Forum Polityka, aktualnościKraj

PJN: Mamy małe poparcie, ale mamy rację

PJN: Mamy małe poparcie, ale mamy rację

Money.pl / 2011-05-11 08:45
Komentarze do wiadomości: PJN: Mamy małe poparcie, ale mamy rację.
Wyświetlaj:
issael / 188.33.62.* / 2011-05-11 14:24
Może i tak. wszak racja nie zalezy od poparcia.

Wasza determinacja moze przerodzic sie w bardzo wysokie poparcie, przy nastepnych wyborach.
Na was, ale i na innych dzis zmarginalizowanych , pracuja dwaj najwieksi swoi rywale PO i PiS.

Nie przejmował bym sie wpisami na forach netowych, bowiem fora te przepełnione sa opłaconymi klakierami oraz "pożytecznymi" id...eowcami róznych opcji, a nawet zwykłymi cynikami, którzy dla prozaicznej kasy wypisuja swoje rózne różnosci za i contra komuś, czy czemuś tam.

Moim zdaniem macie wieksze szanse niz ktokolwiek inny, o tym , ze jestescie realnym zagrozeniem, swiadczą różne plotki i dezinformacje na wasz temat, jakie rozsiewane sa po necie i w masowych manipulatorach. A to zanczyć dla was powinno jedno, jestescie wazni i istotni dla przyszłosci i przyszłej sceny politycznej. Wyborcy tak naprawde maja dosyc PIS i PO , partie te nie potrafia wyjsc ze swego wazajemnego cienia. Jedna determinuje drugą.
Dla was i innych marginalnych to najwieksza szansa, tym bardziej , ze mało wskazuje na to , ze PO i PiS potrafia od siebie sie uniezaleznić.
Jezeli nie popełnicie rażacych błędów, nie ośmieszycie sie , albo politycznie nie sprostytuujecie, macie duuużą szansę.
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 15:10

Wasza determinacja moze przerodzic sie w bardzo wysokie poparcie, przy nastepnych wyborach.

Dla nich nie będzie następnych wyborów. Chyba, że w innych partiach. Najprawdopodobniej w PO. Ale jeśli mialbym wplyw na to kto w PO będzie a kto nie to absolutnie zablokowalbym wejście Jakubiak. Ona dobra na soltysa albo przewodniczaca Kola Gospodyn Wiejskich. Jeśli taka fucha w ogóle istnieje.
issael / 188.33.62.* / 2011-05-11 15:59

Dla nich nie będzie następnych wyborów.

Jestem innego zdania, moze dlatego , ze nie jestem stronnikiem zadnej partii w Polsce.

Jezeli obecnie dzis marginalni, nie sprostytuuja sie, maja szanse, wzmocnic sie.
Jezeli jednak strach skłoni ich do politycznej prostytucji, to ich zniknnięcie ze sceny, wyjdzie tylko na dobre plebsowi, choc nie wiem czy na dobre dla tych którzy zaoferuja im goscine u siebie?
ale jak obserwuję , tze życie polityczne w Polsce, to widz , ze niemal nikt nie jest z nikad.
A to swidczyc może o wielkiej i usankcjonowanej stytucji. W takim układzie .. czgóz sie spodziewać?

Moze Polska powinna doznac nastepnego cudu? Cudu odnowienia, ozywieniia , usamodzielnienia umysłowego wsród pospólstwa?
Czy jest jakakolwiek nadzieja / szansa na taki cud?
ździcho / 77.254.233.* / 2011-05-11 11:04
Taa...Wy macie rację...Wy nawet własnego zdania nie macie w żadnej sprawie. Chciwe żądze i nic poza tym.
lojalność / 79.188.238.* / 2011-05-11 10:49
myślałas, że już wiesz wszystko najlepiej, a tymczasem Polacy dobrze was ocenili. Was juz nie ma !
wracajcie do roboty za średnią krajową.
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 11:04
Nie za srednią. Za średnią pracują sredniacy, żeby nie powiedzieć przeciętniacy. Oni przecietniakami nie są to i za srednią nie będa musieli pracować.
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 10:12

że obecnie polska polityka jest uwikłana w emocje i doraźne rozgrywki.

Jak caly naród. Malo myslenia dużo emocji. Żaloba trwająca bez końca, obrona w centrum miasta przez parę miesięcy dwóch kantuwek zbitych pod kątem prostym, hucpa wokól katastrofy samolotu który bez pomocy sil nadprzyrodzonych musial się w tamtych warunkach rozbić itd. oto obraz zacofanej, ciemnej części Polaków w XXIw.
św Krzyż / 79.188.238.* / 2011-05-11 11:02
1 maja w Watykanie było tych zacofanych ponad 1,5 miliona z całego świata ! Większość całą noc koczowała na ulicach Watykanu modląc się w oczekiwaniu na mszę a firghura z "dwóch kantówek" była wszędzie.

Prawda o zamachu na prezydenta i tak wyjdzie na jaw, Tuskowi nie uda się jej ukryć !
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 11:09


1 maja w Watykanie było tych zacofanych ponad 1,5 miliona z całego świata

A dlaczego mieszasz tych ludzi prawdopodobnie prawdziwie wierzących z tą szumowiną z Krakowskigo? Z glupoty czy z wyrachowania?

