Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pensje będą rosły o połowę wolniej

Pensje będą rosły o połowę wolniej

Money.pl / 2009-02-10 08:44
Komentarze do wiadomości: Pensje będą rosły o połowę wolniej.
Wyświetlaj:
xxons / 79.184.158.* / 2009-02-10 14:37
Sieg Hall! Umiem czytać i pisać, kochałem Beethovena, kocham Verhaugena. Na pohybel Europie Schumana i Adenauera, niech żyje Europa Speera! Odlejmy sie na Berlaymont!
wefwefwefwefwe / 83.3.9.* / 2009-02-10 10:45
słowo analityk bardzo się zdewaluowało w ostatnim czasie (może nie tak bardzo jak ekspert...) Chyba wolałbym podpisać się dziennikarz Money.pl
Pozdrawiam serdecznie
nicpon / 85.128.12.* / 2009-02-10 14:21
bez przesady...:) jeszcze jakis czas temu za rządów PiS dziennikarzy mieszano z błotem wpisywano na listy tajne itd....
niech pan Marek podpisuje sie jak chce byle człowiekiem został...:)
nicpon / 85.128.12.* / 2009-02-10 10:09
Tak jest budzetówka jak zwykle...mniej zarabiają ale przynajmniej nie boją się o prace...chociaż jak mowi stare porzekadło, obyś cudze dzieci uczył ! to ja juz wolę rok stabilizacji w mojej pensji:)
Pilsener / 2009-02-10 14:37 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Per saldo płace w sektorze publicznym są wyższe niż w prywatnym.
arch / 2009-02-10 08:44 / Tysiącznik na forum
chyba w budzetówce -:)
helmut345345 / 194.242.62.* / 2009-02-10 08:44
Dobrze że zrobiła ciecia w oświacie.Wasze dzieci mają iśc do 5 roku życia do szkoły gdzie mają nauczyć się czytać i pisać bo tyle jest potrzebne do pracy na zmywaku. he, he, he. Zresztą Gazeta wyborcza pisze że bijecie swoje dzieci więc czym prędzej wam państwo je zabierze tym lepiej. Zresztą to uratuje budżet bo będą i tak musiały pracować do 65 lat. Dzieki pani Hall 20% kiepskigo dziecinstwa można zamienić na 2 % dłużej pracy ięc podwyżek nie potrzebujecie. Pani Hall dobrze wypełnia idee Hansa Franka z 1941.
nn / 83.14.101.* / 2009-02-10 11:38
helmut ma rację. Sprowadzili nas do pariasów świata. Zero ambicji, pomysłowości, rozmachu. Pełzanie na kolanach. Wam wolność to już na nic, ale fundować to swoim dzieciom to już bezmyślność i draństwo. Wybierajcie nadal te same gęby od dwudziestu lat, to nawet w podręcznikach od historii o was nie wspomną że takie plemię istniało. Chyba tylko jako przykład degrengolady społeczeństwa.
~Kris / 2009-02-10 13:36 / Tysiącznik na forum)
Zaraz, zaraz, proszę nie mówić takich rzeczy w imieniu całego narodu. Poza kilkoma skrajnymi pesymistami na tym forum, Polacy wydają mi się narodem zupełnie normalnym: ambicji i dumy narodowej raczej nam nie brakuje.

Obecny tu helmut powtarza swoje teksty o zmywaku co jakiś czas, ale raczej nie wygląda na typowego; zrównoważonego psychicznie obywatela - sam zresztą stawia się gdzieś obok, mówiąc do Polaków 'Wy'. Mam wrażenie, że to właśnie takie jednostki uważają się za pariasów tego świata.
Ja mieszkam tu i pracuję, na żaden zmywak się nie wybieram, i poczucia narodowej godności wcale mi nie brakuje. Więcej optymizmu!
Pilsener / 2009-02-10 14:40 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak zamieszkałem w polsce też na początku mi nie brakowało poczucia narodowej godności, dopóki nie zdemolowano mi samochodu i nie ukradziono wycieraczki spod drzwi. Gdzie nie pojadę to ludzie uśmiechnięci, szczerzy, otwarci, uczciwi - wracam do polski to szambem czuć z daleka i trzeba pilnować, czy ktoś nie kradnie Ci właśnie samochodu lub portfela.
masel / 85.221.184.* / 2009-02-10 11:27
żeby ci Jugendamt w tym Twoim helmutowie nie capnął bachora.. a pewne, że pracował będziesz do 80ki modląc się do Allacha, żeby Cię Turki nie spałowały. jeszcze TU wrócisz... na kolanach!!!
observator / 144.36.118.* / 2009-02-10 12:44
Głupi jesteś "masel" jeśli nie widzisz problemu głebiej między wierszami. "Helmut" piszac troche prowokacyjnie swój wywód mimo wszystko ma rację. Jak tak dalej bedzie to zostaniemy tania siła robocza dla Zachodu a nasz Kraj skansenem dla turystów i emerytów z Europy Zachodniej. Te metody znamy juz od zaborów (utrzymywać lud w ciemnocie, mamic obietnicami i wódką) tylko dlaczego teraz robia to pokolei nasze (czyt. polskie) ekipy rzadzace, a moze one nie są takie do końca nasze - polskie?....
Floyd / 2009-02-10 13:23 / Tysiącznik na forum
Na szczęście jesteś jeszcze TY, który oświeci ten ciemny lud.
tubular / 151.92.176.* / 2009-02-10 13:08

(utrzymywać lud w
ciemnocie, mamic obietnicami i wódką)
- ale to jest przewodnie motto PIS-u!
Tusk chciał to zmienić ale od razu oberwało mu się za podniesienie akcyzy...A najgłośniej krzyczał PIS...
-)))

Najnowsze wpisy