Forum Forum emerytalneInne

PI AXA (IKE) [...]

PI AXA (IKE) [...]

uczciwa/babica / 88.135.163.* / 2010-01-28 10:29
- wpłacając np 2 lata i chcąc zrezygnować z ike to tracisz wszystkie srodki
- po 5 latach tracisz juz tylko 1 roczne skladki
- po 11 latach nie tracisz za zerwanie/wczesniejszy wykup
- prowizja agenta to 50% twoich rocznych skladek czyli odlozysz w ciagu roku 3tys agent
DOSTAJE 1500ZL PROWIZJI
Jak ktos wpłaci rocznie 5000 to agent zarabia 2500zl
- i wazne fundusz jak straci np na gieldzie to masz jeszcze mniej
------------------------------------------------------------------------
-polecam wybór TFI
:po 7 dniach masz kase bez kar i gigantycznych prowizii
:masz wybór czy bezpieczniej czy agresywniej
:nie muszisz regulalnie wplacac , w ike to obowiazek
-------------------------------------------------------------------
Na szkoleniach uczą nas ze jak klient nie pyta to pewnych rzeczy nie mowić bo spalimy sprzedaż.

### Post edytowany z powodu złamania regulaminu Forum MONEY.PL ###

Wyświetlaj:
qa / 80.51.75.* / 2013-02-19 10:16
Odradzam wszystkim AXA i OPEN FINANCE to złodzieje i oszuści!!!!
Nie dajcie się oszukać omijajcie szerokim łukiem tych ZŁODZIEI!!!
kubut / 164.126.63.* / 2012-07-29 20:01
pI AXA TO TEN produkt gdzie klinet dostaje do 100% bonusu pierwszoreocznej skladki?jesli o niego chodzi to jak agent moze dostac 50% prowizji?z czego? agenci dostaja tyle za ubezpieczenia stricto zyciowe czyli ochronne ....
mavric / 178.56.147.* / 2012-10-04 10:27
Witam
czytam co niektóre wypowiedzi i włos na głowie mi się jeży. Najlepsze są wypowiedzi tych co nie mają pojęcia o czym piszą byle napisać i zabłysnąć głupotą. Drodzy wszystkowiedzący rodacy nikt Was nie zmusza do oszczędzania w PI AXA, jest to produkt dobrowolny chcesz masz nie to twoja sprawa, to ty w przyszłości nie będziesz miał z czego żyć jeśli teraz o niej nie pomyślisz. Co do prowizji agentów co kogo obchodzi ile oni dostają to ich praca i należny im się wynagrodzenie, dziwie si wam mądralą co nazywacie agentów darmozjadami itp. dlaczego się sami ni weźmiecie za ten interes przecież to taka łatwa kasa. Żal czytać te wypociny tępych nieudaczników któży to niby wszystko wiedzą a mylą pojęcia. Tak jak by ktoś nie zakumał jestem agentem sprzedaję PI AXA zarabiam kasę i śmieje się z takich głąbów jak co niektórzy na tym portalu. Żyjcie dalej w przekonaniu że kasa sama spadnie wam z nieba to na starość będziecie kit z okien wcinać. Matematyki i ekonomi nie da się oszukać
bonia / 79.191.52.* / 2013-12-07 19:16
Witam mavric!
Proponuję powtórkę z ortografii szkoły podstawowej - powinno być napisane: ekonomii; którzy..
Po tej lekturze możliwa publiczna korespondencja w j.polskim
oborowy / 79.185.88.* / 2012-03-30 19:22
Uczciwa Babcio. Ty nawet nie wiesz co to jest IKE.

Żeby takie głuPOty pisać to trzeba być debilem w tej dziedzinie.

Ustawa o IKE mówi jasno ,ze żadna instytucja finansowa prowadząca IKE nie moęe naliczać opłat likwidacyjnych po 12 miesiącach inwestowania w IKE.

W niektórych IKE nie ma nawet opłat wstepnych. (arka)

W funduszach inwestycyjnych są we wszystkich TFI.

A za Podawanie taich mylnych informacji jest paragraf karny.

