Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Piechota: Gaz z Norwegii nie zmniejszyłby naszych rachunków

Piechota: Gaz z Norwegii nie zmniejszyłby naszych rachunków

Wyświetlaj:
strefa zdekomunizowa / 86.63.117.* / 2006-11-21 18:52
Spadaj! WY już byliście i g....z tego wynika do dziś. Uwiązanie od ruskich i ciągłe straszaki gazowe. WON!!!
jliber / 212.180.147.* / 2006-11-21 16:15
Gaz z Norwegii może by zmniejszył, może nie. Na pewno zmniejszyłoby usunięcie przemocy państwa w tej dziedzinie, czyli deregulacja i prywatyzacja. Jeżeli jakiejś firmie by się opłacało sprowadzać gaz z Honolulu, to by był sprowadzany. Proste, ale nie dla komunisty Piechoty, bo wtedy tysiące urzędasów poszłoby na bruk.
grubasek / 2006-11-21 14:59 / -
do dzis niczego nie zrozumial.Minelo 5 lat i wciaz,jeszcze bardziej niz kiedys,jestesmy na lasce Rosjan.Paranoja
MN1 / 80.51.231.* / 2006-11-21 08:05
Czteroletnia perspektywa rządzenia wystarczałaby do zarządzania straganem na targowisku. Czteroletnia perspektywa w przedsiębiorstwie jest krótkowzrocznością, w gospodarce państwowej sabotażem, w polityce państwa zdradą.
Tito / 195.80.10.* / 2006-11-21 10:02
Gdzie jest debata na temat elektrowni atomowych. Trzeba ludzi zaczac edukowac ze to jedna z najczystszych metod uzyskiwania energii i w dodatku uniezaleznia nas od Rosji. Wprawdzie gaz tez bedzie potrzebny ale nie w takiej ilosci Technologie na wykorzystanie energii elek . w przemysle zamaint gazu istnieja sa drozsze ale tylko w przypadky braku elektrowni atomowych....
Bronek z Bronowic / 87.99.44.* / 2006-11-21 10:25
Atom to przeżytek, prąd możan generować za darmo za pomocą zwykłych magnesów i układu generowania prądu wysokiej częstotliwości Metodę ta wynalazł Tesla i napędzał tak wygenerowanym prądem swój samochod. Musiał zniszczyć swój wynalazek jako oficjalną przyczynę podaje sie brak zianteresowania koncernów produkujących samochody. Wiele patentów Tesli zostało wykupionych przez koncerny i zamkniete w sejfach, pomimo tego w internecie można znaleźć wiele strzępów informacji z których co bystrzejszym inżynierom czy fizykom udałoby sie napewno odtworzyć całość. Poza tym istnieje coś takiego jak zimna fuzja , której ukręcono łeb w sposób dajace wiele do myślenia. Istnieje wiele wynalazków generujących jakby sie mogło wydawać na pierwszy rzut oka prąd z niczego.
Na ruskich stronach można znaleźć wiele informacji na temat wytwarzania prądu za pomocą samonapędzjącego sie wiru wodnego. Ruscy przejeli tą technologi od Niemców, która była rozijana przez Schaubergera we Wrocławiu , cudowna broń Hitlera opierała się własnie na technologii wiru wodnego czy tez wiru rtęci. Istnieje wiele alternatyw dla wytwarzania prądu za darmo . Elektorwnie atomowe chcą budować tylko grupy trzymajace władzę, bo za pomocą energi trzyma się wszystkich za pysk i czerpie sie dodatkowo z tego ogromne zyski. Ciemnota rządząca mogłaby trochę być bardziej obyta w sprawach energii
x-trade / 194.4.130.* / 2006-11-22 10:59
Proponuję panu odtworzyć metodę Tesli. Gdyby to była prawda - to zyski gwarantowane.
wezyzyr / 212.76.33.* / 2006-11-21 19:29
sądzę, że pokusa na zyski jest zbyt wielka żeby wiele z tych pomysłow trzymać pod kloszem, gdyby działały dawno byłyby wdrożone , choć na pewno znajdzie się parę zapomnianych wynalazków. Zwróćcie uwagę na dzisiejsze doniesienia dlaczego najnowocześniejszą elektrownię na świecie termojądrową budyje cały świat (UE, USA Japonia Korea, Chiny i Rosja) we Francji, przewiduje się że może ona wyporodukować energie dla całego świata, zatem jest to już wystarczający powód żeby była zbudowana u nas. Zaden z poprzednich rządów ani obecny nie zaproponował Polski jako lokalizacji dla futurystycznej technologii (reakcje przebiegają takie same jak na słońcu). To jest odtrutka na Rosje nie potrzebować wcale ich gazu.
Bronek z Bronowic / 87.99.44.* / 2006-11-21 22:05
Wiele sądisz tylko nie to , ze jesteś głupi. Myslisz że rządzący światem pozwoliliby na rozpowszechnienie technologi , dzieki którym mógłby być wiekszy spokój na swiecie i nie mogliby realizowac swoich celów rozpętywania wojen i rozbudowywania przemysłu zbrojeniowego , tylko dlatego, ze to pomaga w utrzymywaniu władzy i budowania porządku globalnego , wg nich jedynego tylko właściwego. Zobacz kto czerpie zyski z ropy gazu i handlu bronia wąska grupa ludzi...Rodzina Bushów zbudowała swój majątek na handlu bronia. Restza ludzi (czyt. zombi) uczestniczy tylko w planach wąskiej grupy rządzącej światem. Sam jesteś przykładem głupka , który mysli a tylko nie wymyśli w pierwszej kolejności , ze jest cepem.

Najnowsze wpisy