Forum Forum inwestycyjneFundusze

Pierwsze inwestycje, co? jak?

Pierwsze inwestycje, co? jak?

porfiry / 2010-01-26 20:10
Witam serdecznie,
chciałbym ulokować/zainwestować trochę oszczędności, niestety nie znam się, a bardzo chciałbym uniknąć korzystanie z usług firm doradczych ze względu na podejście do klienta. Dlatego tez pisze na forum..
Dla mnie czyli dla zwykłego człowieka najdostępniejsze są lokaty bankowe... jednak oprocentowanie tej formy oszczędzania jest niewielkie ale ryzyka praktycznie nie ma..
Doradźcie mi proszę, :)
klonisz / 2010-01-27 00:00 / portfel
Witam,
ja jestem w podobnej sytuacji, też mam "luźną kasę" i chciałbym na niej trochę zarobić. Nie myslę juz o lokatach, ale o funduszach akcji. Czekam teraz na dołek na giełdzie aby kupić tanio jednostki funduszu. Fundusze są tak samo dostępne jak lokaty, też trzeba zajśc do banku i tam na miejscu już wszystko powinni klarownie wytłumaczyć.
Życzę powodzenia.
chciałbym ulokować/zainwestować trochę oszczędności, niestety nie znam się, a bardzo
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy