Forum Forum emerytalneOFE

Płacz i zabawa.

Płacz i zabawa.

eme / 83.22.3.* / 2008-02-28 20:58
Mysle ze obecna mala aktywność forumowiczów jest spowodowana osobistymi przesłankami.Zmieniacze ofe opłakuja odniesione rany odsadzajac od wiary i czci swoich szkoleniowców ( mialo byc tak dobrze, a jaka kasa) a odzyskiwacze świetują zacierajac rece, szykując sie do kolejnej uczty,licząc na duze zaangazowanie zmieniaczy w kolejnej sesji transferowej.
Wyświetlaj:
ktoś z ofe / 77.252.80.* / 2008-02-28 22:29
Eme jesteś zdrowy psychicznie? Bez urazy pytam z ciekawości? Czytając Twoje wypowiedzi jestem rozczarowany tak niskim poziomem Twojej wiedzy no i twoimi śmiesznymi wypowiedziami znajdującymi się na granicy absurdu.
eme / 83.22.3.* / 2008-02-29 07:14
ktos z ofe Jezeli pytasz z ciekawosci to bardzo mi milo:) Nie jestem zdrowy psychicznie i prosze cie nie czytaj moich wypowiedzi bo jeszcze ci sie to udzieli.:).Co do mojej wiedzy i jej niskiego poziomu to tez masz racje, dlatego tutaj zagladam.Druga sprawa to taka że cieszy mnie to ze absurd wyzwolil u ciebie zdrowa reakcje, a wiec odpowiedz na posta.Taki byl jego cel.A tak na marginesie to czy tutaj moga sie wypowiadac wszyscy czy tylko omnibusy ofe??Jezeli tylko omnibusy to zglos mnie do zablokowania.Pozdrawiam

Najnowsze wpisy