Forum Polityka, aktualnościŚwiat

Pentagon oskarża 6 sprawców ataku na WTC

Pentagon oskarża 6 sprawców ataku na WTC

Money.pl / 2008-02-11 21:57
Komentarze do wiadomości: Pentagon oskarża 6 sprawców ataku na WTC.
Wyświetlaj:
obserwator / 2008-02-11 21:57 / Tysiącznik na forum
W internecie sa dostępne materiały od dziennikarzy i nie tylko ktorzy piszą na ten temat, zatem będzie to proces ważny, bo dzisiaj nikt juz niczego nie jest pewien. Oby nie było tak jak sądzono Polaka w Anglii, bez sprawdzenia dowodow jakie zebrała prokuratura, okazały się one fikcja, ja wierze Polakowi że był i jest niewinny. Ta Pani zgwalcona i pobita na sali byla obecna ale publikatory podały że nie byla przesluchiwania w sprawie bo jest chora. Tylko na podstawie lipnego badania dna drugiego bo pierwsze nic nie wykazało , młosdego człowieka skazano na dwa podwojne dożywocia, to w jakim swiecie my żyjemy. Te paniąposzkodowaną nalezy przesłuchać, skazanego i tę panią zbadać na wykrywaczu klamstw. Widziałem oczy oskarżającegi prokuratora, dla mnie nie byl on człowiekiem w znaczeniu człowieczeństwa. Do dzisiaj nie mogę zapomnieć tego procesu w urywkach podawanego pobliczności a juz dzisiaj zapomnianego. Sędzia nie bierze odpowiedzialności za uznanie winnym , zrzuca go na przedstawicieli spoleczeństwa angielskiego ktore nie lubi Polaków bo ich za dużo tam jest i zabieraja miejssca pracy. Zatem jeżeli tak będą sądzeni sprawcy z 11 września, to ten proces przejdzie go historii jako polityczny , podobnie było z Prezydetem Husajnem, zabito historię. Wydano wyrok ale wykonanie było skandaliczne, jakby z premedytacja chciano sponiewierać umarlego.
pacyfista / 213.208.85.* / 2008-05-30 12:27
Ja czytałem w którejś z zagranicznych gazet,że te całe "wojskowe trybunały"to policzek dla wymiaru sprawiedliwości,a teraz odbywa się to dlatego,przed zakończeniem kadencji obecnego prezydenta,
żeby kolejny kandydat z parti republikańskiej miał jakiekolwiek szanse w wyborach.
"Proces"nie moze odbywac się na teryrorium Stanów,bo wtedy musiałoby obowiązywać prawo amerykańskie,na Kubie kazdy chwyt jest dozwolony,bo wynik chyba wszycy znamy.Nie mówię,że ci "gentelmeni" przetrzymywani w Guantanamo sa niewinni,tylko ich traktowanie stworzy nową generację terrorystów przyszłości,a ich samych wykreuje na bohaterów narodowych,bo niestety w krajach muzułmańskich,zachód postrzegany jest jako przyczyna wszelkiego zła na świecie.Skoro Stany powtarzają światu,jakim to wspaniałym państwem są,niestety ale muszą traktować wszystkich jednakowo,bo inaczej wyjdzie im Związek Radziecki i jego metody działania.Gdyby Polaków wpuszczali bez wiz do Stanów,może mieliby więcej pijaństwa,ale twin towers stałyby do dzisiaj,bo Polak zbuduje,a nie zniszczy. ;-)))

Najnowsze wpisy