Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS wygrało na Podkarpaciu

PiS wygrało na Podkarpaciu

Money.pl / 2009-06-08 21:31
Komentarze do wiadomości: PiS wygrało na Podkarpaciu.
Wyświetlaj:
KONKWISTA88 / 2009-06-11 19:09 / Ten internauta został wykluczony z forum!
przecież ta ciemnota, zawsze głosuje na pisuar, jak patrzę na mapę wyników to marzy mi się granica
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 01:16
Marvelous! Galicja jak za Franciszka Jozefa co nam koleje pobudowal. Niech moje miasto bedzie wolne nie tylko z nazwy "Wolne Krolewskie Miasto Sanok". Zaluje ze nie moglem glosowac i niech mi PIS wybaczy. Poszedlem w slady dziadka i mieszkam w Chicago a meldunek mam w Sanoku. Ale nie zapominamy o Ojczyznie naszej Galicji u nas w Chicago nawet mielismy parade z okazji dni Sanoka.
Nie dlugo 40tka na karku i ponad rok do emerytury trza bedzie wracac skonczyc rezydencje mysliwska budowac i stadnine koni dopilnowac bo matka nie daje rady a o pracownikow dobrych trudno.
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
Podkarpackie Najlepsze / 83.15.7.* / 2009-06-15 10:35
Takich jak ty nie douczonych ciemnogrodów jest w Polsce coraz więcej! Spieprzaj najlepiej z Polski patrioto za 2 grosze! Podkarpacie jest numerm jeden w POLSCE!
[Ten komentarz został zgłoszony do usunięcia przez 1 osobę - _qwert.]
qwdq / 83.15.7.* / 2009-06-15 10:36
No tak każdy wie że Podkarpacie jest najpiękniejszym województwem i poprawnie politycznym! Coś KONKWISTA88 zostałeś wykluczony z forum? Ja bym cie wykluczył z POLSKI
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 01:38
I najbogatszym bo wszyscy albo byli, sa lub beda w Stanach a kase sie trzyma w bezpieczniejszym miejscu a nie w Polszcze.
My wierzymy w siebie a nie jakás Lunie Ewropejska.
Jestem za wolnym suwerennym Panstwem Podkarpacia, jak Polska nas nie chce to my jej tez niech idze do Luni Ewropejskiej, my sa Amerykany my sa Pany and off off
ccanja / 151.92.176.* / 2009-06-15 15:23

każdy wie że Podkarpacie jest najpiękniejszym województwem i poprawnie
politycznym!
- rany, a co w nim jest takiego pieknego?Bo chyba nie te tabuny moherowych babek i dziadków pędzących oddać głos na "jedynego, słusznego wodza, wtłoczonego do opanowanej demencją głowy" przez ojca dyrektora?

i poprawnie
politycznym!
- chyba "poprawnym politycznie"... no ale cóż... IQ na "najwyższym" poziomie jak pokazują sondaże i "najlepiej" wykształcona kadra palących opony też stamtąd...-)
Gratuluję...sama "śmietanka"...ja bym się nie przyznawała że tam mieszkam.
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 01:39
jak sie pupie bylo i kupe widzialo to sie tak gada jak ty koles
koprowy las / 84.38.26.* / 2009-06-11 18:55
Ale przecież nasze media o tym ani mru-mru.
siostrzyczka w habicie / 83.18.138.* / 2009-06-09 12:11
Normalne zresztą że tam wygrali bo tam co drugi to w sutannie biega
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 01:59
Jakbys koles kiedys wyszedl z samolotu na Chicago O'Hare International Airport to zobaczys ze tam wiecej jest obrazow Jezusa i Matki Bozej niz reklam. Na kazdym dolarze pisze In God We Trust - se przetlumacz.
A podkarpacie to specyficzny region bo ludzie z Podkarpacia dziela sie na trzy kategorie
- tych co ze stanow wrocili
- co sa wa stanach
- i tych co sie do wyjazdu przygotowuja.
Dlatego najwiecej ludzi znajacych angielski jest wlasnie na podkarpaciu.
A wszystko dzieki sutannie! My sa Podkarpatcy Amerykany Katolicy mamy glany my sa Pany. Ty katolik nie jestes i do naszej Ameryki i Podkarpacia sie nie nadajesz. Ty jestes z EU.
czerwony kapturek / 79.188.238.* / 2009-06-09 12:12
maqsz kłopot z sutanną ?
elektor saski / 79.188.238.* / 2009-06-09 09:59
Na Prawo i Sprawiedliwość głosowało w eurowyborach aż 73,6 proc. Polaków przebywających w USA. Platforma przekroczyła niewiele ponad 16 proc. głosów - wynika z informacji przekazanych przez szefa PKW Ferdynanda Rymarza.

Twierdzą PiS jest także Kanada. Ugrupowanie Jarosława Kaczyńskiego uzyskało aż 66,1 proc. głosów. Na PO oddało głos zaledwie 21 proc. wyborców.
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 02:02
No bo to proste to my z Podkarpacia w USA tak glosowalismy bo Ameryka nauczyla nas liczyc na siebie a nie na kogos czy jakas nowa komune Unie Ewropejska
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 02:06
Ponadto w Europie to prawie nikt nie umie pracowac i nie wie co to praca demagodzy i lenie patentowane w Ameryce to sie pracuje!
nic nie jest za darmo a jak jest to potem trzeba dwa razy za to zaplacic. Polskie burki jeszcze o tym nie wiedza.
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 02:18
mysla ze Euro mocne to sa Pany!
tymczasem ja w Chicago zarabiam sporo mniej niz kolega w Dublinie ale zyje na dwa razy wyzszym poziomie niz on i trzy razy wiecej moge miesiecznie odlozyc. Nie zpominajac ze mamy kryzys podobno :-)
Pewnie hokus pokus abra kadabra. - Europejscy ekonomisci he he
n-) / 151.92.176.* / 2009-06-10 12:54
NO, to świetnie! Zabierajcie prezesa Jarosława i Irasiada i jedźcie szukać afer tam i wygryźć Barracka...
Powodzenia, w obu krajach wzrośnie znacząco IQ...
-)
Pilsener / 2009-06-08 23:41 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Od początku twierdziłem, że "Lolo Krzak" czy "Bin Łobuzek" to niewypały - społeczeństwu nawet nie kojarzą się z socjalnym rozdawnictwem, lecz skopanymi pseudo-reformami, olbrzymim wzrostem zatrudnień kolesi (sama "reforma" administracji +30%), zaściankowością, małostkowością, starą, PRL'ską nomenklaturą i kato-oszołomstwem, wypisz wymaluj typowi polscy politycy.
andrzej25 / 83.8.164.* / 2009-06-08 22:30
Wiadomo ... ciemnogród z pod ściany wschodniej. Najlepiej byłoby odłączyć od polski tych ludzi tak jak Czesi odłączyli biedo - Słowaków !!!
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 02:30
Jestem za i bedziemy suwerennym podkarpaciem albo odleglym 51 stanem USA. A najsmieszniejsze jest to ze ty burku nawet nie wiesz ze sam sobie gola strzelasz. Pewnie byscie nam zrobili za 10 lat woje aby nas przylaczyc bo jestesmy od was z 15 razy bogatsi.
Pomysl tylko gdzie wykupiono najwiecej akcji PKO w Polsce i skad ludzie z Podkarpacia mieli na to kase,
Nie chcemy dotacji nie chcemy unii ani Was tylko bys suwerenni, niezalezni, sobie Panem u siebie.
A wy burki slugusy buda
n. / 151.92.176.* / 2009-06-18 13:05

A wy burki slugusy buda
- no i kultura jak widać na najwyższym poziomie...
Ja nie muszę nabijać kasy Amerykanom żeby mieć dom w Polsce a kultury ani finansów nie uczyli mnie księża z podkarpacia i dlatego nie powiem ci co o tobie myślę a ilością kasy i posiadanych dóbr chwalić się nie będę.
PS. Te wszystkie wpisy to rozumiem miały zniechęcać do podkarpacia jeszcze bardziej?
Też jestem za tym żeby wydzielić tam, obok Białorusi, nowe państwo, bo "największe zło nadejdzie ze wschodu-jak napisała mądra królowa Saba...
sanok / 217.98.84.* / 2009-06-20 08:57
U nas liczy sie krolowa Bona Sforza ktorej herb mamy w herbie miasta Sanoka a nie jakas pol rybo-kobieta z tarcza ktora moze byc grozna ale chyba tylko dla siebie.
Saba to na Podkarpaiciu imie pieska, my sie psów nie sluchamy i zostajemy u siebie na Podkarpaciu czy w Chicago tez jestesmy u siebie dlatego nie napychamy nikomu pieniedzy do kieszeni tylko wy bo i tak u was jest wszysko albo amerykanskie, holenderskie niemieckie itd Polskiego nic nie macie, he he.
My nie potrzebujemy was tu do niczego zachecac ani zniechecac a kto nasz wróg to nawet z ameryki dac w morde moge dac, a ziemi nie łoddam, buda burki od nas.
Wolna Galicja precz z zaborem Warszawskim!
marek 19.53 / 83.24.4.* / 2009-06-08 23:43
otóż jasnogrodzki i wyedukowany (wiadomo, mizernie) andrzeju25 zalecam pisanie spod a nie" z pod". Może zaczniemy od odłączenia "wykształciuchów" ???
elektor saski / 79.188.238.* / 2009-06-09 09:36
co się dziwisz tak własnie wygląda twierdzenie, ze PO to partia inteligencka. Ona taka inteligencka jak PSL ludowy !

najlepiej nie reagować na durne wypowiedzi miernot intelektualnych, odłaczyć od Polski, Polskę pisz zawsze z dużej litery błaźnie ! I do szkół , póki jeszcze darmowe ! chociaż 6 oddziałów skończ.
lopez suarez / 83.22.245.* / 2009-06-09 08:29
Tak czy inaczej ciemnogród.
W ostatni weekend miałem okazję być właśnie na Podkarpaciu. W rozmowie ze znajomymi autochtonami usłyszałem ,że idą głosować na kandydata wiadomej opcji gdyż tak im kazał Ojciec Dyrektor.
Co do aktorki o której wspomina poniżej mocherowe bydle to byłbym wstrzemięźliwy w rzucaniu oskarżeń. Przecież to mógł być zwykły bandycki napad.
Swoją drogą w języku polskim stosuje się pisownię "moher".
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-18 02:05
Bburku, sam jestes ciemnogrod, na Podkarpaciu w Mielcu produkuje sie jedyny calkowicie Polski somochod, zreszta najlepszy na swiecie w swojej klasie i nazywa sie Leopard (www.leopard.se) ale ciebie na niego nie stac bo mysialbys sprzedac mieszkanie w Warszawie aby sobie kupic jego kawalek :-)
A u was co sie produkuje Polskiego ostatnio okazalo sie ze najbardziej zaawansowana jest kielbasa i jakies bulki za co otrzymala godlo Teraz Polska - szczyt techniki.
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-18 02:02
Bburku, sam jestes ciemnogrod, na Podkarpaciu w Mielcu produkuje sie jedyny calkowicie Polski somochod, zreszta najlepszy na swiecie w swojej klasie i nazywa sie Leopard (www.leopard.se) ale ciebie na niego nie stac bo mysialbys sprzedac mieszkanie w Warszawie aby sobie kupic jego kawalek :-)
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 02:10
Buda koles na Podkarpaciu mamy domy dwa razy wieksze i piekniejsze niz wy burki w konstancinie czy na wilanowie.
sanok / 89.78.255.* / 2009-06-17 02:11
tyle ze my mamy to z zapier.... w Stanach a wy z korupcji i zlodziejstwa.
ijaktusobiewłebniestrzelić! / 213.158.199.* / 2009-06-09 17:00
to co śmieszyć może najbardziej to tzw. weekondowe wypady. Rozłazi się to to, niczym karaluchy po tej biednej Polsce. Rusza zatem banda jasnogrodzian swoimi piętnastoletnimi BMW w miejsca, z których niegdyś wyemigrowała za chlebem i nagle, ku swojemu miłemu zaskoczeniu, dochodzi do wniosku, że została jaśnie oświecona. Wraca następnie do smrodu i brudu, w którym egzystuje na codzień, marząc o w miarę szybkim dojeździe do pracy i równie szybkim poworcie, aby znów na weekend ruszyć w świat swoim piętnastoletnim BMW......
mocherowe bydle / 78.8.68.* / 2009-06-08 22:56
a co moze bedziesz edukowal tych ludzi tak jak aktorke ze spotu pis??(zostala pobita przez nieznanych sprawcow)

precz z polityka milosci i faszymem
sanok / 217.98.84.* / 2009-06-20 09:18
No wlasnie nam Waszego prania mózgu nie potrzeba mamy swoja edukacje i tradycje łod dziadka łod łojca i jakem ja takoz ich nałuki swoim dzidkom prawic bede. A nasz jezyk to nie jest Polski tylko Galicyjski dlatego nie rozumiecie burku wiec buda łod naszego Podkarpacie bo wam potop zrobimy.

