Forum Polityka, aktualnościKraj

Kolejna afera w państwowej spółce

Kolejna afera w państwowej spółce

skomentuj
Wyświetlaj:
LESZEK 10 / 83.16.4.* / 2006-07-25 18:24
Dać aferzyście odprawę kilkumilionową,a wyrówna się podnosząc cene gazu o jakieś 20%. To jest Polska właśnie!
Marek53 / 83.24.15.* / 2006-06-17 21:30
A może ta "afera" jest potrzebna, byśmy szybko zapomnieli o wiadomości :

"Milionowe nagrody dla menedżerów PGNiG

Członkowie zarządu PGNiG tuż przed odejściem ze stanowisk wypłacili sobie gigantyczne nagrody. "Dziennik" dowiedział się, że teraz sprawą zajmie się sąd."
manolo / 83.22.254.* / 2006-06-18 18:42
Potrzebna ,czy niepotrzebna ;w każdym razie nieunikniona. Styk polityki z biznesem zawsze powoduje powstawanie afer. Prywatyzacja jest na to jedynym lekarstwem. Niestety ,nasza kochana "wadza" ,bez względu jaka by ona nie była ,nie odpuści .Miejsca przy korytku są najważniejsze.
LP / 83.135.135.* / 2006-06-17 13:24
Szanowna redakcjo "money.pl !
Może już czas na wykazanie się z waszej strony dojrzałością w dziedzinie wiedzy gospodarczej aby nie ograniczać się tylko do "donosów w odkrytych Aferach" ale przyczyniać się w tworzenia innego klimatu politycznego tworzącego zdrowe zasady PODSTAW -Gospodarczych i Peryspektyw dla ambitnych i prezentujących wysoką wiedze Obywateli tego kraju. KONKURS -PROJEKTóW to jedna z szans dyskfalifikująca Stare mechanizmy Awansu Starego Systemu.Czy taka forma propagująca nie zasługuje na wsparcie jako oczekiwanie Społeczne tworzące zdrowe zasady Gospodarki. To tylko jedna z alternatywnych form aby dokonywały się przemiany we właściwym Kierunku.Takie " ciśnienie od dolne" jest niczym innym jak Balastem równowagi do utrzymania się we właściwym kierunku naszej polityki i gospodarki.
A zarazem TRENTEM w kierunku Nadzieji na AUTENTYCZNE PRZEMIANY oczekiwane przez Nas wszystkich!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
przedsiębiorca / 80.55.206.* / 2006-06-17 14:31
A ja myślę że to dobrze... Bo może w końcu prosty, niewykształcony wyborca zrozumie, że socjalistyczne podstawy gospodarki z własnością państwową są z góry skazane na niepowodzenie i jakakolwiek prywatyzacja (jakkolwiek zła i po zaniżonych cenach), jest lepsza dla zwykłaych ludków. Bo we własności prywatnej nie ma mowy o niekompetencji, jest wysoka wydajność, rozwój, inwestowanie itp., co przekłada się bezpośrednio (wzrost zatrudnienia, płace) i pośrednio (PKB, popyt wewnętrzyny) na wzrost zamożności społeczeństwa. Ale mało kto jeszcze to rozumie, skoro wybraliśmy sobie rząd, który na zarządzającego PZU (kilka miliardów złotych w obrocie), człowieka, którego doświadczenie to rada nadzorcza spółki (upadłej zresztą) o obrotach 5mln śledzi/rok. I to w dodatku nie manager, a adwokat (nawet nie radca prawny - jeżeli ktoś wie jaka jest różnica) - po prostu skandal. Stypułkowski miał doświadczenie (BH), nawet tak krytykowany matematyk na zarządzącego ZUS'em miał więcej wspólniego ze swoim stołkiem. Takiego partyjniactwa jeszcze nie było. TKM w całym zakresie
manolo / 83.22.216.* / 2006-06-17 12:00
Jakie znowu afery? To tylko IV RP.
skomentuj

Najnowsze wpisy