Forum Polityka, aktualnościKraj

Piechociński: Może Komorowskiemu zacięła się Wikipedia

Piechociński: Może Komorowskiemu zacięła się Wikipedia

Wyświetlaj:
yuki / 77.65.44.* / 2010-06-03 18:35
PSL się nie zgodzi, dopóki kandydat nie będzie z PSL. Tyle.
777c / 2010-05-30 18:01 / Bywalec forum
Pojedynczy bliźniak wzywa swoich żołnierzy, żeby pochowali pistoleciki, a oni tak ujadają po forach?
Albo to jakieś nieposłuszeństwo "prawdziwych Polaków" wobec pokojowych deklaracji swojego wodza, albo nawet kompaktowy elektorat nie wierzy w to co mówi Kaczyński :=P
no-C-MAT-3 / 87.105.133.* / 2010-06-03 18:04
żałosne, ale prawdziwe - elektorat PO takich jak ty 1/2-główków wykończy polską liberalną gospodarkę - bo ile jeszce pociągniecie na reformach p. prof. Z. Gilowskiej? A to, że mamy "zieloną wyspę" to za sprawą 6 MLD PLN jakie zostały w kieszeni Polaków w wyniku tych reform. A nieudacznicy tuska potrafią tylko piep... na okrągło - zobaczmy co zrobili z pomysłem "jednego okienka" ZGROZA!
yuki / 77.65.44.* / 2010-06-03 18:37
To zacznij robić to co twój wódz chciał z wywinąć Polską.
Wydawaj więcej, ogranicz pensję (oddaj komuś, kto dużo krzyczy i mało robi).
Potem już tylko kredyt, kredyt i kredyt.
Na koniec sytuacja jak w Grecji.
Miro, Zbycho i Rycho / 84.75.178.* / 2010-05-30 16:58
Uwiezmy TUskowi, ze Komorowski z nikim wczesniej nie rozmawial o kandydaturze Belki, choc powinien prowadzic konslultacje nie tylko ze swoja partia (do niej przeciez nalezy i prezydentem jeszcze nie jest), ale i z innymi, a przede wszystkim z koalicjantem. POmatolstwo wygaduje bzdury o rzekomo niedemokratycznych posunieciach PISu, a ja sie pytam, czy przedsiewziecia kandydata na prezydenta sa demokratyczne?Chcecie miec takiego rezymowego prezydenta?
yuki / 77.65.44.* / 2010-06-03 18:38
Miał prawo, to zrobił i tyle.
Przynajmniej nie zmieniał ustawy po nocy, żeby mu brat szybko podpisał i swoich na stanowiska wepchnął.
papop / 83.23.211.* / 2010-05-30 10:17
jeśli PO przepchnie hr. Komorowskiego wśród młodych to będzie "cud".
Luka Toni / 78.8.134.* / 2010-05-30 11:04
przepchnie go na sloganach nienawiści do mitycznego "Kaczyzmu" młodym wystarcza taka prymitywna retoryka
Andrzej>> / 91.123.161.* / 2010-05-30 21:03
z tym się nie zgodzę - młodzi już raz zostali oszukani - w efekcie Partia Oszustów doprowadziła ich rodziców do takiego stanu że nie mają środków na podstawowe potrzeby. Mają pierwszą brutalną niestety lekcję z życia. Drugi raz nie dadzą się otumanić,.Gdzie te tłumy emigrantów które po zapowiedziach Donka miały masowo wracać do kraju mlekiem i miodem płynącego? Do kraju który być może tylko przez 20 dni będzie niepodległym państwem po wygraniu wyborów przez Bronka podzielimy los Białorusi i Ukrainy i staniemy się z powrotem częścią rosyjskiego imperium...
obserwator / 2010-05-30 08:47 / Tysiącznik na forum
Proszę zaglądać na Salon24 gdzie przeczytałem, co następuje i zastanawiam się czy można mieć zaufanie do decyzji podejmowanych przez p.o. obowiązki Prezydenta.
PSL jest teraz ogrywany przez PO, przedtem był przez SLD, czy przetrwa?
@All
Proszę pana Komorowskiego o jak najczęstsze wypowiedzi. Może będzie więcej perełek jak te poniżej:

"Jaka wizyta, taki zamach, bo z 30-tu metrów nie trafić w samochód to trzeba ślepego snajpera".