Wolna Galicja!
ja nie z Podkarpacia / 87.207.106.* / 2009-06-08 21:31
Rydzyk i Kaczynski doskonale wiedzą jak wodzić za nos ciemny lud. Może to nie jest fair ale są w tym mistrzami. Są po prostu genialni. Jeden wyciąga kasę a drugi poparcie w zamian za nic. No nie całkiem. W zamian za bajeczki i puste słowa. "Daj mi kasę. To wszystko dla naszego Pana". "Głosuj na mnie, prawdziwego patriotę. Ja uczynię Polskę wielką". A po cichu gardzą tymi naiwniakami, bo jak tu szanować takich frajerów.
sanok / 217.98.84.* / 2009-06-20 09:28
rolowac to ty mozesz sobie papier toaletowy burku. Powtarzam madrosc i tradycje mamy łod dziadka łod łojca i jakem ja takez ich nałuki swoim dzidkom prawic bede.
A ty nie rozuiesz nas bo nie znasz naszego jezyka my mowimy po Galicyjsku. Jestes w Europie wiec najpierw naucz sie jezyka i naszej kultury jak chcesz z nami rozmawiac.

Wolnosc dla Galicji!
dwwq / 83.15.7.* / 2009-06-15 10:39
No właśnie pokazałeś jaki jesteś ciemny i pusty po pierwszym wersie tego co napisałeś! Pewnie nawet nie wiesz gdzie leży Podkarpacie! Nam każe rydzyk głosować a tobie byle dziennikarz! Więc jeśli masz problem inny idź do psychologa i nie udzielaj sie na forum bo obrzydzenie mnie bierze jak ciebie czytam
elektor saski / 79.188.238.* / 2009-06-09 10:01
najlepiej wodził za nos twój donald ! ma już taki długi od obietbnic, że już nie musi wycierać bo po trawie go ciągnie.

a znasz li ty fundację swojego guru Dar Gdańska, maiła być dla dzieci, i co ?
A_n / 84.38.103.* / 2009-06-08 22:43
Frajer to jesteś TY! Zobacz kto Polską rządzi od 89 roku. Te same twarze, jedynie stołki i nazwy partii się zmieniają. Trzeba było wybrać mniejsze zło. Takim właśnie mniejszym złem dla Polski jest PiS.
Elendir / 2009-06-08 23:28 / Łowca czarownic
A twarze z PiS są jakoby inne?
marek 19.53 / 83.24.4.* / 2009-06-08 23:47
Twarze PiS istotnie te same. Pocieszające, gdy twarzą PO staje się nagle Danut H. Czy przypadkiem przejrzałeś jej życiorys zanim oddałeś głos ???????????
Elendir / 2009-06-09 07:02 / Łowca czarownic
A co takiego jest Twoim zdaniem dysklasyfikujące w życiorysie Danuty Hübner? Bo raczej chyba nie to że aktualnie jest bezpartyjna?
JanuszPOlikot / 2009-06-09 09:33 / Tysiącznik na forum
Największym skandalem kampanii wyborczej Platformy Obywatelskiej jest kandydowanie Danuty Hübner na pierwszym miejscu w okręgu nr 4 (Warszawa) z listy tej partii. Hübner jest klasycznym typem przebierańca politycznego.

