Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS ma nowego szefa klubu i kandydata na wicemarszałka

PiS ma nowego szefa klubu i kandydata na wicemarszałka

skomentuj
Wyświetlaj:
Jan3 / 213.192.124.* / 2010-08-05 07:26
Mariusz Błaszczak jest w sam raz na dzisiejsze czasy. Mówi otwarcie i zrozumiale. Nikogo nie obraża ale prawda jest dla niektórych bardziej bolesna niż inwektywy.
WIP / 85.222.87.* / 2010-08-04 08:06
Ten Błaszczak to nic dobrego, ani nic mądrego .Wczoraj swoje wywody wprost wyszczekiwał.Czy Pi S -owcy nie umieją normalnie mówić? Ale oni wszyscy tacy.Zdziwił mnie wczoraj "senator"Romaszewski,Piszę w cudzysłowie. bo takich senatorów Polska mieć nie powinna! Zawsze go lubiłam, był taki rozsądny( może tę brodawę niech zlikwiduje, bo ludzi odstręcza) ale wczoraj wypisz wymaluj Kaczyński,albo - jeżeli to możliwe- jeszcze gorszy!Czy pomyślał Pan o tych wdowach i sierotach, które u Sw.Anny czekały na krzyż, zeby się pod nim pomodlić? A moze Ci biedacy mieli przyjsc na Krakowskie .Przeciez te harpie spod znaku Rydzyka +Pan tez do nich nalezy+i ich by nie uszanowaly! Niech Pan jednej z nich zafunduje proteze, bo na jej widok niedobrze sie robi.I pan w takim towarzystwie.Hańba panie tzw.senatorze
HAGA / 89.79.120.* / 2010-08-04 08:29
Błaszczak jak mantrę wymienia nazwiska pp.Komorowskiego i Tuska. Bez merytorycznych dowodów ,tylko ich wina .Na wszystko.
Jest poddawany praniem mózgu .Podobnie jak cały PIS .
Dlaczego media wiecznie zapraszają do wywiadu.Czas antenowy Maciarewicza ,jego konferencje ,też opłacamy?
skomentuj

Najnowsze wpisy