“No i w końcu mnie tam zawieźli i pokazali. Wtedy zrozumiałem. Dunki nie są najpiękniejszymi kobietami, a to były… kaszaloty”. (2009-05-27 na spotkaniu w prywatnej Wyższej Szkoły Prawa i Administracji w Rzeszowie).

"Wielkie dzięki, drogie panie, wielkie dzięki koleżanki,
za poparcie, za zachętę bym w wyborcze stawał szranki.
Wielkie dzięki, ale przyznam, że gdy tyle pań dokoła,
nie wybory mi się marzą, ale inne kwestie zgoła". (Z wierszyka do parlamentarzystek PO wygłoszonego w czasie prawyborów).

"Tu wybacz Panie, odstrzelmy jakąś zgrabniutką łanie" (Z wierszyka ułożonego dla myśliwych).

"In vitro powinno być finansowane, ale państwo ma prawo traktować wydatki z budżetu jako swoistą inwestycję, nie w stosunku do wszystkich, tylko w stosunku do tych, gdzie jest szansa, że się urodzą dzieci zdrowe i będą dobrze wychowane, wychowane na dobrych obywateli w przyszłości" (Na koniec prawyborów w PO).

"...gdyby chciał je zająć, to skierowałby nowelizację do Trybunału Konstytucyjnego, a tego nie zrobił" (Wytłumaczenie, czemu śp. Lech Kaczyński nie skierował do TK ustawy o IPN, którą dostał z Sejmu niespełna dzień przed swoją śmiercią).

"Nie dostrzegłem żadnych jakichś przejawów braku szacunku ze strony instytucji rosyjskich. Ja bym sugerował zachowanie umiaru w tego rodzaju tworzeniu atmosfery, że gdzieś znaleziono jakiś kawałek, fragment odzieży. To nie jest wielki problem". (O niezabezpieczonym miejscu katastrofy smoleńskiej, w którym znaleziono ludzkie szczątki).

"Zawsze mamy gdzieś w zanadrzu polską pamięć, że 400 lat temu w trochę innym charakterze, żołnierze polscy maszerowali po Placu Czerwonym". (Wyemitowana przez Fakty TVN wypowiedź Bronisława Komorowskiego w Moskwie).

"Mowy powinny być krótkie, a kiełbasy tylko długie" (W czasie spotkania ze studentami Uniwersytetu Śląskiego).

"To jest zawsze problem tego, co by się chciało, a co można. Ja staram się być realistą. Od czegoś trzeba zacząć. To tak, jak zawsze pytają obcokrajowcy: dlaczego całujemy kobiety w rękę? Ja odpowiadam: Od czegoś trzeba zacząć". (W czasie spotkania ze studentami UŚ).

"Trudno dźwigając dwa ciężkie worki obowiązków na plecach, tańczyć oberka wyborczego. Staram się wyciągnąć pewne profity z działalności jako marszałek i p.o. prezydenta". (W czasie spotkania ze studentami UŚ).

"Widać, że nie jesteś ani z Krakowa, ani z Poznania, ani ze Szkocji, skoro wręczasz mi tak cenny dar". (Na spotkaniu z komitetem honorowym w Łazienkach).

"Jestem częściowo pyrą". (Tak się później tłumaczył Komorowski z żartów z mieszkańców Poznania powyżej).

"Woda ma to do siebie, że się zbiera i stanowi zagrożenie, a potem spływa do głównej rzeki i do Bałtyku, więc nie słyszałem od dłuższego czasu o zjawiskach powodziowych, które by trwały dłużej niż tydzień, czy dwa".

"W zeszłym roku powódź, w tym roku powódź, więc pewnie ludzie są już oswojeni, obyci z żywiołem".

