Forum Polityka, aktualnościPolityka

PiS: "Gazeta Polska" odsłania kulisy prowokacji politycznej

PiS: "Gazeta Polska" odsłania kulisy prowokacji politycznej

Wyświetlaj:
NoDucks / 213.158.197.* / 2006-10-03 14:12
...by prowokacjom nie ulegać. No chyba, że przyjmujemy tezę, że posłowie PiSu są ubezwłasnowolnieni i nie biorą żadnej odpowiedzialności za własne słowa i czyny. Choć z drugiej strony to byłoby zgodne z lewicową wizją świata braci Kaczyńskich...
guci0 / 2006-10-03 14:04 / Bywalec forum
Brawo! Teraz sie zacznie, TVN + PO + SO + SLD utworzylo koalicje w celu obalenia rzadu, to sie nie uda. Teraz pileczka jest po stronie PiS, oni wladzy dobrej dla Polski nie oddadza i beda walczyc, zreszta w cale sie nie dziwie.

Teraz TVN tlumaczy sie "kwalek prawdy", gdzie tam jest prawda? Nie zapomnie jak Sekielski pokazywal ponoc ta kamere :) Wszystko fajnie, tylko kamery byly dwie i byly to kamery bez nosnikow danych, kamery wysylajace droga radiowa dane do wozu transmisyjnego. Sekielski pokazal obudowe gdzie byla wsadzony ten nadajnik.

Hmmmm... poleca i to szybko. Teraz jest czas, aby zajac sie to sprawa i to najlepszy czas. Od dluzszego czasu TVN24 bylo bardzo stronnicze, temu tez cieko sie jest dziwic. W koncu ludzie juz na sadaze nie patrza, wiec trzeba zrobic to w inny sposob aby "narod to kupil".

Narod tego nie kupi, tylko sie przeciwko takim sytuacja zmobilizuje. Szkoda zreszta gadac, przeciez jestem moherem i gosciem od Rydzyka :) Brawo i jeszcze raz brawo!!!

Pozdrawiam
rybka / 2006-10-03 15:13 / Tysiącznik na forum
A ja myślę, że dziennikarze TVN nie boją się pokazywać prawdy, bo zawsze mają za sobą swoich szefów. Nie pierwszy to przypadek, że stoją murem za swoimi ludźmi.
Zobacz na Polsat. Już sie mówi, że Lis nie jest wygodny, bo jawnie przeciwko Pis-owi, a Solorz nie chce mieć kłopotów z władzą.
piko / 83.31.184.* / 2006-10-03 15:06
Jak rozumiem, panowie Lipinski i Mojzesowicz tez sa elementami ukladu, gdyz wdali sie w prowokacje, ktora uderzyla w PiS? A moze to wina PO? P.S. Sondaze, baranie, a nie sadaze!
lukki / 83.26.245.* / 2006-10-03 14:59
ta jasne jedyny sprawiedliwy J.K.

idź sie pomodlić do ołtarzyka z wizerunkiem Jarosława K.
ines / 217.99.109.* / 2006-10-03 13:46
Wiadomo, że całemu złu w Polsce winni są PO i dziennikarze... Brak słów poprostu na to zło, które wyczynia PiS. Skłócaja ludzi, nastawiają ich przeciwko sobie, we wszystkich, którzy ich krytykują widzą UB-ków i ZOMO-wców. Tylko dlaczego paranoje ich przywódców wbijają do głowy ludziom... Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista - kłamstwo powtarzane uporczywie staje się prawdą. A gdzie dobro Polski i Polaków ? Płakać się chce, że kolejni rządzący nie potrafia wznieść się ponad własną małość... Nawet nie wiem dlaczego to piszę, nie mam już nadziei, że kiedyś w mojej ojczyźnie będzie spokojnie i szczęśliwie...
a / 195.238.245.* / 2006-10-03 14:27
a co to za gazetka "Gazeta Polska"...jakieś pisemko narodowo / socjalistyczno / katolickie?
bez jaj....dlaczego jakoś nie publikuje tego żadna POWAŻNA prasówka.....tu jest normalnie jakaś choroba na władzę....ciekawe do czego zdolni są jeszcze żeby sie przy korytku utrzymać...proponuje cenzure godzine policyjną....i podsłuch u każdego kowalskiego
Floyd / 2006-10-03 16:56 / Tysiącznik na forum
Z tym podsłuchem to nie jest takie głupie. Zony powinny nagrywać mężów., mężowie żony. Pracodawcy pracownikow, a pracownicy pracodawców. Nauczyciele uczniów, a uczniowie nauczycieli itd. itd.
Od razu będzie uczciwiej-zapewniam :)
maciek9 / 83.7.32.* / 2006-11-06 21:46
Czy pan Kuchciński naigrawa się z ludzkiego rozumu.
Zamiast domagać się przykładnego ukarania swoich kolegów którzy chcieli skorumpować panią R. Beger (co widzała cała Polska) to chce ukarać tego kto to wykrył i ujawnił obłudę i paranoiczną wręcz rządzę władzy. To tak jakby ukarano policjanta za to że złapał i ujawnił przestępcę.
1 2
na koniec starsze

Najnowsze wpisy