Forum Forum prawneZmiany w prawie

płacenie za wynajmowane mieszkanie

płacenie za wynajmowane mieszkanie

kosaim1 / 2008-10-18 19:15
Mam pytanie wynajmuje mieszkanie od 3lat ale od 2lat mieszkam już bez umowy wszyskie rachunki płace na bieżąco i jest to stała suma miesięczna Tylko ta Pani miała ze mną się rozliczać co trzy miesiące i tego nie robiła i dopiero po 18miesiącach się obudziła i podliczyła mi wszystkie rachunki a ja niedługo się wyprowadzam i mam takie pytanie czy nie ma jakiegoś kodeksu na to żeby jej tej kwoty nie płacić nie stać mnie żeby jej zapłacić za 18 miesięcy do tyłu przecież to jest z jej strony przeoczenie bo to ona miała pilnować rachunków gdyż ja ich na oczy nie widziałam proszę poradzccie mi coś
Wyświetlaj:
sagitta / 2008-10-20 13:59
Nie rozumiem... wiedziałeś/łaś, że takie rozliczenie nastąpi prędzej czy później. Tu już nie chodzi o jakieś przepisy, tylko o zwykłą uczciwość względem osoby wynajmującej mieszkanie.
kosaim1 / 2008-10-20 19:09
A skąd mogłam wiedzieć ze rozliczenie takie nastąpi skoro rachunków nie widziałam myślałam że nie muszę dopłacać że nie są wysokie że mieszcze się w granicy ustalonej sumy to ta kobieta miała mnie informować co 3 miesiące czy mam dopłatę lub nadpłate. przez prwie półtora roku się nie odzywała więc myślałam że rachunki są w porządku.

Najnowsze wpisy