"Miałem dziś przyjemność wizytowania terenów powodziowych"
yuki / 77.65.44.* / 2010-06-03 18:40
Przynajmniej podejmuje wyzwanie i coś mówi, a nie schował się za trumną brata.
kk12390 / 94.75.121.* / 2010-06-03 20:25
@yuki, Dobre sobie! Bredzenie trzy po trzy uznajesz za "podejmuje wyzwania".
Prezydent RP musi mieć wizję. A obecna kadencja jeszcze nie wygasła i wymaga dokończenia!
esu / 62.87.247.* / 2010-05-29 21:48
Od kiedy to zachęcanie przez rząd amerykański, wywieranie nacisku na banki, a nawet przymuszanie ich idiotycznymi regulacjami do pożyczania pieniędzy każdemu kto tylko zapragnie własnego domu jest objawem liberalizmu? Ten gość chyba nawet telewizji nie ogląda i gazet nie czyta, albo korzysta z GW, albo wyłapuje tylko te zdania które pasują do jego z góry założonych teorii. Kompletna porażka - jakbym słuchał związkowca oderwanego wczoraj od łopaty żeby dziś rządzić Polską.
badacz_netu / 2010-05-29 20:59
Zawsze mi się wydawało, że liberalizm gospodarczy polega na obniżaniu podatków i ograniczaniu interwencjonizmu. Czy ktoś może przypomnieć jakieś decyzje o obniżeniu podatków lub ograniczeniu interwencjonizmu podjęte przez Belkę ? Bo ja jakoś sobie nie przypominam...
rssbis / 83.8.98.* / 2010-05-29 19:56
Czują jakieś tąpnięcie, skoro takie wypowiedzi.
Wyksztalciuch / 217.11.38.* / 2010-05-29 15:02
Piechocinski powinien sie cieszyc z pobytu przy korycie. moze po raz ostatni. a nie wygadywac glupoty.
vollta77 / 87.206.240.* / 2010-05-29 19:55
nic sie Komorowskiemu nie zacielo PSL pofika, pofika dostanie to co bedzie chcialo i po meczu o pardonsik po wodzie!!!
niewierzący ateusz / 83.26.38.* / 2010-05-29 12:33
a tu masz dalej opowiadają bajkę o samodzielności hrabiego komorowskiego
uściskputina / 83.26.245.* / 2010-05-29 09:36
PO to ma szczęście,nawet srery tutki się zablokowały.Może PO umi szcęściu pomagać.
zapewne / 213.218.140.* / 2010-05-29 11:35
umi, umi i na dodatek nęci tą światłą organizację stara metoda działania w postaci świętej inkwizycji. Ttam też wprowadzono skutecznie metodę działania, aby decydował o wszystkim jeden (oskarżał, bronił i osądzał). Czy te zapędy nie odbiją im się kiedyś czkawką?
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-05-29 09:27
Wpis usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
ekonomista magister / 83.24.206.* / 2010-05-30 16:54
Fakty są takie , ze śp.Skrzypek nie miał zielonego pojęcia o makroekonomii , co z tego , ze jago kandydaturę przedstawił prezydent wybrany w powszechnych wyborach. Trudno zresztą wymagać niewiadomo czego od absolwenta politechniki śląskiej w gliwicach, specjalisty od budowy mostów kolejowych ze sprężonego betonu. Lech kaczyński śp. miał takze blade pojęcie o ekonomii , a skrzypka wszędzie z sobą ciągał, najpierw nik , potem ratusz w warszawie , a na końcu nbp.
Oszołomowaty / 89.229.95.* / 2010-05-30 23:56
I dlatego wypracował 8 mld zysku NBP i został uznany za jednego z najlepszych szefów banków centralnych w Europie. Najlepsze pojecie ma o ekonomi Tusku, Winiecki i Rostowski. 220 mld długu w ciągu 2,5 roku i rekordowa dziura budżetowa. A chciałbym zaznaczyć, że inżynier od budowy mostów to dla mnie o wiele lepszy okaz od mgr ekonomi - czyli nauki o wróżeniu z fusów ...
Dartek / 90.156.120.* / 2010-06-05 01:03
Ty chyba masz rację , bo w takim razie skąd do c.h.o.l.e.r.y biorą się te wszystkie kryzysy . Przecież wszędzie pełno mądrych ekonomistów , którzy wygląda na to , że tylko WYWOŁUJĄ KRYZYSY aby na tym potem żerować . A tak z ciekawostek to niejaki Eugeniusz Kwiatkowski ( tak ,tak ten od Gdyni i innych ciekawych rzeczy w II Rzeczypospolitej był z wykształcenia CHEMIKIEM )

Najnowsze wpisy