PO, niegdyś będąca partią afirmującą swe poparcie dla lustracji i dekomunizacji, wybrała na swą kandydatkę byłą towarzyszkę partyjną, a po 1989 r. przez lata szefową kancelarii postkomunistycznego prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Szczególnie groteskowy jest fakt, że jeszcze pięć lat temu lider PO Donald Tusk publicznie krytykował Hübner za nadmierną uległość wobec Brukseli. Przypomnę, co pisało na ten temat "Życie" z 15 stycznia 2004 r. w tekście "Nie chcą Hübner. Opozycja woli innych komisarzy": "Kandydaturze Danuty Hübner na stanowisko polskiego komisarza w Unii Europejskiej przeciwna jest prawie cała opozycja. Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk i wiceszef Klubu Parlamentarnego PSL Zbigniew Kuźmiuk krytycznie ocenili tę propozycję. Zdaniem PO i PSL minister Hübner nie potrafi dostatecznie twardo bronić polskich interesów w Brukseli. Według Tuska, minister 'jest za bardzo europejska' (...). Zdaniem Donalda Tuska, Danuta Hübner zbyt często przyjmuje 'punkt widzenia Brukseli'" (podkr. J.R.N.).
Jako minister Hübner wywołała kiedyś konsternację wypowiedzią stwierdzającą, iż "polski interes narodowy jest trudny do zdefiniowania" (w wywiadzie dla "Życia" z 14 maja 2002 r.). Pani minister nie rozumiała tego, co najwyraźniej rozumieli prości robotnicy w programach Elżbiety Jaworowicz, z pasją upominając się o obronę tego interesu. Najwyraźniej brak zrozumienia elementarnych polskich interesów narodowych wynika u Hübner z szokującego braku wychowania patriotycznego w jej rodzinnym domu: dziadek i ojciec Hübner byli ubekami. "Rodzina w UB, komisarz w UE", brzmiał tytuł głośnego artykułu Tadeusza M. Płużańskiego w "Najwyższym Czasie" z 20 stycznia 2007 roku. Płużański, syn więźnia stalinizmu, początkowo skazanego na karę śmierci, w innym tekście "Bestie" ("Niezależna Gazeta Polska") z 7 grudnia 2007 r. pisał o dziadku Hübner - Józefie Młynarskim, że jako kierownik sekcji śledczej w Powiatowym Urzędzie Bezpieczeństwa Publicznego w Nisku "odznaczał się największym okrucieństwem" obok osławionego kata Polaków S. Supruniuka. Również ojciec Hübner - Ryszard Młynarski, wyróżniał się szczególną gorliwością w rozprawianiu się z różnymi "wrogami Polski Ludowej" (por. szerzej: J.R. Nowak "Czerwone dynastie", Warszawa 2008, t. 2, s. 98). Portrety ojca i dziadka Hübner jako ubeckich oprawców wisiały na wystawie IPN pt. "Aparat represji na Rzeszowszczyźnie w latach 1944-1956".
Znana z kłamliwości D. Hübner świadomie rozmija się z prawdą w wywiadach dla zagranicznej prasy, głosząc, jakoby nigdy nie była w PZPR. Była i to ponad 16 lat. Dość znamienne, że do PZPR wstąpiła akurat w 1971 r., niedługo po brutalnym spacyfikowaniu buntu robotników Wybrzeża.
Karierę naukową (doktorat i habilitację) robiła w słynnej kuźni kadry lewicowej w SGPiS, nazywanej "czerwoną oberżą". Znajomości z uczelni nieźle procentowały. Nieprzypadkowo chyba pierwszy wysoki awans w administracji państwowej przyniosły Hübner rządy koalicji SLD - PSL: w 1994 r. została wiceministrem przemysłu i handlu. Powierzono jej negocjacje w sprawie członkowstwa Polski w OECD. Wtedy też trafiła się jej niezbyt przyjemna sprawa w związku z tzw. akcją czyste ręce, zainicjowaną przez ówczesnego SLD-owskiego ministra sprawiedliwości Włodzimierza Cimoszewicza. Jak przypomniał Paweł Siergiejczyk w "Naszej Polsce" z 9 lipca 2002 r., Hübner "znalazła się na liście wysokich urzędników państwowych pobierających wynagrodzenia za pełnienie funkcji w spółkach skarbu państwa (...). Zasiadała bowiem w radzie nadzorczej Powszechnego Banku Kredytowego. Po ujawnieniu tego faktu zrezygnowała z pobieranych tam pieniędzy".
W październiku 1996 r. z ramienia SLD-owskiego rządu powierzono Hübner zadanie zorganizowania, a później kierowania Komitetem Integracji Europejskiej. Już wówczas "wyróżniała się" panegirycznym stosunkiem do UE. Bardzo ostro krytykował ją za to m.in. były minister pracy w rządzie Jana Olszewskiego, później szef CUP w rządzie Hanny Suchockiej, poseł AWS Jerzy Kropiwnicki. W artykule w "Życiu" z 16 października 1997 r. zarzucił jej brak kompetencji i "woli walki" o polskie interesy, nietroszczenie się o wypełnianie przez UE zobowiązań wobec Polski wynikających z układu stowarzyszeniowego.
Pod koniec 1997 r. nowy premier Jerzy Buzek zwolnił Hübner z kierowniczego stanowiska w KIE. Szybko "przygarnął" ją prezydent Kwaśniewski, mianując Hübner szefem swej kancelarii. Po zwycięstwie wyborczym SLD w 2001 r. Hübner z satysfakcją powróciła na stanowisko kierownika KIE. "Pełzanie nie chroni przed upadkiem" - pisał Cyceron prawie dwa tysiące lat temu. Słowa te przypomniano kiedyś w odniesieniu do naszych arcyustępliwych negocjatorów z Brukseli. Pasują jak ulał do efektów działań minister Hübner, która w nagr
JanuszPOlikot / 2009-06-09 09:35 / Tysiącznik na forum
Pasują jak ulał do efektów działań minister Hübner, która w nagrodę za swą potulność została polskim komisarzem w UE. W oczach brukselskich mędrców po stokroć sobie zasłużyła na ten awans. Dość przypomnieć, jak Hübner oceniał jej były kolega w rządzie Millera, wicepremier Jarosław Kalinowski: "Będąc w rządzie, miałem możliwość współpracy z panią minister. Bardzo często odnosiłem wrażenie, że jest raczej przedstawicielem Unii w Polsce niż Polski w Unii" (podkr. J.R.N.). Można długo wyliczać informacje potwierdzające tak krytyczne wobec Hübner stwierdzenia przywódcy PSL. Dość, że odwołam się choćby do opinii zamieszczonej w bardzo bliskim ideowo p. Hübner, skrajnie proeuropejskim i postkomunistycznym tygodniku "Wprost" z 31 grudnia 2003 roku. Cezary Gmyz i Wojciech Sumliński pisali tam: "W Unii Europejskiej Danuta Hübner jest partnerem lubianym, bo słabym. Jej negocjacyjna strategia polegała na tym, że stawiała unijnym partnerom warunki łatwe dla nich do zaakceptowania. Dlatego mogła ogłaszać, że cele negocjacji zostały osiągnięte i rozmowy zakończyły się pełnym sukcesem. - Strategią Danuty Hübner było jak najszybciej zamykać i jak najmniej wymagać. W efekcie na własne życzenie strona polska nie tylko doprowadziła do zaniżenia limitów w niemal wszystkich poddanych negocjacjom dziedzinach, ale także rozbiła solidarność Grupy Wyszehradzkiej - mówi we 'Wprost' Jarosław Kalinowski. W niektórych wypowiedziach Hübner sugerowała, że Polska może zrzec się prawa weta prawie we wszystkich sprawach - dla dobra europejskiej jedności". Jeszcze w 2007 r., na kilka dni przed tak kluczowymi dla Polski decydującymi sporami o tzw. pierwiastek w UE, Hübner "wywiesiła na polskim maszcie białą flagę", osłabiając negocjacyjne stanowisko Polski (por. uwagi M. Łętowskiego w Tygodniku "Solidarność" z 15 czerwca 2007 r.). Wysunięcie takiej kapitulantki na kandydatkę PO do europarlamentu jest totalną kompromitacją linii politycznej PO.
Marek 19,24 / 195.26.72.* / 2009-06-09 07:49
"Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw ściągnie cię do własnego poziomu, a potem pokona na argumenty" ;-)
Żeby było jasne nie jestem zwolennikiem żadnej partii politycznej. Polityka i politycy wywołują u mnie uczucie obrzydzenia bez względu na opcję.
Elendir / 2009-06-09 08:30 / Łowca czarownic

Nie dyskutuj z idiotą, bo najpierw ściągnie cię do własnego poziomu, a potem pokona na argumenty

Co chciałeś wyrazić swoim tekstem?
jakutrzylatka / 213.158.199.* / 2009-06-09 17:05
a może chciał wyrazić m.in. to, że cechą przeciętnego idioty jest nieopanowana wręcz chęć zadawania pytań.
n. / 151.92.176.* / 2009-06-15 15:29

213.158.199.* | jakutrzylatka

OOO!!! A ty już strzelasz do swoich? Bravo!
-)))
Elendir / 2009-06-09 22:11 / Łowca czarownic
Jak dla mnie cechą idioty jest że nie ma nic interesującego do powiedzenia a usiłuje coś mówić.

Najnowsze wpisy