Forum Forum inwestycyjneFundusze

PKO/CS Akcji Małych i Średnich Spółek ...

PKO/CS Akcji Małych i Średnich Spółek ...

Zion / 2006-11-03 17:53
Witam
Zapewne moje pytanie bedzie pytaniem laika,ale dopiero zaczynam przygodę z inwestowaniem.Dwa tygodnie temu zainwestowałem "na szczeście " wirtualnie w portfelu w ten fundusz 60 000 pln i kiedy dzis przeglądałem swój portfel fundusz ten przyniósl mi 100 % straty ; / . Notowania zostały całkowicie zawieszone. Czy ten fundusz zbankrutował całowicie ?? Czy to możliwe w jeden dzień aby jednostki funduszu równe były zeru ??
Dzieki za cenne wskazówki...
Pozdrawiam
Wyświetlaj:
andy_s5 / 2006-11-17 16:55
Też pisałem w tej sprawie na podany przez Ciebie adres,dostałeś niepełną informację!!!
Fundusz radzi sobie doskonale,a notowania są codziennie na stronie- pkotfi !!!!!!!
Po lewej stronie jest zakładka na której jest link z wyceną-tam są podawane codzienne notowania cen wraz z MiŚ Spółek
Tomwic / 2006-11-03 18:39 / Bywalec forum
To absolutnie niemożliwe!
Jakieś błędy na łączach.
SEB / 84.40.231.* / 2006-11-03 20:22
Ten fundusz bardzo dobrze sobie radzi ,może nawet najlepiej w ostatnim miesiącu ,dobry wybór
Wpisy na forum dyskusyjnym Money.pl stanowią wyraz osobistych opinii i poglądów ich autorów i nie powinien być traktowany jako rekomendacja kupna bądź sprzedaży papierów wartościowych. Money.pl nie ponosi za nie odpowiedzialności.

Najnowsze wpisy