Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS-deklaracja łódzka

PiS-deklaracja łódzka

Money.pl / 2010-10-22 20:38
Komentarze do wiadomości: PiS-deklaracja łódzka.
Wyświetlaj:
wiwan / 2010-10-22 20:38

. Deklaracja stwierdza, że walka polityczna trwająca od kilku lat przyniosła ofiarę śmiertelną. Przypomina, że sprawca twierdzi, że motywem jego czynu była nienawiść do PiS i jej prezesa.

I dlaczego to ma być argument- bo zdaniem PIS to agresja przeciwników PIS do tego doprowadziła ? Chyba dużo realniejszym jest twierdzenie, że to właśnie zachowanie PIS sprowokowało atak szaleńca.
ssppaa / 81.190.78.* / 2010-10-25 14:59
Podpisuje sie calkowicie pod wpisem mojego poprzednika.Dlaczego PIS uwaza ,ze to wina PO? Przeciez Oni sami doprowadzili do tego ze narod sie podzielil , a ludzie sa rozni i czasami nie wytrzymuja juz tego co Pan Kaczynski mowi i jak mowi .Panie Kaczynski slowa tez rania i moga zabic ,wiec prosze tez przyznac sie do winy.Nie bronie niektorych poslow z PO ,ale Pan nie uzywajac obelg bardziej rani.PO juz wyciqagnela reke do zgodzy ,a Pan?
No coz Pan potrafi stawiac warunki ,ktore nijak sie maja do przeprosin.Nie jestem zwolenniczka ani Pana parti ,ani PO ,chociaz kiedys bylam ,ale realnie patrze na ten cyrk ,ktory sie dzieje i wstyd mi za to ze mamy takich poslow ,aPan przede wszystkim panie Kaczynski powinien dac przyklad
.Mysle tez nie Pan bedzie dyktowal kto i kogo ma zwolnic Premier ,czy Prezydent ze swoich funkcji,jak bedzie pan przy sterach ( a juz Pan byl )wtedy bedzie4 Pan sobie dobieral ludzi.
Prosze sie opamietac.
B&B / 86.63.114.* / 2010-10-25 19:49
przepraszam a kto to jest kaczyński

Najnowsze wpisy