Forum Polityka, aktualnościKraj

W czerwcu wybory wygrałoby PiS

W czerwcu wybory wygrałoby PiS

Money.pl / 2006-06-18 10:16
Komentarze do wiadomości: W czerwcu wybory wygrałoby PiS.
Wyświetlaj:
cynk / 83.143.40.* / 2006-06-18 14:48
KURSKI MA RACJĘ!!! W socjalistycznym Kaczystanie przeważa jednak ciemny lud, któremu nawet rządowy horrendalny podatek ekologiczny (uderzający najbardziej w najbiedniejszych) nie jest w stanie usunąć klapek z oczu.
Socjal, Socjal Uber Alles!
studentt / 217.64.121.* / 2006-06-18 13:38
Kolejny propagandowy sondaz PIS-u. Kaczynscy niegdys walczyli z PRL-em a dzis maja tyle wspolnego.Propaganda, propaganda i jeszcze raz propaganda. I oczywiscie nieomylnosc wodza. A buraki ktore dopusci do rzadu probuja wprowadzic faszyzm w nasze codzienne zycie. Mlodzi ludzie nie powinni wyjezdzac tylko przepedzic te cholote, tych zlodzieji i nieukow. Mam nadzieje ze doczekam dni kiedy mlodzi powstana i powiedza dosc panowie. do roboty na zmywak zagranice.
maa / 2006-06-18 11:58 / Tysiącznik na forum
Nie lekceważyłbym tych wyników. Większości Polaków najbliżej jest do "opiekuńczego" (solidarnościowego, socjalistycznego, socjalnego - to synonimy) PRL-u, którego kontynuatorem jest PiS z koalicjantami.

Młodzi wykształceni wyjadą, a kiedy nie będzie już komu pracować na zasiłki, dopłaty i emerytury, elektorat PiS-u zacznie walić w garnki pod Sejmem, jak niedawno Argentyńczycy. Według mne to coraz bardziej prawdopodobny scenariusz.
Na nieszcęście Unia ograniczając swobodę ekonomiczną polskiego rządu opóźnia ten proces.
Battervit / 87.99.44.* / 2006-06-18 12:21
Dużo negatywnych wzorców tworzy również, beton z LPR-u i Lepper-inteligencja, żeby zdobyć popularność i poklask prosocjalistycznego motłochu, wysuwają nowe, coraz bardziej kosztowne żądania dla tylko własnego interesu , zdobycia popularności i władzy a co za tym idzie i pieniędzy a prosocjalistyczny motłoch zostanie wystrychnięty na dudka, podczas gdy wylansowane przez motłoch "elity władzy", będą sie miały dobrze i będą chodować nowe rzesze durni obiecując im gruszki na wierzbie i powszechną sprawiedliwość i dobrobyt. Kaczyńscy to takie nieprzytomne durnie, które myślą, że ich rozumienie świata a w szczególności gospodarki i ekonomii jest bezbłędne, ignorancja ciemnoty jest porażająca.
St. / 83.14.253.* / 2006-06-18 11:13
Ciekawe kto płacił za te badania - PiS, a może LPR lub Samoobrona? A może sonda prowadzona była wśród słuchaczy radia maryja i TV trwam?
_Mu. / 87.206.140.* / 2006-06-18 13:34
Niestety, ale mam wrażenie, że właśnie wyniki tych badań są miarodajne. Dlaczego? Ano dlatego, że przed wyborami zarówno prezydenckimi jak i parlamentarnymi prowadziła PO. A co się okazało? Cały czas mam wrażenie, że kluczowy jest dobór próby. Nawet losowy, nie gwarantuje niczego, jeśli dobieramy spośród ludzi posiadających telefon, dostęp do Internetu, bądź znajdujących się akurat w mieście. Dlatego obawiam się, że tzw. łatwowierny elektrorat wiejski (który nie jest przeciez niczym innym jak grupą oszukiwaną, zaniedbywaną bądź rozczarowywaną przez kolejne rządy "miastowych") oraz niewykształcony i zubożały mało- i średniomiejski nie ma dostatecznej reprezenrtacji w tych badaniach. I właśnie dlatego sądzę, że dopiero dłuższy zmarnowany przez obecnych manipulatorów czas dla Polski, pozwoli dostrzec ogółowi ogrom zakłamaniua, obłudy, cynizmu i braku kompetencji PiS-u, LPR-u i Samoobrony. I wcale nie jestem pewien czy zmarnowane 4 lata wystarczą, ponieważ socjotechnikę PiS ma znakomicie opanowaną i metody odwracania uwagi, zrzucania winy za swoje błędy na innych oraz zakłamywania znaczeń stosuje bardzo umiejętnie. Ostatnim i najświeższym tego przykładem jest wyczyn odwrócenia uwagi od prezesa PZU, człowieka pradwopodobnie uwikłanego w branie brudnych pieniędzy jednym śmiałym ruchem - "rewelacjami" Kurskiego na temat plakatów. Szybkość reakcji CBŚ i prokuratury pokazuje do czego piS-owi potrzebne jest silne państwo. Wystarczy to zestawić z działaniami wobec Rydzyka, aby dostrzec nierównośc w stosowaniu prawa wobec sprzymierzeńców i przeciwników.
Pablo! / 81.190.213.* / 2006-06-18 10:22
O d... rozbić są te badania - w tym samym czasie wg jednych badań PO prowadzi 5-8%, a w innym PiS(iory), zatem widać, że takie badania są na prawde niewiele warte!
antyPiSuar / 213.173.202.* / 2006-06-18 10:16
Wróciłem z tygodniowego urlopu bez dostępu do internetu. Było cudownie! W polityce widzę bez zmian. PiS ciągle pianę ma na pysku, rząd mówi (mówi!), że w gospodarce dobrze, giełda spada, ludzie emigrują.
Melodia piosenki zespołu T-love mi się sama nuci: "Jest super, jest super więc o co Ci chodzi...."

Najnowsze wpisy