Forum Forum inwestycyjneWydarzenia

Piąty dzień wzrostów na GPW? Zobacz, co na to wskazuje

Piąty dzień wzrostów na GPW? Zobacz, co na to wskazuje

Wyświetlaj:
wykresyGieldowe / 2012-01-22 19:30 / Tysiącznik na forum
Witam.
Na forach i w gazetach trwa dyskusja - powrót hossy czy rajd głupców ? Oczywiście bardzej dotyczy to rynków peryferyjnych, "indeksik" nie spadł o 20% od sczytu.

Tu trzeba zadać sobie pytanie, co było powodem zamieszania w zeszłym roku. Według mnie, co pisałem wiosną 2010 roku, była to presja infalcyjna, konkretnie drożejące surowce rolne.

Kluczowy jest ten wykres:
http://stooq.pl/q/?s=w.f&c=3y&t=c&a=lg&b=1
Nagły wzrost cen żywności po suszy odbił się na gospodarce.
synonim / 2012-01-22 19:25 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Nie udało się przekonać obligatariuszy, na których wcześniej wymuszono zgodę na 50% haircutu, żeby zgodzili się na niższe odsetki na greckich obligacjach

While considerable progress has been made, Greece’s financial backers — Germany and the International Monetary Fund — have been unyielding in their insistence that the longer-term bonds that will replace the current securities must carry yields in the low 3 percent range, officials involved in the negotiations said Sunday

http://www.nytimes.com/2012/01/23/business/global/greek-talks-stumble-over-interest-rates.html
Longterm / 2012-01-22 18:21 / Mostek Zwyciężymy!
Zapraszam na prognozę dla giełdy akcji na przyszły tydzień:

www.longterm.bblog.pl
synonim / 2012-01-22 16:08 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Ten wskaźnik gdy spadał bezbłędnie przewidywał wszystkie recesje w USA od 1959 roku i teraz znów spada od roku

http://www.bloomberg.com/quote/RTCL:IND

Jak mówił legendarny inwestor Ken Fisher, zawsze gdy on mocno rośnie bądź byczo nastawiony ale jak spada bądź do końca niedźwiedziem

Richard Yamarone notes in his book “The Trader’s guide to key economic indicators” that this ratio has fallen before every recession since 1959

Legendary investor Ken Fisher is also known to use this ratio in his view of the economy. In 1992 Fisher noted that “when this ratio is rising sharply, always be bullish” and “when it is falling, adopt your most bearish posture”

http://articles.businessinsider.com/2011-08-03/markets/29992140_1_indicators-ratio-fall
door / 83.12.255.* / 2012-01-22 14:04
tase- error?
Nie mogę obejrzeć.
Jak u was?
synonim / 2012-01-22 14:29 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
tase dziś dryfuje w rejonie otwarcia

http://www.bloomberg.com/quote/TA-100:IND

http://www.bloomberg.com/quote/TA-25:IND

podobnie jak prawie cały Bliski Wschód (poza Egiptem)

coś euforia wyparowała i teraz czas włączyć myślenie
Longterm / 2012-01-22 15:20 / Mostek Zwyciężymy!
synonim dzięki za te argumenty poniżej - to mi się podoba - konkretna, merytoryczna dyskusja o temacie bez osobistych wycieczek. Pozdrawiam
Longterm / 2012-01-22 10:46 / Mostek Zwyciężymy!
synonim przypomnieć Ci co pisałeś w zeszłym tygodniu? ja pisałem że będą wzrosty i też wmawiałeś mi że jestem antywskaźnikiem...i co? wig20 odpowiedział kto ma rację i kto zna się na giełdzie...gruby również pokazał Ci gdzie Twoje miejsce - na śmietniku forum:)
synonim / 2012-01-22 11:06 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ja pisałem że będą wzrosty


a to prawda - pisałeś, że w grudniu 2400 a skończyliśmy na 2100


wig20 odpowiedział kto ma rację i kto zna się na giełdzie


urośliśmy z 2100 na 2200 a ty już się ślinisz

przypomnij sobie ile masz do odrobienia looserze - 40% wtopy na całym kapitale z kredytów po spadku z sierpnia z 2900 na 2000

