Forum Forum dla firmDotacje

PJN pyta czy, po wyborach będą wyższe podatki

PJN pyta czy, po wyborach będą wyższe podatki

Wyświetlaj:
razzera / 192.168.254.* / 2011-08-22 11:07
PJN pyta, PiS pyta, PJN nie podniesie, PiS nie podniesie, a my wszyscy wierzymy, że zrobią tak jak mówią, bo to inne partie, działające na innych, lepszych zasadach, bo dla NICH Polska jest najważniejsza, a PO tylko buduje
Jacek W. / 83.20.70.* / 2011-08-22 06:33
Wszelkie obietnice partii politycznych sa bez pokrycia o ile nie wskazuja konkretnych zrodel pokrycia wydatkow.
Jest u nas tyle marnotrawstwa i faktycznych rezerw.
Czy nie pora skonczyc z uniwerslanoscia w dziedzinie socjalnej i skromne srodki kierowac, do tych ktorzy ich potrzebuja.
Te becikowe, zasliki na dzieci etc. sa zbedne osobom dobrze zarabiajacym, przedsiebiorcom ; politykom etc. etc.
Panuje system rodzielnictwa, ktory jest absurdalny.

A z drugiej strony rzesze emerytow, rencistow zyjacych ze skromnych emerytur, nie majacych na leki, zywnosc, ubranie.
I te osoby maja pelne prawo zapytac " Jak zyc"... ??

SLD obiecuje gruszki na wierzbie, jak podniesienie emerytur, placy minimalnej, ustanowienie pulapu wydatkow na leki etc.
Ale znowu nie precyzuja skad wezma na to srodki..

PO stara sie poprawic wizerunek i odpowiada na zapotrzebowanie spoleczne, starajac sie wygladac bardziej lewicowo.
I nie potrafi zdyskontowac w sumie niezlych wynikow polskiej gospodarki.

PIS zapowiada utworzenie rady programowej i krytykuje rzad za zwiekszenie deficytu budzetowego tylko nie bierze pod uwage, ze wiele panstw w tych trudnych chwilach zwiekszylo deficyt, zeby ratowac gospodarki przed zapascia.

Nie rozumiem jednej rzeczy, Dlaczego partia opozycyjna taka jak PIS nie stworzyla "gabinetu cieni" - tak jak np w Anglii - gdzie kazdy minister
w obecnym rzadzie ma swojego odpowiednika/anastepce i jest on dobrze przygotowany na wszelkie riposty, dyskusje parlamentarne etc.
A nie jak w ostatniej debacie w naszym sejmie wypowiadaja sie niektore osoby, z opozycji , starajac sie polemizowac ze stanowiskiem rzadu - i naprawde "nie wiedza, co mowia" a ich poziom wiedzy ekonomicznej jest zenujacy.

JKW
JanuszPOlikot / 2011-08-22 00:20 / Tysiącznik na forum
To nawet logiczne ..........POdatki PO wyborach.....:):):):)
joachimek szczeciński / 83.23.31.* / 2011-08-21 21:58
wszystko wskazuje na to,że pjn i inni pyskacze z opozycji nie będą mieli wpływu na podatki i one nie wzrosną.np gdyby napieralski zrealizował to co dzis naobiecywał to w pół roku mamy gorzej niż w grecji.
czas na zmiany / 79.185.173.* / 2011-08-21 19:29
Jak ludzie się nie zbuntują i nie pogonią demokracji rządzącej od 22 lat, to z pewnością wymyślą oni nowe podatki.
marynarz098 / 2011-08-21 14:56 / Tysiącznik na forum
PO to PO tamto, Tusk to Tusk tamto........przypomina mi to sposob w jaki PO ostatnio doszlo do wladzy..........PIS straszy PO, PJN straszy PO, PO straszy PIS.....SLD, no tych sie juz nikt nie boi......

A kotek mamrotek Poncyliusz powie lepiej jak obnizyc podatki???......no i jak naprawil by to co PO spieprz.........wszy?????????? O Kiepskich latwo mowic ze sa kiepscy!!!!!!
Poncyliusz wroze ci koniec .......maxymalnie jako podnozek u Prezesa, a to i tak po przymilnym wslizgu u Ojca swietego Rydzyka. Ament.
tesa1959 / 2011-08-21 15:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

Poncyliusz wroze ci koniec .......maxymalnie jako podnozek u
Prezesa, a to i tak po przymilnym wslizgu u Ojca swietego
Rydzyka. Ament.

I na tym nie przegra: https://www.google.com/reader/view/#stream/user%2F00623192937316524218%2Fstate%2Fcom.google%2Freading-list
barg / 91.193.208.* / 2011-08-21 15:29

PO to PO tamto, Tusk to Tusk tamto........przypomina mi to
sposob w jaki PO ostatnio doszlo do wladzy..........PIS straszy
PO, PJN straszy PO, PO straszy PIS.....SLD, no tych sie juz nikt
nie boi......

Właśnie na tym żerują wszystkie partie. Obiecują, że będzie lepiej, ale jak to zrobią - to już nikt nie mówi. Chciałbym zobaczyć od każdej partii szczegółowy plan na najbliższe 4 lata - na co będą wydawać i skąd będą brali na to dochody.

Prawda jest taka, że to społeczeństwo jest winne. Jak mówił Marcin Daniec - nie chcemy słyszeć od polityków, że nie ma i nie będzie. Wolimy słyszeć, że nie ma i będzie, choć nie będzie. Dlatego właśnie politycy tyle obiecują, chociaż niczego nie spełniają.

Trzeba sobie odpowiedzieć szczerze - jeśli czegoś chcemy, to trzeba za to zapłacić. Jeśli nie chcemy płacić, to pogódźmy się z tym, że tego nie będzie. Albo będziemy mieć pełny socjal i wysokie podatki albo minimum socjalu i niskie podatki. Inaczej się nie da, pieniądze nie biorą się z powietrza, choć banki próbują nam wmówić inaczej.
marynarz098 / 2011-08-21 16:09 / Tysiącznik na forum
Patrzymy tymi samymi oczyma.............ja nie rozumie,...jak przychodzilem w swoim czasie do Ojca i wolalem ,,tata daj trampki bo stare sa dziurawe, on mi mowil synek nie mam,...wiec biegalem w dziurawych, Ojciec nie obiecywal.........mowil jak jest.. .....pytanie:

Czy w naszych domach polskich dzis jest inaczej, czy ojcowie zaczeli biecywac pociecha adidasy, plejstejszyn, blureja lub BMW wiedzac ze razem z mama do spoki ledwo im starcza do 1 do 1.( Hipoteka we frankach, drogi cukier i benzyna....).....( tak przynajmniej krzycza opozycjonisci, i pewnie w wielu domach tak jest....)

No bo skad ta kultura u nas, i niechec do prawdy:
Kolejarze chca, gornicy chca - to normalne- ale czy jak ich dzieci chca to ida do sasiadki i pozyczaja????? ....pewnie NIE, bo z czego oddac kiedy czas ku temu.

Ale skoro w prywatnych domach tego sie nie stosuje to znaczy ze w dalszym ciagu mamy umysly socjalizmem przepelnione........bo co moje to moje, a co panstwowe to juz nie moje i nie jest to moja odpowiedzialnoscia........Polska Demokracja. Nikt niech chce wziac odpowiedzialnosci za kraj.......a kazdy tylko wola DAJ, DAJ, DAJ........
tesa1959 / 2011-08-21 15:51 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A dlaczego każdy sugeruje się sondażami i nie bierze pod uwagę żadnej innej partii niż te cztery? Przecież głosując inaczej niż to nam sugerują, możemy spowodować jakieś zmiany, a czy na lepsze??? Czas pokarze. Cóż mamy do stracenia???
marynarz098 / 2011-08-21 16:33 / Tysiącznik na forum
Bierze pod uwage.......ale nasz Miczkens chyba cos za cicho agituje, ja to nawet na Palikota oddam glos by wicej kolorow bylo w tym rodzinnym interesie jaki powstal na Wjejskiej str.
tesa1959 / 2011-08-21 17:08 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Trzy razy próbowałam zasugerować co zamiast Palikota i nie wszedł komentarz. ciekawe dlaczego? Nie było w nim nic niestosownego :)
marynarz098 / 2011-08-21 17:28 / Tysiącznik na forum
Jak nie ci dawj to napewno nie PIS......do czasu kiedy, zwolni sie miejsce prezesa.........i reszta Pisakow pokaze cos wiecej niz przyklaskiwanie preziowi.......moze wtedy.....bo ja nie przecieko PIS, ale prezio lubi wladze, az za bardzo.
tesa1959 / 2011-08-21 17:30 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
Ale ja sugerowałam tylko zamiast Palikota, a nie Miczkensa. Wielu chce glosowac na KNP, a sondaże publikują bzdury, w które nawet Schetyna nie wierzy.
marynarz098 / 2011-08-21 17:37 / Tysiącznik na forum
Schetyna to cwaniak...., a sondaze (mam specjalistke w domu) nie klamia, bo jak sie przesonduje Polakow od wisly na wschod to PIS ma wiecej......jak od wisly na zachod to mniej......jak w podkarpackim to wygrywa.....mozna manipulowac......KPN w sondazach nie wystepuje, bo nie wystepuje w pytaniach sondazowych, a pytania mozna tak ukladac, by pokazywaly to co pokazuja......, KPN nie istnieje bo w pytaniach sondazowych prawdopodobnie nikt sie o KPN nie pyta.........pozatym Medialnie sa slabi.
tesa1959 / 2011-08-21 17:41 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

sondaze (mam specjalistke w domu) nie
klamia,


.mozna manipulowac..

to jak to? Nie kłamią, a można manipulować????? Więc jednak nie mówią prawdy (i ja dobrze o tym wiem), a skoro nie mówią prawdy, to kłamią. Nieprawda jest kłamstwem i koniec.
marynarz098 / 2011-08-21 17:47 / Tysiącznik na forum
nie klamia serio......
To zleceniodawcy sa cwani......i cos co ma normalnie od 2 do 3% na pomylke, mozna tak stosowac by wychodzily bzdury.......

np: Pytanie : Czy nalezy zamykac kopalnie???
I niech 60% telefonow bedzie wykonane w okolicach Gornego i Dolnego Slaska......a reszte losowo.........jak myslisz co bedzie.
tesa1959 / 2011-08-21 17:49 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

nie klamia serio......
To zleceniodawcy sa cwani.

a więc kłamią, bo manipulują. Bo kto zajmuje się sondażami? Same się nie układają.
marynarz098 / 2011-08-21 17:55 / Tysiącznik na forum
Jak z pistoletem, to nie pistolet zabija.....
tesa1959 / 2011-08-21 17:57 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
A więc przyznajesz, że kłamią?
marynarz098 / 2011-08-21 18:03 / Tysiącznik na forum
sondaze nie!!!
bo musial bym stwierdzic ze odpowiedzi ludzi do ktorych docieraja firmy sondazowe klamia.....inna sprawa czy firmy te sa neutralne i czy wybieraja ludzi do przeprowadzenia sondazy w zgodzie z zasadami, czy tez cynicznie dla celow propagandowych.
tesa1959 / 2011-08-21 18:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

bo musial bym stwierdzic ze odpowiedzi ludzi do ktorych
docieraja firmy sondazowe klamia.

Niekoniecznie, bo to firmy sondażowe manipulują, a więc kłamią, a nie ludzie. kłamstwo to kłamstwo i koniec i nieważne kto kłamie, jeśli efektem jest kłamstwo.
marynarz098 / 2011-08-21 18:11 / Tysiącznik na forum
efektem jest prawda bo ludzie w sondazach raczej nie klamia, ale zastosownaie prawdy to co innego.............to tak jak z wyprawami krzyzowymi, piekna idea nawrocenia narodu poganskiego, ale za pomoca ognia i miecza.
tesa1959 / 2011-08-21 18:13 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

ale zastosownaie prawdy to co
innego...

A więc w efekcie kłamstwo.
marynarz098 / 2011-08-21 18:16 / Tysiącznik na forum
nie.......... bo to historia pokaze.......a jak wiesz historie pisza zwyciezcy!!!
tesa1959 / 2011-08-21 18:18 / Tysiącznik na forum i pełna kultura
i też kłamią!!!! :))))
k aczordonald / 92.20.67.* / 2011-08-21 20:02
ale oficjalnie :::))
tesa1959 / 2011-08-21 20:07 / Tysiącznik na forum i pełna kultura

ale oficjalnie :::))

się do tego nie przyznają:)))

Najnowsze wpisy