PI AXA to nie jest IKE. tepaku. To nie jest Ustawowy III filar. To jest zwykły program inwestycyjny, który POdlega podatkowi (belki)
magda.91.91 / 178.73.31.* / 2012-03-27 15:02
dzieki za odpowiedz, to mama nie będzie zadowolona, gdy to usłyszy:( troche oszukiwanie klientów:/ dzięki za szczerość, naprawde doceniam to
magda.91.91 / 178.73.31.* / 2012-03-26 16:56
Witam, moja mama chce wycofać się z III filaru w AXA, jest niezadowolona z agenta i chcialaby to zalatwic sama, wystarczy, ze napisze wypowiedzenie umowy? Chciałabym jeszcze wiedzieć, czy 100% środków , które tam zgromadziła dostanie? Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam.
irisz / 87.207.102.* / 2011-08-31 18:21
a ja polecam PPE-jest to 11 letni Prywatny program emerytalny.Sama osobiście go mam i jestem zadowolona.Jak sama nazwa mówi PRYWATNY,sam decydujesz co zrobisz ze swoimi pieniędzmi i na co je przeznaczysz.A najważniejsze-nie będziesz musiał żebrać będąc emerytem!No i też nie ma podatku belki.
eme / 81.219.221.* / 2011-09-01 07:31
A z czego jestes zadowolona?? Ze okladasz? Uzasadnij.
tańczący_z_fundami / 193.41.231.* / 2011-09-01 09:14
Jej chodzi o to że ma go W SWOJEJ OFERCIE, to po prostu sprzedawca tego badziewia.
eme / 81.219.221.* / 2011-09-01 10:03
Zgadza sie:)
inteltron / 91.199.246.* / 2011-06-22 14:06
Witam serdecznie. Nie mogłem nie napisać kilku słów czytając podobne wypowiedzi. Skoro zawierałeś kolego umowę długoterminową, a taka jest P.I AXA, to w jakim celu chcesz sięgać po kasę już po 2 latach??? Nie znam firmy, która nie zabezpiecza swoich produktów finansowych, zwłaszcza długoterminowych tzw. opłatami od wykupu, likwidacyjnymi czy jak je tam zwą..., zwłaszcza w pierwszych kilku latach oszczędzania. W tym czasie zazwyczaj pokusa wypłat jest najsilniejsza. Co do prowizji przedstawiciela. W zasadzie to guzik mnie to obchodzi skąd AXA czy inne ING bierze kasę na prowizje dla swoich przedstawicieli. Ja po pierwszym roku oszczędzania w P.I AXA dostałem ekstra od firmy równowartość składki miesięcznej i tak samo było po 2 roku, też dopisali mi do konta 10 %. Jakoś nie zauważyłem aby jakieś pieniądze znikły z mojego konta na prowizje dla agenta. Polisę zakupiłem u bezpośredniego przedstawiciela a nie w OPEN ani GOLD coś tam... Jestem bardzo zadowolony i każdemu polecam zarówno produkt w wersji P.I AXA PREMIA jak też przedstawiciela z którym pracuję.
tańczący_z_fundami / 83.28.146.* / 2011-06-24 00:01
Powiedzmy po prostu PRAWDĘ prosto w oczy, cały 3-ci filar jest dla frajerów i tyle w temacie. Może dla trochę mniejszych jeleni niż 1-wszy i 2-gi ale dla JELENI !
lezdrub@interia.pl / 79.185.88.* / 2012-03-30 19:33
A najwiekszym Jeleniem jesteś TY.

Nie tylko jeleniem. Jesteś idiota umysłową.

Mozna inwestowac w fundusze poprzez IKE i nie płacic w przyszlośći podatkow od zyskow.

Można inwestować juz obecnie ponad 10 tys. rocznie.

Można również mieć IKE w biurze maklerskim i inwestować w giełdę i nie płacić podatku od zysku.

Trzeba tylko mieć wiedzę, a nie Pisać o swoim idiotyźmie.
Inteltron / 91.94.36.* / 2011-06-26 12:02
Zadajesz sobie sprawę ilu ludziom powiedziałeś w ten sposób, że gromadzenie środków na przyszłość to Frajerstwo?
Kto jest większym frajerem? Frajer, który stara się zapewnić sobie przyszłość... czy ten kto słucha, takich jak Twoja wypowiedzi? Pozdrawiam i kończę dyskusję.
tańczący_z_fundami / 83.24.111.* / 2011-06-27 00:24
Jako typowy naganiacz na axę wygadujesz brednie. Nie powiedziałem że gromadzenie środków na przyszłość to frajerstwo. FRAJERSTWEM jest gromadzenie środków w 3 filarze, czego taki akwizytor jak ty udaje że nie rozumie. Szukaj dalej jeleni.
eme / 77.255.85.* / 2011-06-23 07:59
Inteltron Nigdy bym czegos takiego nie kupil zebym byl zobowiązany terminem wykupu, jakimis potraceniami itp itd. To PI AXA nigdy bym nikomu nie polecil, sa lepsze mozliwosci na rynku,no chyba ze ktos jest frajerem
Inteltron / 91.94.36.* / 2011-06-26 11:53
Dalszą dyskusję uważam za bezprzedmiotową. Jeżeli już chcesz rozmawiać to wykaz się przynajmniej znajomością tego co krytykujesz. Pozdrawiam i życzę sukcesów.
alew001 / 2011-02-06 15:36
do rzekomo uczciwej! Jeœli już chcesz założyc jakikolwiek plan inwestycyjny, to po co chcesz wypłacac po roku czy dwóch, przecież jeœli chcesz odkładac kase w takie produkty, to chyba nie na chwilę, ale na okres kilku lat! Nie kumam Ciebie wogóle! Ja swój pierwszy plan inwestycyjny załozyłam 3,5 roku temu, jasne, że się bałam, bo pomyœlałam, że przedstawiciel ładnie mówi i nic więcej, ale zaryzykowałam na 200 zł. miesięcznie. Nauczył mnie ten przedstawiciel tzw. "ochrony kapitału", czyli w odpowiednich momentach sprzedawałam akcje a kupowałam obligacje i odwrotnie. Dlatego mój plan inwestycyjny przyniósł mi zyski i to nie małe. W roku 2010 załozyłam drugi plan dla synka na większš sumkę, ogólnie jestem zadowolona. Mam takiego przedstawiciela, że super obsłużył mnie w OFE i tak samo postšpił w planie inwestycyjnym. Poprostu szukajcie ludzie odpowiednich osób do takich inwestycji. Pozdrawiam
wisiol / 87.205.143.* / 2011-03-10 18:25
Skąd był ten przedstawiciel?
Ja chyba wiem skąd ale proszę napisz to.
Chciałbym mieć tez uczciwego agenta.!
Ale interesuje mnie firma z jakiej był.
Johnyy / 2010-02-16 15:49 / portfel
''- wpłacając np 2 lata i chcąc zrezygnować z ike to tracisz wszystkie srodki
- po 5 latach tracisz juz tylko 1 roczne skladki
- po 11 latach nie tracisz za zerwanie/wczesniejszy wykup''

Inwestowanie w fundusze to inwestowanie długoterminowe,niezależnie czy jest to TFI czy III filar. Jeśli ktoś się decyduję na taką formę lokowania oszczędności musi mieć tego świadomość.

''- prowizja agenta to 50% twoich rocznych skladek czyli odlozysz w ciagu roku 3tys agent
DOSTAJE 1500ZL PROWIZJI
Jak ktos wpłaci rocznie 5000 to agent zarabia 2500zl''

Zgadza się, ale składka pierwszoroczna nie jest pomniejszana o prowizję dla agenta. To nie jest tak ze np 3000 wpłacone w pierwszym roku jest pomniejszane o 1500 dla agent.

Wg mnie najwiekszym plusem przemawiającym za produktami trzeciofilarowymi jak np PI Axa jest parasol dzięki, któremu można uniknąć belki w przypadku konwersji jednostek.
Wiadomo są plusy jak i minusy takiej formy inwestowania kapitału.
oborowy / 79.185.88.* / 2012-03-30 19:46
Johnyy. PI AXA, to nie jest IKE. To nie jest Ustawowy III filar.

Tak więc nie masz wiedzy,a dyskutujesz.
Najpierw trzeba sie POszkolić, a poźniej pisać tu opinie.

Nie Cierpię niedouczonych idiotow.
lezdrub@interia.pl / 79.185.93.* / 2010-02-12 00:25
Ty nie tylko jesteś nieuczciwa,ale jeszcze niedouczona.

W zadnym IKE.Obojetnie w jakiej firmie założonej nie moze być opłat karnych po 12 miesiącach od założenia.
Tak więc ucz sie dalej.
Tutaj mogą porady pisać tylko fachowcy w tej dziedzinie.
kasia fiananse / 2010-02-12 00:00
cooooooooooo. dziwczyno w jakim ty świecie żyjesz, chyb aepoka gierka, co ty wogóle gadasz.............. AXA to badziewie, powielenie ING, to ta sama firma, ci sami pracownicy, prażka na całej linii, obudź się tyle firm jest na rynku, i nie mam takich warunków
wisiol / 87.205.143.* / 2011-03-10 18:34
TY Przedstawiciel ING TY nie masz pojęcia co to jest ING a AXA !!!!!!!!!
Jak dwa różne fundusze można zamieniać w jeden.
Gościu jesteś MĄCI WODA !!!!
A DZIEWCZYNA MA PO UKŁADNE !!!!!
Wie że trzeba zapewnić sobie przyszłość.!
Bo z ZUS a teraz Rząd zgryzł ostatnią nadzieję tak zwaną REFORMĄ EMERYTALNĄ !!!!
Pozdrawiam WSZYSTKICH Którzy się ŁUDZĄ że będą mieli EMERYTURY z ZUS i DRUGIEGO FILARA PO REFORMIE !!!!!!
POWODZENIA
uczciwa/babica / 88.135.163.* / 2010-02-14 23:53
nie dziwie sie ze tam piszecie, po prostu zabieram wam chleb i uswiadamiam ludzi to co podpisują ,nie mowiąc o prowizjii jaką macie.
Niech wiedzą jak jest. (nie wiem jak jest w innych ike ale mysle ze podobnie)
Mam przed sobą umowe i wiem co pisze, gdyby mozna tu bylo dac zdiecie to bym dodał
lezdrub@interia.pl / 83.5.178.* / 2010-02-17 18:13
Słuchaj uczciwa. na tej umowie, która masz przed soba jest napisane,że jest to umowa Indywidualne Konto Emerytalne???
Jezeli tak jest to zwrot kasy po 12 miesiacach jest na 100% bez opłat likwidacyjnych i nie moze być inaczej.

Najnowsze wpisy