Prawda o zamachu na prezydenta i tak wyjdzie na jaw

O takich jak Ty napisalem ciemna cześć Polaków XXIw.
św Krzyż / 79.188.238.* / 2011-05-11 11:49
gdy byłem tam nie widzaiłem róznicy między nami, wszyscy przyjechali aby się modlić pod tym samym krzyżem. Wszyscy katolicy sa tacy sami, krzyz jest dla nich świetością !

ty padnij pod tym z puszek od piwa i czytaj wyborczą !
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 12:04
Na Krakowskim nie widzialeś róznicy między wami? A te polityczne tyrady zeby nie powiedzieć propaganda pisowska wyglaszane przez mikrofon przez funkcjonariuszy pisowskich? To w ramach tej modlitwy? A te pijane szumowiny które pewnie za kielicha robily frekwencję to tez w ramach tej modlitwy.
No chyba, że ty taki sam jak Ci wierni co tam niby przychodzili się modlić. To jest moja trasa więc ja to widzialem bardzo często. Dlatego mnie tych bajek nie opowiadaj. Jeśli tam bywaleś to jak Ci się podobala ta w cztery litery pijana przebrana za -nie jestem znawcą strojów regonalnych ale wydaje mi się, że od góry za Krakowiankę a od dolu za Łowiczankę? Farsa. Jeśli jestes tak bogobojny, taki katolik to pierwszy powinienes protestować przeciwko temu posponowaniu symboli wiary katolickiej.
Krakowskie nie jest miejscem na celebrację. Od tego sa kościoly drogi parafianie.
św Krzyż / 79.188.238.* / 2011-05-11 12:23
Na Sobieskiego czekają na ciebie, zrób sobie kilka miesiecy odpoczynku człowieku, może ci nienawiość odparuje wreszcie !
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 12:58
A gdzie Ty tą nienawiść dostrzegleś? Ja tylko opisuję to co bylo. Napisz, że tego co bylo nie bylo zamiast wysylać mnie na Sobieskiego. Notabene nie wiem co poza Oplem jest na Sobieskiego ale domyslam się, że jakaś przychodnia albo szpital. No ale pewnie nie możesz zarzucić mi, że piszę nieprawdę, to w glówce zalęgla Ci sie myśl, żeby zrobić ze mnie niepelnosprawnego. To sie nie uda. Niepelnosprawni z chorobami o których myslisz nie odnosza takich sukcesów jak ja. I rada taka z mojej strony. Najlepiej żyć w prawdzie. Na to każdego powinno być stać. I jeszcze jedno nie otrzymasz ode mnie deklaracji czy jestem wierzacy czy nie. Mnie równiez nie obchodzi czy ty jesteś czy nie. To jest prywatna sprawa każdego czlowieka. Nikt nie ma prawa do wynoszenia swojej wiary na ulicę. Tym bardziej, że często Ci zdeklarowani katolicy bywają największymi kanaliami a bywa, że i zbrodniarzami.
jt / 87.105.51.* / 2011-05-11 13:54

nie otrzymasz ode mnie deklaracji czy jestem
wierzacy czy nie.
wojens przecież już sam się zdeklarowałeś jako niewierzący,pisząc o dwóch kantówkach zbitych pod kątem prostym.Gdybyś był wierzący to widziałbyś krzyż,no chyba że wierzysz w Buddę,albo w mamonę?.
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 14:52

Gdybyś był wierzący to widziałbyś
krzyż,no chyba że wierzysz w Buddę,albo w mamonę?.

Przeciez ten krzyż nie byl nawet poświęcony. Dlatego napisalem o kantówkach. W dalszym ciągu twierdze, że się nie zdeklarowalem. Zresztą to nie ma znaczenia. Chodzi o prawdę którą trzeba wypowiedzieć bo wielki byl wstyd jakiego doświadczaliśmy przez tą szumowinę która koczowala na Krakowskim a z wiarą katolicką nie miala w większości nic wspólnego. A jeśli byli tam szczerze wierzący to byli wykorzystywani dla celów politycznych.
Jagud / 202.62.100.* / 2011-05-11 10:08
Palikot ,kto ci dal kase na biznes oraz info?
strychnina / 79.188.238.* / 2011-05-11 10:59
zarobił na pędzeniu cienkiego wina , siary w Biłgoraju, rozpijał polska wieś Banderozą czy czymś w tym rodzaju.
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 11:02
Do gardel chlopkom wlewal?
dr. marycha / 79.188.238.* / 2011-05-11 11:04
teraz jest lepszy hit PO, naroktyki. Skasowali dopalacze, dali narkotyki !
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 11:13
A jasniej a może nawet prawdziwiej Dr.
wojens / 46.112.13.* / 2011-05-11 10:16
Do Palikota wyślij pytanie. Jeśli tak lubisz zagladac do cudzych kieszeni. No ale jak wlasna jest pusta...
nomenklatura wróciła (a może nigdy nie odeszła?) / 88.199.162.* / 2011-05-11 08:45
z takimi racjami małe poparcie wcale mnie nie dziwi....

przytłaczająca milcząca WIĘKSZOŚĆ polaków nie ma swojej reprezentacji w sejmie opanowanym przez wszelkiej maści geszefciarzy.

Najnowsze wpisy