Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Pielęgniarki z zagranicy będą mogły pracować w Polsce

Pielęgniarki z zagranicy będą mogły pracować w Polsce

Wyświetlaj:
qwaz / 91.94.185.* / 2007-08-11 23:29
Proponuje aby przekwalifikować posłów , za te 1400 zl (średnio) pokażą jak sie pracuje. Cóż mamy kapitalizm, pielęgniarki maja zdychać z głodu?.
Są głupie, bo jeszcze nie odeszły od łóżek stetryczałych urzędników .
obserwator / 2007-07-06 12:56 / Tysiącznik na forum
W obliczu politycznego strajku pielegniarek i lekarzy i odchodzenia od łózek poprzez ewakuacje pacjentów ze strajkujących szpitali bo lekarze po glodowce poczli na zwolnienie lekarskie i w zwiazku z nie przyjmowaniem nowych pacjentów do szpitali w normalnym trybie pracy, przyjęcie zasady że moga pracować pielegniarki i lekarze z krajów unii europejskiej jest na czasie bo pozwoli zwiększyć skutecznośc leczenia i podnoszenie kwalifikacji przez lekarzy i pielęgniarki. Za duzo jest przypadkow śmierci nieprzewidzianych gdyz rokowania wyleczenia były dobre. Domniemać należy że ktoś zawiódł.
krzywdzony pacjent / 195.140.236.* / 2007-07-06 16:14
PIELĘGNIARKI I LEKARZE ZWALNIAJĄCY SIE Z PRACY NIE POWINNI BYĆ PONOWNIE PRZYJMOWANI DO SZPITALI. TO LUDZIE KTÓRYM NIE WOLNO UFAĆ, NIE MAJĄ ZASAD MORALNYCH UPRAWNIAJĄCYCH DO TEGO ZAWODU. CZEKAJA NA NICH FIRMY SPRZĄTAJĄCE I DROGI. TAM MOGĄ ZAROBIĆ DO WOLI, NIE POWINNI JUŻ NIGDY KORZYSTAJĄC W GODZINACH PRACY I PO PRACY ZE SPRZĘTU KTORY PRZEZNACZONY JEST DO DIAGNOZOWANIA CHORYCH W RAMACH NFZ.. ONI NA TEN SPRZĘT PRACOWALI CZĘSTO CALE ŻYCIE ZA NĘDZNE GROSZE. DZIŚ LEKARZE NIEODPŁATNIE GO EKSPLOATUJĄ KIERUJĄC NA BADANIA WYBRANYCH PRYWATNYCH PACJENTÓW, PRZEJMUJĄC OPŁATY DLA SIEBIE. NISZCZY MORALE SPOŁECZEŃSTWA I MIENIE PAŃSTWOWE.
szczęściara / 80.48.180.* / 2007-08-09 11:09
byłam w odwiedziny w szpitalu i wolała bym sprzątać drogi niż myć tyłki mając tytuł pielęgniarki i 1000 zł oraz noce sp ędzone przy chorych czy ktośpomyślał o wcze sniejszych emeryturach dla tych ludzi którzy tracą tam swoje zdrowie /bo brak snu i stres nie wydłużaja życia/ a może tylko nauczyciele ,strażacy itp. są tacy delikatni dziękuję losowi że kiedyś ktoś wybił mi z głowy tą piękną służbę bliżnim.
pacjent / 87.105.17.* / 2007-08-09 09:42
myślę że zbyt wielki jad bije z tej wypowiedzi..Jak wszędzie są ludzie i ludziska.Korupcja jest głównie wyżej głównie w klinikach.Wszzystkie kliniki należałoby "przewietrzyc" i część panów profesorów wysłać na emeryturę.Sądzę że to oni są przeciwni gruntownej reformie.Młodzi lekarze,lekarze pracujący w powiatowych szpitalach niosą pomoc zwykłym ludziom za naprawdę marne wynagrodzenie.Tych co stać na prywatne kliniki jest niewielu , wieksza część społeczeństwa korzysta ze swoich bliskich szpitali i tam wracają do zdrowia. A ogólna nagonka na lekarzy to próba skłócenia społeczeństwa, stary chwyt.
Pracownik sł.zdrowia / 86.111.97.* / 2007-07-09 12:04
jestem pracownikiem służby zdrowia i zgadzam się z tobą 100%,rozumiem drobne sprawy do złatwienia w szpitalu jako pracownik,natomiast tak jak lekarze wprowadzają do szpitali na operacje pacjentów z prywatnych gabinetów kasując z to i wykorzystując państwowy sprzęt dla sojej prywaty( operacje,zabiegi).przecież sami pacjenci sobie o tym opowiadają jak co ,,załatwić".oczywiście nie wszyscy ci uczciwi to ok 30% niestety.
marter / 62.87.244.* / 2007-07-06 20:11
Akurat zwalnianie się z pracy jest dla mnie normalną formą protestu pracownika niezadowolonego ze swojego miejsca pracy. Za to innych form protestu polegających na niewypełnianiu swoich obowiązków nie rozumiem.
Napolleon / 83.238.240.* / 2007-07-08 00:18
skoro niezadowolony i zwalnia sie to może by pomyślał o zmianie zawodu?
hrabia renard / 83.22.51.* / 2007-07-08 01:18
Osobiście proponuję dla nich Prace Interwencyjne. np koszenie rowów
słoneczko / 80.48.180.* / 2007-08-09 11:15
a może mycie tyłka sąsiadowi to napewno lżejsza praca niż w szpitalu
MAJORKA9 / 89.76.213.* / 2007-08-06 18:52
jesli wam slonka wydaje sie ze lekarze albo pielegniarki czytaja nasze wpisy i ze robi to na nich wrazenie to sie mylicie bylam dzisiaj w szpitalu na badaniach w trakcie mojego pobytu doszlo do kilku paskudnych uwag na temat pacjentow az wreszciedowiedzialam sie ze i tak niedlugo bedziemy zdychac bez ich pomocy fajno nie????
brat / 80.48.180.* / 2007-08-09 11:33
oże wreszcie pora zacząć ich traktować jak inne zawody np. nauczyciele, strażacy a nie stale nazywać służbąi liczyć na ich sumienia, a już nie rozumiem zupełnie tego zawołania w szpitalu siostro!! czy tak bardzo brakuje nam rodzeństwa że obcych ludzi nazywamy swoją rodziną !

Najnowsze wpisy