Ile musi urosnąć abyś spłacić kredyt, który przewaliłeś? he he he
Longterm / 2012-01-22 12:29 / Mostek Zwyciężymy!
skupmy się może na tym co tu i teraz. W zeszłym tygodniu twierdziłeś że spadniemy a wzrośliśmy o grubo ponad 4% i tyle w tym temacie:) na resztę zaczepek nie odpowiadam chyba że podasz jakiś choć jeden argument za spadkami - ale poważny (nie Grecja:)
synonim / 2012-01-22 13:27 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

skupmy się może na tym co tu i teraz. W zeszłym tygodniu twierdziłeś


nie bądź taki cwany - nie jesteś na giełdzie od wczoraj wtop masz więcej niż byś chciał


twierdziłeś że spadniemy a wzrośliśmy


A gdzie twierdziłem, że spadniemy w tym tygodniu? Nigdzie

Ja podtrzymuję od zeszłego roku, że kolejna fala spadkowa na przełomie stycznia i lutego
synonim / 2012-01-22 14:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

chyba że podasz jakiś choć jeden argument za spadkami - ale poważny


Ciekawe jakie ty masz argumenty za wzrostami poza swoim myśleniem życzeniowym bo argumentów za spadkami jest całe multum i podaję je od dawna. Nie udawaj, że ich nie znasz i nie zachowuj się jakbyś był dopiero dwa dni na tym świecie

od dawna podaję tu argumenty za spadkami, kilka przykładów z brzegu

1) strefa euro wchodzi w recesję a główne rynki europejskie są drogie czyli nie mają tego jeszcze w cenach (C/Z dla DAX to 15,6; C/Z dla CAC40 to 16,7)

2) rentowności obligacji PIIGS są na poziomach, które albo wpędziły już w niewypłacalność dane państwo (Grecja, Portugalia, Irlandia) albo doprowadziły je do granicy niewypłacalności (Włochy, Hiszpania)

3) Wciąż wysokie stopy procentowe w Polsce - bessa nigdy nie kończy się przy wysokich stopach procentowych (ani też nie zaczyna się wtedy hossa)

4) Duża presja inflacyjna, horrendalne ceny paliw, benzyna rekordowo po 6 zł, bessa nigdy nie kończy się w takich warunkach - ewidentne przegrzanie i górka cyklu koniunkturalnego

5) Ropa po 111 USD i wysokie ceny surowców, które duszą ewentualne resztki ożywienia - ewidentny symptom górki koniunkturalnej

6) ISM w Polsce w silnym trendzie spadkowym i już poniżej granicy 50 - poprzednie bessy pokazują, że jeszcze długa droga przed nim zanim osiągnie dno. Nigdy jeszcze w Polsce bessa nie skończyła się od razu po tym gdy ISM zawrócił z obszaru powyżej 50 i wszedł w nowy silny trend spadkowy

7) PMI we Francji i Niemczech i w ogóle w strefie euro też już poniżej 50 co pokazuje, że tam też już trwa kurczenie się gospodarki

8) Indeks cenowy szerokiego rynku nie rośnie, SWIG80 niedawno przebił dołki roczne (obecne odbicie na nim jest mizerne i czysto korekcyjne). Indeks cenowy szerokiego rynku też niedawno przebił dołki z sierpnia i września. Bez szerokiego rynku nie może być hossy

9) S&P500 wrócił na 1300 pkt na najniższych obrotach od 4 lat (za TV Bloomberg). Tak wyglądają rajdy byka w bessie a nie trwała hossa

10) Teza o ożywieniu w USA jest oparta na kiepskich podstawach. "Poprawa" na rynku pracy to chyba jakiś żart. Po pierwsze realne bezrobocie w USA wynosi 15% i "spadek" bezrobocia oparty na tym, że coraz więcej osób wypada ze statystyk jest czystą manipulacją. Po drugie, bezrobocie jest wskaźnikiem mocno opóźnionym i ostatnie reaguje na zmiany koniunktury gospodarczej. Więc nawet jeśli jest poprawa na rynku pracy w USA, to jest to spóźniony efekt ożywienia, które trwało jeszcze w zeszłym roku

