Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Pekao nie boi się problemów UniCredit

Pekao nie boi się problemów UniCredit

Money.pl / 2008-10-08 20:45
Komentarze do wiadomości: Pekao nie boi się problemów UniCredit.
Wyświetlaj:
kuba0119 / 2008-10-09 22:14
Takie duże zyski dzięki naiwnym klientom , którzy wpłacali na fundusze iwestycyjne proponowane przez doradców klienta VIP -czyli poprostu akwizytorów nie mających pojęcia o finansach.Ciekawe ile zarobili z straty klientów (nawet -60% w plecy). Może podzieliliby się zyskiem z bankrutującym klientem .
prawiezaratustra / 2008-10-08 20:45 / _

- Na dziś wszystko co jest pod moją kontrolą wygląda dobrze i, jeśli jutro nie wybuchnie wojna światowa, to nie przewidujemy obniżania prognoz zysku - zapewnia Bielecki.

nie strasz Gościu!
sceptyk / 2008-10-08 22:37 / Tysiącznik na forum
Zabawne jest to, że pod kontrolą JKB jest co najwyżej jego krawat i garnitur.
PEKAO SA jest całkowicie kontrolowany przez włoskiego wice prezesa. JKB jest kwiatkiem do kożucha.
Neo_Mario / 195.117.255.* / 2008-10-09 08:33
Hehehe, PEKAO od momentu fuzji ma swoje - dużo większe problemy niż UniCredit ... odpłynęło 50 % najlepszych klientów i 70 % najlepszych pracowników firmy. Straty HR w PEKAO są myślę nie do odrobienia, co przełoży się na wynik, a w przyszłości na przekształcenie struktury "dużego".
A JKB to fajny kolo ;-))) Miałem okazje poznać, a że robi za słupa ;-)
onjo / 193.111.166.* / 2009-02-20 15:39
sam znam osobiście kilka osób z tych 70 % najlepszych pracowników i nie powiem aby to były jednostki wybite - nie wszystkie - duża grupa z tych osób miała tylko średnie lub przeciętne wyniki. Odeszły osoby, które nie potrafiły poradzic sobie w sytuacji zmiany oraz osoby, dla których wynagrodzenie jest jedynym motywatorem. Taka była zdecydowana większośc -i tu rodzi sie pytanie czy taka postawa charakteryzuje najlepszych?
Scott / 62.111.218.* / 2008-10-09 13:53
Z drugiej strony czego można się było spodziewać po polityku (były premier) i działaczu PZPN. Ma gość sporo odwagi "ładując" się w bankowość z takimi doświadczeniami...
aszu / 83.24.241.* / 2008-10-09 22:17
"twarz" =słup.
Lubię go.
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy