Forum Polityka, aktualnościKraj

PiS żąda informacji na temat śledztwa smoleńskiego

PiS żąda informacji na temat śledztwa smoleńskiego

skomentuj
Wyświetlaj:
ździcho / 77.254.56.* / 2010-05-14 00:38
Informacja i władza to dwie siostry. Im większy masz dostęp do informacji, tym większa twa władza. Władzę można dodatkowo wzmocnić poprzez dezinfomację swoich poddanych lub odmowę dostępu do informacji, albo też granie na zwłokę i obiecanki-cacanki. Władze Polski nie mają zadnego interesu, aby ujawniać informacje o katastrofie smoleńskiej zwykłym zjadaczom chleba i nigdy tego nie zrobią. A PiS czy inne PO niech się tak głośno nie domaga tych informacji, gdyż ci najbliżej koryta (mniejsza o orientację polityczną) znali je już dokładnie w dniu 10.04.2010, bo nie wierzę, zeby było inaczej. Jakie to ma znaczenie, czy czarne skrzynki są w Rosji czy w Papui owej Gwinei? Kto ma znać ich zawartość ten ją zna, a kto ma jej nie znać, tej jej nie zna i nie pozna nigdy. PiS nie zna?! PO nie zna?! A jedzie mi tu polski czołg?! Po rozstrzygniętych wyborach spreparuje się wygodną i pasującą do ustroju "prawdę" o katastrofie smoleńskiej. W zależności od wyniku wyborów ta "prawda" będzie prawicująca lub lewicująca, oskarży ona albo pilota albo Lecha Kaczyńskiego i jedni ją kupią a drudzy nie. Jak zwykle.
antyterrorysta / 89.76.8.* / 2010-05-13 22:41
Według ekspertów od budowy płatowców, z którymi rozmawialiśmy, kadłub prezydenckiego Tu-154 rozerwała potężna eksplozja. Wiele wskazuje, że mogła to być bomba paliwowo-powietrzna. – Na tym pułapie, przy ziemi, takie rozczłonkowanie kadłuba mogła spowodować tylko świadoma ingerencja człowieka – twierdzą.

Zdaniem naszych rozmówców, przy zderzeniu samolotu z ziemią przed lub w chwili upadku doszło do silnej eksplozji. Gdyby tak nie było, samolot mógłby popękać, rozpaść się na kilka części, duraluminiowy kadłub mógłby powyginać się, ale nie rozerwałby się na tak drobne części. Eksperci wyrazili taką opinię po zbadaniu elementów prezydenckiego Tu-154, jakie znajdują się w posiadaniu „Gazety Polskiej”, a także na podstawie licznych fotografii z terenu katastrofy oraz zdjęć szczątków maszyny zebranych na miejscu tragedii. Będące w posiadaniu redakcji „GP” części to m.in. kawałki skrzydeł, w których umiejscowione są zbiorniki paliwa (20–30-centymetrowe odłamki 7,5-milimetrowej blachy duraluminiowej w kolorze czerwonym i czerwono-białym), pokryte od spodu czarną substancją uszczelniającą zbiorniki, by paliwo nie wydostawało się na zewnątrz; panel lampek sygnalizacji położenia podwoziatarcza wskaźnika obrotów silnika (jest ich w samolocie sześć); drobne, kilkucentymetrowe kawałki kadłuba; strzępy blachy pokrywającej kabinę pasażerską od wewnątrz; odłamki pleksiglasowych bocznych jednowarstwowych szyb (przednie są wielowarstwowe).
Gall# / 213.158.199.* / 2010-05-13 22:35
Prezydent Kaczyński był mądrym polskim patriotą, czyli dla interesów Rosji osobą niewygodną. Był odważnym i skutecznym politykiem - zawstydzał liderów starej unii - zmuszał do działania. Zorganizował wspólną akcję krajów zagrożonych rosyjskim imperializmem - tylko On miał odwagę nazwać rzecz po imieniu .

A gdzie jak nie na terenie Rosji?! Tylko na terenie Rosji, można było przeprowadzić ten zamach łatwo i pewnie osiągajc różne cele: chodziło o wyeliminowanie Prezydenta z jak największą liczbą współpracownikami, bratem i patriotyczną elitą, ale tak, żeby nie ucierpiała przy tym "pożyteczna" ekipa rządzącą (polski Janukowycz).

Podejrzenie "automatycznie rzucane na Rosję" - wybacz to śmieszne - to nie ma żadnego znaczenia, a nawet jest na rękę zamachowcom. To jest czytelny komunikat dla "wrogów Rosji" PATRZCIE I SŁUCHAJCIE - wy możecie nas podejrzewać, a my was możemy ZABIĆ, i nikt się nie odważy nas o to oskarżyć. Nikt - nawet Polski rząd - nie będzie chciał wiedzieć jak to zrobiliśmy.
kaczorek ma motorek / 2010-05-13 22:23 / Tysiącznik na forum
Ato bardzo ciekawa historia
czarne skrzynki to nośniki informacji jakie zostały zapisane to tak jak twardy dysk
Dlaczego Rosjanie sobie nie skopiowali tych danych i najzwyklej oddali własność Polakom ?
Dlaczego nasz Rząd zachowuje się w tej sprawie jak by nikt ważny dla bezpieczeństwa naszego kraju nie zginą? a rozbił by się samolot rejsowy ?
Dlaczego zginą telefon satelitarny Prezydenta przecież tam mogą być bardzo ważne informacje nawet rangi bezpieczeństwa naszego Kraju
A teraz wyobraźmy sobie odwrotną sytuacje na terytorium Polski rozbija się samolot Prezydencki z Prezydentem Rosji i Polska w śledztwie zachowuje się tak jak to czyni obecnie Rosja
Jestem pewny że Rosjanie wypowiedzieli by nam wojnę i zaatakowaliby nas militarnie .
Bardzo dziwnie się zachowuje Rosja w tej sprawie .oni wręcz prowokują by w Polsce pojawiały się komentarze że mamy do czynienia z zamachem to tak jak by nam chcieli powiedzieć tak to my i co nam teraz zrobicie?
mohair\ / 83.31.241.* / 2010-05-13 21:58
Tylko Kaczyński gwarantuje poznanie prawdy. Facet nie ma już nic do stracenia. Drżyjcie esbecy i kapusie
z nim sobie pogadaj... / 151.82.179.* / 2010-05-14 00:05
Przepraszam...
To jest dla "man13"
man13 / 2010-05-13 18:19 / Tysiącznik na forum
Rydzyk ukrywa prawdę przed Polakami z PiSuariatu o katastrofie smoleńskiej. To skandal!!!
kaczorek ma motorek / 2010-05-13 22:10 / Tysiącznik na forum
witam penetrującego fora płatnego aktywistę PO man13
Retyw. / 217.97.193.* / 2010-05-13 18:32
Tutaj też jesteś trollu?.Nie karmić.
skomentuj

Najnowsze wpisy