11) USA też wpadnie niedługo w recesję, tak pokazują wskaźniki ECRI Institute Achutana nie pomyliły się w tej kwestii nigdy od 50 lat

Conference Board Ratio Coincidental Lagging Index też pokazuje, że USA już powoli wchodzi w recesję

http://www.bloomberg.com/quote/RTCL:IND

12) Optymizm na giełdzie w USA jest najwyższy od 6 lat a to zawsze jest oznaką górek. VIX też pokazuje zero strachu no i zlecenia krótkiej sprzedaży są najniższe od 9 miesięcy

No a teraz ty pokaż argumenty za wzrostami :))
Longterm / 2012-01-22 15:15 / Mostek Zwyciężymy!
przekonałeś mnie. zwracam honor.
Longterm / 2012-01-22 10:47 / Mostek Zwyciężymy!
PS: napiszę raz jeszcze- stawiam duże pieniądze że do końca lutego znikniesz z forum albo zmienisz nicka:)
synonim / 2012-01-22 11:22 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

do końca lutego znikniesz z forum


jak pisałem, rynek ZAWSZE robi odwrotnie niż ty, to działa ze 100% pewnością, więc po co się rzucasz internetowy błaźnie?

jakbyś się naprawdę "znał na giełdzie" megalomanie, to wiedziałbyś, że luty z reguły jest mocno spadkowy więc lepiej uważaj z tym chojractwem

Ale pamięć masz słabiutką co jest typowe dla giełdowych looserów, jakim zresztą jesteś od lat

Bo fakty są niezbite Rokicki - w 2008 roku mocno popłynąłeś, popłynąłeś też w zeszłym roku w sierpniu i teraz znów popłyniesz. I to ciągle za kasę z kredytów

Rynek dobija cię etapami

Longterm / 2010-03-14 12:10 /
połowa mojej straty za 2008 przekracza kilkakrotnie zysk za 2009:) wygląda na to że jeszcze może za 2010 i 2011 się uda uniknąć w ten sposób bo strata za 2008 była mega:)


2011-09-22 16:35:48 | *.*.*.* | Longterm
nie mogę sobie pozwolić na dalsze straty. nawet jak to jest dno
korekty to nie mogę już bardziej ryzykować. w przypadku drugiej fali
wyprzedaży do 1800 na wig20 groziło by mi już utrata ok. 50-60%
kapitału a na to nie mogę sobie pozwolić
Eternit z Azbestu / 2012-01-22 00:52 / Tysiącznik na forum
Strona Sejmu przestała działać po godzinie 19.00. "Nie działa strona Sejmu zapewne z powodu ilości maili wysyłanych w ramach protestu przeciwko ACTA lub ataku anonymous w wydaniu polskim" - poinformował nas na Alert24 internauta jsdm. Inni internauci też alarmowali w podobnym tonie. Kiedy strona zacznie działać? Na to pytanie Jan Węgrzyn odparł, że nie wiadomo. - Serwery sejmowe są wyłączone. Specjaliści badają, co się stało - dodał. Na początku nie chciał mówić, czy możliwe jest, że strona padła przez atak hakerów, jednak po 22.00 stwierdził już, że atak jest wielce prawdopodobny. - Ale to się rozszerza - dodał.
-------------

To tylko przedsmak rewolucji. Piraci komputerowi pokazująkto tu żądzi. Piraci drogowi też niedługo pokażą i pałkowi i strażaki miejskie zawisną na latarniach... a mogli sobie znaleźć uczciwą pracę.
Longterm / 2012-01-22 10:42 / Mostek Zwyciężymy!
w zeszły weekend pisałem że idą wzrosty i co? wig20 +4,3% w skali tygodnia.
synonim / 2012-01-22 11:33 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w zeszły weekend pisałem że idą wzrosty i co?


w grudniu pisałeś, że idziemy na 2400 a skończyliśmy na 2100 I CO?
Longterm / 2012-01-22 12:24 / Mostek Zwyciężymy!
ale idziemy na 2400 cały czas:)
synonim / 2012-01-22 13:28 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

ale idziemy na 2400 cały czas:)


kiedyś wrócimy na 2400 ale wtedy wyzerujesz się z kolejnej kasy jaką wziąłeś na kredyt
synonim / 2012-01-22 00:39 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Niezły klincz w Grecji

