzzyskania''.Niestety po jakimś czasie paypal przestał odpisywać i już mają 0 750 zł więcej P******..........OSZUŚCI
xxx609 / 78.30.83.* / 2014-03-11 15:24
Oszusty i nic więcej. Kontakt z nimi bardzo słaby.... Odradzam...
hrughiur / 31.11.177.* / 2014-04-05 12:49
Zgadzam się, nie warto z nimi współpracować. Ktoś korzystając z kradzionej karty kredytowej dokonał u mnie zakupu paypalem na dużą kwotę, paypal napisał, że towar mam wysłać, bo transakcje zweryfikowali pozytywnie, a teraz mówią, że jednak się mylili i muszę zwrócić całą kwotę, a towaru już nie odzyskam. Wszyscy złodzieje kupują na paypalu, więc odradzam sprzedającym taką usługę, a kupującym też, bo sporo problemów jest.
minus_zero / 194.242.114.* / 2014-02-03 00:56
Zgadzam sie, ze PayPal jest z********. Załozyłem konto PayPal w 2007 roku w USA i korzystam do dzisiaj,z amerykanskiego konta bedac w Polsce. Kupuje na ebay i innych sklepach internetowych gdzie firmuja płatnosci PayPal a sklepow takich jest mnostwo. Jeli chodzi o mnie to nigdy nie miałem najmniejszego problemu.Polecam.
oss / 89.79.222.* / 2014-02-10 19:31
To musisz mieć wyjątkowe szczęście, albo dla nich pracować. Dla reszty rada: jeśli możesz, omijaj szerokim łukiem.
Mnie zablokowali konto niby z powodu podejrzenia włamania na nie. Wykonałem wszystkie ich polecenia, przesłałem wymagane dokumenty, potwierdzili, że wszystko co trzeba zostało dostarczone i pozytywnie zweryfikowane, ale konta nie odblokowali.
Po roku użerania się, kiedy grali głupa, na każdą moją wiadomość przysyłając ten sam automatyczny tekst o potrzebie weryfikacji i kilkukrotnym ponownym wysłaniu dokumentów, odpuściłem.
Monika242 / 109.125.63.* / 2014-06-02 12:58
Ja miałam identyczną sytuację tylko dodatkowo zamrozili mi środki na koncie rzekomo z powodu podejrzanych transakcji!!!! Nie pomogły wysyłane dokumenty , musiałam czekać rok! Szok...
natalia_drozda / 2014-07-04 08:25
Odzyskał ktoś pieniadze z tego paypal .?
elwira 649 / 31.0.213.* / 2013-11-25 13:31
Tak to wielkie oszustwo ,,ale mądry Polak po szkodzie ,, jednak proszę nie dajcie się nabrać ,ja już nie mogę nic zmienić dostałam w d...
Michał850 / 151.248.57.* / 2013-12-18 22:56
oszusci pier... kase wzieliscie a subskrykcji niema do sądu was podam
natalia_drozda / 2014-07-04 08:26
odzyskałPan pieniadze .? bo też dałam się nabrać i nie wiem co teraz zrobić.
peegii / 84.205.185.* / 2013-06-19 14:16
Złodzieje i oszuści !!!!!!!!!!!! tez pokutuje glupote . czy ktos rozważał zglosenie ich do UOKIK ?? chetnie sie podepne
adsr / 89.72.240.* / 2016-02-19 17:40
Nigdy więcej!!!
kasia343 / 82.139.29.* / 2013-10-21 18:53
popieram, złodziejstwo i rozbój w biały dzień, czekam już 6 dni na swoje pieniądze. jak tylko dostanę kasę likwiduję konto. Nie chcę mieć z nimi nic do czynienia.
aniamariusz / 95.40.143.* / 2013-10-15 21:11
ja tez zamówiłam podręcznik do szkoly dla córki i chciałam opłacic przez Paypal mimo trzech prób wysłania pieniedzy trzeba było czekac ok 60 min bo trwało łaczenie,a potem informacja ze nie udana transakcja.myslałam ze nie pobrało kasy z mego konta niestety myliłam sie podrecznik kosztował 30 zł,a mi pobrało 90zł.Moze ktos wie jak sie skontaktowac z serwisem Paypal
Bohdan586 / 178.182.125.* / 2013-06-08 14:09
paypal jest dobry ale mimo zapewnień o jego bezproblemowośći mi sprawiał problemy, znane i pisane już tutaj problemy to weryfikacja konta, trwa to a widze że nawet czasem mimo staran się nie udaje, piszą że można doładować konto natychmiast, to bzdura!!!!!!!!!, na doładowanie konta czekam minimum 3 dni, nie działa kontakt z biurem obsługi w sobotę i niedziele, jeśli chcesz z paypala skorzystać tak jak ja bo nie masz innego wyjścia płatności to uzbruj się czasami w mega cierpliwość, nie polecam tego sysytemu jak nie musze
grrr1069 / 89.73.98.* / 2013-12-11 18:45
czekam juz 2 tygodnie, a "Zastrzegaja sobie" minimum 3 na "potwierdzenie" karty kredytowej. pieniadze sa w "przestrzeni wirtualnej". weryfikacja numeru bankkowego "tylko 2 dni" i tam pieniadze przeszly, a na karte NIE!!!
mario404 / 195.248.246.* / 2013-05-30 22:19
OMIJAJCIE TĘ FIRMĘ Z DALEKA, a już na pewno nie przelewajcie tam gotówki z konta. Zamówiłem buty. Coś mnie tknęło, więc - tylko 1 parę. Przeczucie mnie nie myliło. Chińczyk (nie wiedziałem, że firma w której zamawiam jest poza EUROPĄ), poprzez Singapur, przysłał mi długopis w kopercie. Twierdził, że zamówienie zrealizował - powołując się numer tej przesyłki poleconej. Oczywiście skorzystałem w proponowanej pomocy PAYpAL, ich gwarancji zwrotu kasy itp. Automatyczne zgłoszenie nie pozwalało na precyzyjne opisanie problemu - co skrzętnie wykorzystywali na moją niekorzyść. Prowadzili procedurę sporu 40-45 dni (max., ile się dało) - tak, żebym jej nie mógł ponownie wdrożyć. Po czym, powiadomili mnie, że rozstrzygnięto ją na moją korzyść i oddadzą pieniądze, po zwrocie przeze mnie długopisu do Chin. Po kilkunastu minutach kolejny komunikat, że jednak nie oddadzą mi kasy, bo przecież dostałe towar, a oni oddają tylko w przypadku, gdy zamawiający go nie otrzymał. Przypominam - zamawiałem buty (Chiny), otrzymałem gadżet reklamowy/długopis (Singapur). Z koperty nie wynikało żadne powiązanie biznesowe. Sprzedający Chińczyk nie miał w ofercie takiego długopisu, a mimo to PayPal uznał, że towar mi dostarczono. Wszystko miałem udokumentowane, porobione fotki, koperta z długopisem miała wymiary ok. 11 x 18 cm (byty się nie mieszczą). Ewidentny przekręt, a mimo to PayPal trzymał stronę oszusta. Po mnogiej wymianie mailowej korespondencji zaczęli mnie ignorować, zbywać, bezczelnie odpowiadać, czy wręcz informować, że znają już wszystkie moje pytania i udzielili mi wszystkich możliwych odpowiedzi. Przerwałem dalsze zaloty i skorzystałem z innej ścieżki odzyskania kasy. Na szczęście zapłaciłem PayPal, kartą kredytową Maestro i poprzez bank, który ją wydał zacząłem ściganie PayPala. Mimo, że duży bank - z początku nie wiedzieli o co mi/oszukanemu przez chińczyka frajerowi chodzi. Po krótkiej reprymendzie pozbierali się i po dwóch dniach już wiedzieli, że faktycznie jest taka procedura. I tak w spór z PayPalem weszło Maestro, a to już inna liga. Przesłałem im wszystkie materiały, opisałem sprawę, byłem w kontakcie i po kilku tygodniach kasa pojawiła się na koncie. Nie wiem kogo ścignęli; PayPal, chińczyka, czy oddali mi ze swoich środków, ale faktem jest, że odzyskałem co moje. Po jakimś czasie chińczyk stronkę zamknął, ale co chwilę widzę klona tej na której ja zamówiłem i dalej PayPal umożliwia płacenie - a przecież nie jest statystycznie możliwe, żebym tylko ja się naciął. Musieli więc mieć wiedzę, że współpracują z oszustem. Reasumując - nie polecam tej firmy...
