Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechociński: Polska zbrojeniówka ma się czym chwalić na świecie

Piechociński: Polska zbrojeniówka ma się czym chwalić na świecie

Wyświetlaj:
Bulllll / 79.52.196.* / 2015-04-23 15:49
........spokojnie prosze panstwa,,,nic nie możemy teraz zrobic......skupmy sie na wyborach ....jak je zawalimy ......to bedzie koniec
Adrian88 / 193.47.71.* / 2015-04-23 14:59
Co wy robicie puszczacie taki kapitał za granicę ile miejsc pracy w polskiej zbrojeniówce mogło by się znaleźć ? Niech rząd zwolni z podatków na kilka lat inwestorów a wybudują fabryki śmigłowców myśliwców i czego tylko chcecie ludzie w Polsce mają większe kwalifikacje a pracują za ułamek tego co ludzie za granicą.
pb746 / 78.8.55.* / 2015-04-23 14:23
https://www.youtube.com/watch?v=sBwQJ8-p_R4
ffsadgad / 77.255.5.* / 2015-04-23 13:18
Piechociński to nawet nie osioł
Małgorzata K.I. / 79.186.220.* / 2015-04-23 12:11
Panie Prezydencie Komorowski !
Pisałam do Premiera Tuska i do MEN, prosiłam o pomoc i interwencję-ale odsyłali mnie do ,,odpowiednich instytucji", do których pisałam, ale niestety nikt mi nie pomógł do tej pory.
Władze Starostwa Powiatowego w Sławnie w województwie zachodniopomorskiem ( Starosta i Zarząd Powiatu, będący członkami PO)- niezgodnymi z prawem działaniami chcieli pozbawić mnie pracy, w/w osoby zniszczyły mi życie ! . Czy takie działania i to, co mnie spotkało - to jest to poczucie bezpieczeństwa , którym tak Platforma Obywatelska chwali się w mediach?. Czy Pan mi pomoże , czy też mnie zlekceważy i odeśle do ,,odpowiednich Instytucji " , które znowu zbagatelizują i zlekceważą mój problem?. CZY KTOŚ W TYM NIENORMALNYM KRAJU ZAJMIE SIĘ WRESZCIE TYM , POMOŻE MI I POŁOŻY KRES TEMU- ABY WŁADZE SAMORZĄDOWE ( CZŁONKOWIE PO) PRZESTALI NISZCZYĆ LUDZIOM ŻYCIE I KRZYWDZIĆ NIEWINNYCH LUDZI?. Kiedy wreszcie samorządowcy ( członkowie PO ) przestaną traktować państwowe instytucje jak swoje prywatne folwarki?! DOŚĆ JUŻ TEGO !
Bullll / 79.52.196.* / 2015-04-23 15:55
Nigdy nie przestaną nas poniżać !!!.......musimy wybrac prezydenta RP ....PAWŁA KUKIZA......prosze sie włączyć w ta kampanie .....to jedyny ratunek dla naszego spoleczenstwa.......KUKIZ.org ...tam sa wszyscy ktorzy zostali zmieleni przez ten SYSTEM. POPISU .......duda nic nie zmień PRZEBA wypieprzyc wszystkich z WIEJSKIEJ .....kropka.
Chełmianin N / 94.254.132.* / 2015-04-23 11:49
BIZNES ŚWIATOWY!
Afery,przekręty,korupcje itd.to są hity panującej elity.
Przed wyborcza propaganda zadufana uwypukla dokonania,
a kto mądrze myśli, to rozumie, że rządzący bajać umie,
który co dzień sukcesy swoje głosi i o wsparcie prosi,
i jest to, pod publikę opowiadanie panującej nam świty.
Zaś myśl techniczna naszej zbrojeniówki jest światowa
i to prawda, ale w jej rozwoju utrudnia myśl biznesowa!
Miro1111 / 89.79.55.* / 2015-04-23 11:09
Myślę, że Łżesz jak pies, razem z Bul-bulem-tonę."Polska zbrojeniówka ma się czym chwalić na świecie", a robicie całkiem coś odwrotnego. Więc czym to jest z góry podyktowane - zobowiązaniami wobec zachodu. Polski przemysł zbrojeniowy macie głęboko w czterech literach, wy patrioci od siedmiu boleści. Tak to wygląda, nie inaczej. POzdrawiam,
andzrejek953 / 88.199.232.* / 2015-04-23 10:59
Jest to niewątpliwy sukces kandydata psl na prezydenta /chwilowo zapomniałem jego nazwiska/ Cały przemysł zbrojeniowy jest jego zasługą i pana Piechocińskiego. Niedługo przyjdzie nam klepać kosy i oprawiać na sztorc i to byłby naprawdę hit wyprodukowany w Polsca , tylko kto napisze instrukcję obsługi tego sprzętu.Tak trzymać niech technika wojskowa rozwija się na zachodzie a nam tylko młotek i kowadło.
Proste pytanie / 5.173.182.* / 2015-04-23 10:58
Jak słyszę polska gospodarka to zaraz mi się przypomina sytuacja z rodzinnej wioski. Taki jeden jak to mówią na wsi głupi-mądry przejął po ojcu całkiem niezłe gospodarstwo. W ciągu paru lat tak je zadłużył, że przejął je sąsiad. Hoduje tam teraz świnie a dawny właściciel przy nich pracuje w zamian za to, że może mieszkać w domu który kiedyś do niego należał. Tu mam pytanie do kogo należy gospodarstwo, kto czerpie zyski i czy dawny właściciel jak mówi moje gospodarstwo, to mówi prawdę.
andzrejek953 / 88.199.232.* / 2015-04-23 10:57
Jest to niewątpliwy sukces kandydata psl na prezydenta /chwilowo zapomniałem jego nazwiska/ Cały przemysł zbrojeniowy jest jego zasługą i pana Piechocińskiego. Niedługo przyjdzie nam klepać kosy i oprawiać na sztorc i to byłby naprawdę hit wyprodukowany w Polsca , tylko kto napisze instrukcję obsługi tego sprzętu.Tak trzymać niech technika wojskowa rozwija się na zachodzie a nam tylko młotek i kowadło.
RomualdHaken / 77.253.136.* / 2015-04-23 10:55
z pługiem jak na obrazach Chełmońskiego, ten chłopek jest tak głuuupi, że wierzy w swoją bajkę
prax / 217.99.122.* / 2015-04-23 10:50
Gówniany sprzęt kupiony za nasze podatki przez mafię z WSI .Ludzie te gęby rodem z PRL rządzą wami . CZAS POGONIĆ TĘ HOŁOTĘ !!!
Piłat / 195.72.148.* / 2015-04-23 10:48
Boże co On ćpie niech napisze bo też to chce ??!!!
Maciej Modzelewski / 83.28.96.* / 2015-04-23 10:46
WAŻNE! Ilona Różalska ostrzega: wkrótce zagłada atomowa USA i Londynu! Zobacz koniecznie na youtube: Wstrząsające proroctwo dla USA - US Embassy, Warsaw

Najnowsze wpisy