Wierzyciele chcą ponad 4% na nowych obligacjach, które mają otrzymać za część nieumorzonego długu i to ma być ten nowy super deal

Ale MFW nie godzi się na to bo przy takim oprocentowaniu Grecja nie będzie w stanie obsługiwać swego zadłużenia

Z kolei obligatariusze nie zgodzą się na niższe oprocentowanie i wtedy Grecja upadnie

W lewo czy w prawo - i tak splajtuje

Greece and its creditors appeared to be close to a deal to give bond holders coupon interest of 3.5% for shorter maturities and up to 4.6% on longer-dated bonds. The average coupon would range about 4%.

But officials with the International Monetary Fund and Germany have been pushing for a lower rate out of concern that Greece’s debt won’t return to sustainable levels if the average coupon on the new bonds comes to about 4%, the newspaper reported

http://www.marketwatch.com/story/greek-debt-deal-snags-on-interest-rate-report-2012-01-21?link=MW_latest_news
Longterm / 2012-01-22 10:42 / Mostek Zwyciężymy!
w zeszły weekend pisałem że idą wzrosty i co? wig20 +4,3% w skali tygodnia. na kolana:)
synonim / 2012-01-22 11:35 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

na kolana:)


błaźnie, a ile razy coś napisałeś a rynek cię wyczyścił z kasy?
mam ci znowu przypomnieć twe mądrości megalomanie?

pamiętasz to?

2010-03-17 12:14:16 | | Longterm
w przeciągu miesiąca WIG20 1800
synonim / 2012-01-21 17:07 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Mieli się dogadać z bankami w sprawie umorzenia części długu Grecji do piątku, potem do soboty a teraz mówią już o poniedziałku, do którego też nie zdążą

Ale wedle oficjalnych komunikatów "rozmowy idą dobrze" - tak "dobrze", że nie mogą się zakończyć :))

--Deal may not be ready in time for eurozone finance ministers meeting Monday

http://online.wsj.com/article/BT-CO-20120121-700967.html
Longterm / 2012-01-22 10:43 / Mostek Zwyciężymy!
w zeszły weekend pisałem że idą wzrosty i co? wig20 +4,3% w skali tygodnia.
synonim / 2012-01-22 11:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
internetowy błazen
synonim / 2012-01-21 17:12 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Greckie media podkreślają, że w rozmowach nastąpił jednak duży postęp

http://www.pb.pl/2547368,48318,grecy-nie-dogadali-sie-z-bankami

Przedstawiciel banków wyjechał bez porozumienia - ale rozmowy idą "dobrze" :))

ATHENS (Dow Jones)--Talks between Greece and its private sector creditors over a debt writedown plan appeared to stall Saturday as the banks' top negotiator left Athens amid signs of fresh disagreements over how much Greece would pay its bondholders in the future

Institute of International Finance chief Charles Dallara, who has been negotiating with Greek officials on the bond swap plan for the last two days, left Athens Saturday as hurdles remained over the interest rate the new bonds would pay private sector creditors

http://online.wsj.com/article/BT-CO-20120121-700967.html
Longterm / 2012-01-22 10:44 / Mostek Zwyciężymy!
w zeszły weekend pisałem że idą wzrosty i co? wig20 +4,3% w skali tygodnia.
synonim / 2012-01-22 11:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w zeszły weekend pisałem


od lat piszesz bzdury - idź się lepiej leczyć megalomanie

2011-04-30 13:19:27 | *.*.*.* | Longterm
Ale jedno Ci mogę obiecać - kiedyś będę najlepszy na
świecie tak jak oni i usłyszysz o mnie - tzn. będziesz regularnie widywał
w telewizji i fachowej prasie
Mietek z Zabłocia / 83.7.124.* / 2012-01-22 13:54
buahahahha