Justyna M / 83.17.80.* / 2013-05-17 10:17
Witam, założyłam konto na pay palu, ale nie zdołałam z niego skorzystać, bo od razu po wpływie na nie pieniędzy zostało zablokowane. Wypełniłam 4 warunki weryfikacji ( nie wspomnę, ze straciłam dużo czasu na skanowanie, faksowanie, pisanie)po czym pojawiły się dwa kolejne warunki do spełnienia. Czekam już ponad tydzień na odblokowanie konta, na które na nieszczęście przelałam spora kwotę. W życiu nie skorzystałabym z pay pala wiedząc ile stracę czasu i ile zachodu będzie to kosztowało. Juz szybsza metoda jest chyba pojszcie na poczte czy do banku :( Plus pobrali mi z konta 6,5 zl ...i 1 zl...nie wiem za co
darek544 / 89.77.18.* / 2012-07-11 23:03
Z Mojego doświadczenia mogę napisać tyle ze zgadzam się z wszystkimi NEGATYWNYMI opiniami o PayPal. Umowy jakie tworzą i każą akceptować przez Użytkowników to jedno wielkie krętactwo. Jako sprzedawca straciłem przynajmniej 10-12 tys złotych. Żądają monitorowania przesyłek w internecie a i spotkałem się z tym ze i to było za mało( kupującemu d Hiszpanii wysłałem towar za ponad $600 - kupujący zgłosił sprawę ze nie otrzymał przesyłki, a widniało ewidentnie ze odebrał ją, wysłana kurierem, cała droga przesyłki monitorowana, złozyłem reklaamacje, dostałem dokumenty wraz z skanem podpisu odbiorcy, nic to nie pomogło, payPal zwrócił pieniądze kupującem, a mi odpowiedziano ze wraz z monitorowanie w interneice powinien byc podpis odbiorcy przy tranzakcjach ponad 800zł. takich sytuacji mógłbym mnożyć. Sprzedających przestrzegam przed klientami z Chin, jedna, druga tranzakcja i zgłaszają ze towaru nie otrzymali. Przestrzegam przed PayPal !
Roman G. Mazur / 93.182.148.* / 2012-01-20 09:55
Straszni krętacze i de facto złodzieje w tym PayPal.
1. Odmawiają wypłaty pieniędzy z powodu "bo tak"
2 W przypadku gdy bank odrzuci przelew z naszego konta to pobierają opłatę 30 ZŁ i to bez względu na to dlaczego bank odrzucił przelew.
3. W celu weryfikacji użytkownika/konta obciążają kartę sumą 6,50 która zgodnie z PODANĄ PRZEZ NICH informacją będzie zwrócona najdalej w 2 dni po potwierdzeniu konta. Nie zwracają wcale tylko dodają do środków zgromadzonych na koncie.
4. Zagadka, ile kosztuje połączenie?
"Dział obsługi klienta
801 38 66 86
Uwaga: Jeśli dzwonisz spoza Polski, wybierz następujący numer:+353 1 436 90 34 (obowiązują opłaty jak za rozmowę międzynarodową)."
https://www.paypal.com/pl/cgi-bin/helpscr?cmd=_help&t=escalateTab

Z powagą
Roman G. Mazur
babulinka666 / 193.28.178.* / 2014-11-14 12:14
Panie Romanie :) przecież pan napisał że dodali to do srodków na koncie, wiec Panu oddali. To o co Pan wogole sie piekli? Bezsens
Oburzony / 164.127.101.* / 2012-03-05 10:46
Witam,

W zeszłym tygodniu przelałem środki na konto paypal z karty kredytowej. Obiecali,że ściągnął 6.50 Pln a potem zwrócą. To NIEPRAWDA. Pieniędzy na kartę nie zwrócili tylko doładowali konto paypal a ponadto ściągnęli dodatkowo kwotę ponad 1pln karty nie wiadomo za co. Następnie zablokowali mi konto twierdząc,że istnieje podejrzenie,że korzystam z konta w sposób nieuprawniony. Zadzwoniłem z komórki na infolinię, gadam z panienką, która mi to próbuje wyjaśnić, że to dla mojego dobra. Pod koniec rozmowy pytam się ile kosztuje mnie ta rozmowa jeżeli wykręcam nr 801 386686 z komórki? OTÓŻ KOSZTUJE JAK POŁĄCZENIE MIĘDZYNARODOWE! Zapytałem czemu nie informują o tym na stronie internetowej, a panienka na to,że można przecież pisać do nich maile za darmo!!! Wyobrażacie sobie taką bezczelność! To jest banda oszustów i tyle!
DariuszBartnik / 193.28.178.* / 2014-11-14 12:16
no przeciez zwrocili 6,50 tak jak piszesz, i tak jak mowili - mysl czlowieku
23er / 89.73.201.* / 2014-09-08 19:31
czytaj regulamin i nie wypisuj bzdur bo robisz z siebie głupka

Najnowsze wpisy

Kredyty gotówkowe - najlepsza oferta: