Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS wygra? Nawet jeśli, to Komorowski już uknuł plan

PiS wygra? Nawet jeśli, to Komorowski już uknuł plan

Wyświetlaj:
JanuszPOlikot / 2011-10-07 23:06 / Tysiącznik na forum
Widać że dziennikarz niegramotny.::):):):)....Tytuł pyta czy poseł krytykuje prezesa.......?.....PIsmaku z twojego wywiadu jasno wynika że nie krytykuje........

Kto zatrudnia debilów w redakcjach POrtali...Chyba tylko większe debile ..:)
ACdeusz / 83.13.95.* / 2011-10-07 20:48
PIS-siory może burki ale obejścia pilnują. POdelki ładnie kręcą kuperkami, łapy podają. A "Caryca" i "Fryderyk" robią z nimi co chcą.
Gdy rzucą im kość z pańskiego stołu to gotowi są im wylizać litery cztery.
Baśka K. / 109.243.8.* / 2011-10-07 13:40
Dla PiS-u wszystko jest "knuciem". Polecam filmik z you tube.
Ten fanatyzm nie ma nic wspólnego z wiarą!!!

http://www.youtube.com/watch?v=TxYCYOdkCYM&feature=channel_video_title
Andrzej 345 / 2011-10-07 14:00 / Bywalec forum
W rozmowach z ludźmi którzy zadeklarowali że będą głosować na PO, zauważyłem jakąś dziwne zaślepienie co do tej partii...oszukali ludzi, schrzanili większość rzeczy , a oni nadal twierdzą że i tak nadal jest lepiej...żenada!!
JanuszPOlikot / 2011-10-07 23:08 / Tysiącznik na forum
Nikt nie lubi się przyznawać do swojej głuPOty.........:)
deba / 79.191.165.* / 2011-10-07 14:29

...oszukali ludzi, schrzanili większość rzeczy

Niekonkretnie, ale za to falszywie.
a oni
nadal twierdzą że i tak nadal jest lepiej...żenada!!

To szczera prawda. Zauważylbyś to gdybyś nie byl zaślepiony. Przejrzyj na oczy i glosuj na PO dla wlasnego dobra. PIS jest niedobry,. Rzadzenie krajem, tym bardziej w tak trudnych czasach przerazta możliwości tych prostaków.
Satyr / 83.12.70.* / 2011-10-07 11:42
Po co rozmawiać z niesamodzielnym w myŚleniu posłem formacji Kaczyńskiego. Miałkość tego (tych) panów i pań jest P O R A Ż A J ĄC A.
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 89.25.186.* / 2011-10-07 10:01

Mówię na przykład o spotach, w których sugeruje się, że pokazywani w nich agresywni ludzie są wyborcami PiS-u.


A nie są? to czyjmi wybrocami są fantaycy z pod krzyża i kibile ze Staruchem, kumplem Kempy(poręczył za niego, czy kaucje wpłaciła) na czele?
Niedobrze mi z rana / 194.9.223.* / 2011-10-07 08:57
O, prose Pani dyzurny PO'wiec już jest na forum!
tesa1959 / 2011-10-07 07:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
I jak tu traktować poważnie i z szacunkiem kogoś, kto nie szanuje innych?
Oczywiście Bronisław Komorowski

Chciany, czy niechciany, ale jest prezydentem kraju i należałoby go tak tytułować.
A jak bardzo poseł Suski drży przed prezesem świadczą jego wymijające słowa
Ta cała sprawa z Angelą Merkel i tym pytaniem o redakcję polską czy niemiecką, to nie był błąd PiS-u? Jak dotąd mieliście dobrą kampanię.

Jakby tak popatrzeć na błędy, jakie przez 4 lata rządów popełniła Platforma Obywatelska, to jakiś drobny lapsus słowny w wypowiedzi na żywo może się zdarzyć, w końcu jesteśmy ludźmi.

W obronie zawsze też następuje atak na PO. Jak dzieci w przedszkolu: prose pani, on zacął. - No, bo on pierwsy powiedział na mnie bzydkie słowo.:))

Najnowsze wpisy