-A ja kiedyś będe Prezydentem
synonim / 2012-01-22 14:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

buahahahha


napisał też list do Draghiego, żeby mu pożyczył kilka milionów euro

http://longterm.bblog.pl/wpis,list;do;prezesa;ecb;-;mario;draghi,64275.html
synonim / 2012-01-21 16:48 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Dow Jones staje się coraz węższy - od pewnego czasu coraz więcej spółek w nim jest już w trendzie spadkowym mimo ustanawiania nowych górek przez sam indeks

The interesting indication we are seeing right now in the chart is that the DJIA has been making higher price highs as 2012 begins, but the DJI Oscillator Rising Index is making a pattern of lower highs. This sort of divergence can be problematic, because it says that a smaller number of component issues are doing the work of pushing the index to a higher high

http://www.mcoscillator.com/learning_center/weekly_chart/dji_oscillator_rising_index_signals_trouble/
Longterm / 2012-01-22 10:44 / Mostek Zwyciężymy!
w zeszły weekend pisałem że idą wzrosty i co? wig20 +4,3% w skali tygodnia. przypomnieć ci co Ty pisałeś?
synonim / 2012-01-22 11:50 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

w zeszły weekend pisałem


pisałeś też do Draghiego, żeby ci pożyczył kilka milionów euro internetowy błaźnie
synonim / 2012-01-21 12:01 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Spread na niemieckich i portugalskich obligacjach jest najwyższy w historii - 126 pkt

No bo skoro Grecy mogą sobie spisywać swe długi na straty to czemu następna nie może być Portugalia a potem reszta bankrutów?

As Greece and creditors work against the clock to try to reach a deal, Portuguese 10-year yields hovered near euro-era highs.
The thinking is, if Greece gets private bondholders to write-down losses on their Greek bond investments, thereby reducing its debt load, what's to stop struggling Portugal from seeking to do the same?
synonim / 2012-01-21 17:17 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
zawsze jak ty czekasz na wzrosty idzie zwała i na odwrót

ZAWSZE
Longterm / 2012-01-22 10:35 / Mostek Zwyciężymy!
zawsze jak zaczynasz obrażać forumowiczów to jest przeciwnie do tego co piszesz:) zawsze:)
synonim / 2012-01-22 11:51 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

zawsze:)


nigdy

na 2400 w październiku pisałem, że rynek będzie spadał podczas gdy ty już widziałeś wieczną hossę

w grudniu byliśmy już na 2100 i wtedy przestałeś tu pisać

a teraz wróciłeś bo na twego bloga nikt już nie chce wchodzić, skompromitowany looserze

a teraz już tylko żebrasz kasę na sms-y
5424 / 2012-01-21 21:12 / Fan Linuxa Ubu
Swięte słowa Synonimie Ja już od 6200 zacząłem brać cert na spadek Daxa pod Longa i pewnie niedługo zarobie
Longterm / 2012-01-22 10:37 / Mostek Zwyciężymy!
to rozumiem - piszesz jaką masz pozycję i liczysz na zysk to normalne. ale wiązanie mojej osoby z zajmowaną pozycję brzmi co najmniej mało profesjonalnie żeby nie powiedzieć śmiesznie:)
synonim / 2012-01-22 11:53 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum

wiązanie mojej osoby z zajmowaną pozycję brzmi co najmniej mało profesjonalnie żeby nie powiedzieć śmiesznie


ależ jest to bardzo profesjonalne bo ty zawsze idealnie obracasz się na samej górce i w dołku i to są świetne sygnały
synonim / 2012-01-21 11:36 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Najwyższy w historii popyt na obligacje TIPS chroniące w USA przed inflacją

Spready breakeven, pokazujące rozpiętość między rentownością zwykłych obligacji i obligacji TIPS, skoczyły z 1,5% do 2%

To dobrze pokazuje, że rynek spodziewa się dalszego zarzynania gospodarki przez drukowany z powietrza pieniądz trafiający do spekulantów

The rise in the breakeven rate occurred even as the 10-year TIPS yield set a series of record lows in negative territory this week. Dealers and investors also bought a record amount of TIPS worth $15 billion at an auction on Thursday
synonim / 2012-01-21 11:26 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Od 2007 roku trwa konsekwentne wycofywanie kapitału z funduszy akcji inwestujących w USA. Rok do roku fundusze te mają ciągle ujemne saldo

Ciekawe kto więc teraz zrobi kilkuletnią hossę na S&P500 - pewnie ci spekulanci, którzy na małym obrocie pompują indeksy pod preteksty w stylu "spotkanie Merkel i Sarkozy na obiadek"

Equity mutual funds suffered a fifth straight year of redemptions in 2011, the longest streak of outflows since at least 1984, according to the Investment Company Institute, a Washington-based trade group
Ciułacz / 2012-01-21 15:34 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Synonim witaj!
Cytat co wkleiłeś powyżej to chyba pochodzi z
http://mobile.bloomberg.com/news/2012-01-17/s-p-500-rally-may-begin-to-stall-as-bears-disappear-technical-analysis?category=
................................................
Wszystko się zgadza, ale w tym artykule też pisze że :
The proportion of respondents in the American Association of Individual Investors survey who expect the market to decline over the next six months reached 17.2 percent this month, down from 50 percent in August.
Czyli od 6 miesiecy zmniejszyła sie liczba inwestorów wierzących w spadki z 50% w Sierpniu do 17.2% obecnie.
Rozumie że każdy wyciąga wnioski jak chce ale analityk w tym artykule skłaniał sie za trendem pro wzrostowym, zresztą ja na USA mam podobny pogląd.
Pozdrawiam
synonim / 2012-01-21 16:16 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Witaj Ciułaczu


Czyli od 6 miesiecy zmniejszyła sie liczba inwestorów wierzących w spadki z 50% w Sierpniu do 17.2% obecnie


Co interpretowane kontrariańsko oznacza, że zostały już prawie same byki i nie ma już kto pchać indeksów dalej ku górze


analityk w tym artykule skłaniał sie za trendem pro wzrostowym


Gdzie w tym artykule to wyczytałeś? Popatrz na tytuł:

S&P 500 Rally May Begin to Stall

Trudno z tego wyczytać dalszy trend wzrostowy

Warto dodać, że jeszcze inna ankieta - Investors Intelligence, która jest uważana za najlepsze odbicie nastrojów na szerokim rynku akcji w USA, ma już obecnie ponad 50% byków, co jest poziomem zbliżonym do poziomów ze szczytu hossy 2007 i ze szczytów z wiosny zeszłego roku
Ciułacz / 2012-01-21 18:35 / portfel / Mistrz gry: „Najlepsze spółki tygodnia"
Fakt że w tym artykule każdy może się doczytać co dla niego jest słuszne.
synonim / 2012-01-21 09:04 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Po wstępnych wynikach spółek za IV kwartał w USA już widać, że będzie to sezon nieudany

Spółki publikują gorsze wyniki niż w poprzednim kwartale a na dodatek jeszcze mniej z nich bije prognozy, które i tak były zaniżane

In terms of companies beating expectations, fourth-quarter earnings season has not been as good as previous ones. Of the approximately 70 companies in the S&P 500 that have reported earnings so far, 60 percent have exceeded analysts' estimates, according to Thomson Reuters data.

In comparison, in the third quarter at this early point in the reporting cycle, 68 percent had beaten Wall Street's forecasts - well below the 78 percent in that category in the second quarter, Thomson Reuters data showed.

There have also been some high-profile misses on both revenue and earnings
synonim / 2012-01-21 08:58 / portfel / 10-sięciotysiącznik na forum
Powrót apetytu na ryzyko?

Bzdura

Gdyby tak było to kapitał wychodziłby z obligów USA a tymczasem rentowność 10-latek USA jest nadal rekordowo niska

"Obligatariusze nie kupują tezy o ekonomicznej poprawie"

The yield on the U.S. 10- year Treasury
note has hovered at 2 percent or just below
for the last month despite a brief spike in mid-December. That suggests bondholders are not eagerly embracing the improving economy thesis for the moment

"There is still a lot of skepticism about recovery, about moving into risk assets, about a lot of things," Colas said.

"If you really wanted to believe this about incrementally economic certainty and expansion ... I would have thought you'd expect to see the 10-year back over 2 percent
do początku nowsze
1 2 3 4
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy