Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Każdy może zostać prezydentem

Płaskoń: Każdy może zostać prezydentem

Money.pl / 2010-04-30 09:45
Komentarze do wiadomości: Płaskoń: Każdy może zostać prezydentem.
Wyświetlaj:
gag / 89.174.119.* / 2010-04-30 23:18
Samizdacik kolportowany przez wolontariuszy po warszawskich ulicach, składał się ze zdjęć i cytatów (obelg) autorów z partii rządzącej i tzw. "salonowych autorytetów". Termin "karły moralne" jest ulubionym epitetem różnych platformowych Niesiołowskich i Sikorskich.

Pan Płaskoń manipuluje przywołując z ulotki "zaplute karły" których tam nie ma, nie zająknąwszy się nawet nad "karłami moralnymi" które tam ktoś specjalnie przywołał z bon motów Niesiołowskiego lub Sikorskiego.

Za tę niezbyt udaną manipulację, pozwolę sobie nagrodzić imć Jana Płaskonia dedykacją poetycką z XIX w. i niechby to było memento ku opamiętaniu.


"bandyta z dziennikarskich mętów
nasenny Zoil znany z tego,
że opium swego atramentu
rozcieńcza śliną psa wściekłego"

A. Puszkin.
tłum. Julian Tuwim
ogier hiaaa / 83.22.219.* / 2010-04-30 20:59

Każdy może zostać prezydentem

Nie prawda!, prezydentem nie może być płaski koń!.
gwarant / 216.218.211.* / 2010-04-30 20:44
płaskuń jeszcze zatańczymy na stypie ku twojej pamięci. Masz jak w banku.
wojtekjkk / 194.242.62.* / 2010-04-30 15:23
Tesknisz komuchu do czasów PZPRu gdzie SB podawała tylko jednego kandydata i to po ozgodnieniu z KGB
man13 / 2010-04-30 10:53 / Tysiącznik na forum
Ot i cała POLSKA rzeczywistość w skrócie. A słuchając ojca ojców - Rydzyka - ma się wrażenie że część polaków to naród wybrany.
olo1 / 87.206.165.* / 2010-04-30 15:56
a Ty man 13 słuchaj swojego przewodnika duchowego Płaskonia , razem tworzycie "wspaniały" duet.
Ot i cała POLSKA rzeczywistość / 83.31.128.* / 2010-04-30 11:34
W czasie pokazów lotniczych Air Show w Radomiu 30 sierpnia 2009 r. rozbił się białoruski samolot wojskowy SU-27. Obaj piloci zginęli. Czytam relację o postępowaniu po wypadku:


„Rejestratory lotu (tzw. czarne skrzynki) zostają natychmiast przejęte przez białoruskie służby specjalne i natychmiast też rozpoczyna pracę polsko-białoruska komisja. Czarna skrzynka zostaje rozplombowana przez białoruskich techników. Odczyt i wszelkie analizy zapisów w czarnej skrzynce wykonują tylko i wyłącznie technicy białoruscy. Polscy specjaliści mają tylko dostęp do wyników pracy specjalistów białoruskich i nie mają absolutnie żadnego wpływu na decyzje dotyczące śledztwa. Jest to oczywiste, gdyż polscy specjaliści zaraz po wypadku nie mogli się nawet zbliżyć do rozbitego samolotu. Wszystkie materiały natychmiast po katastrofie są w wyłącznej dyspozycji strony białoruskiej. Raport komisji, w którym stwierdzono przyczynę wypadku został utajniony przez stronę białoruską. Udział strony polskiej w pracach komisji śledczej powstałej po tym wypadku był udziałem wyłącznie formalnym. Przez cały czas decydującym dysponentem informacji była Białoruś.”


W katastrofie samolotu polskich sił powietrznych pod Smoleńskiem zginął prezydent RP i 95 osób, w tym wszyscy najwyżsi dowódcy wojskowi. Śledztwo prowadzą Rosjanie.
Zdzich / 2010-05-01 23:09 / Bywalec forum
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,6988356,MON__mamy_czarna_skrzynke_Su_27.html

http://news.money.pl/artykul/odnaleziono;czarna;skrzynke;su-27,29,0,525853.html

http://www.rmf24.pl/fakty/polska/news-odnaleziono-czarna-skrzynke-su-27,nId,138072

Ot i cała POLSKA rzeczywistość- Dobry Login przyjąłeś ponieważ taką mamy rzeczywistość, która manipuluje każdą wypowiedzią. I tak na temat katastrofy SU 27 w Radomiu piszesz o czytaniu relacji tylko czyjej relacji, kto to relacjonował i czy to jest prawda. Bo może się tak stać, że ktoś będzie Ciebie relacjonował i na Ciebie będzie się powoływał, a prawda jest taka, że po katastrofie SU-27 została powołana komisja badająca przyczyny wypadku w dwustronnym składzie, z udziałem Białorusinów.
Natomiast MON nie ujawniło wyników raportu komisji badającej tą katastrofę, a powołując na międzynarodowe przepisy stwierdza, że wyniki raportu może przedstawić tylko białoruska strona.

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,7162023,Nie_poznamy_przyczyn_katastrofy_Su_27_na_Air_Show.html
man13 / 2010-04-30 12:04 / Tysiącznik na forum
Śledztwo prowadzą Rosjanie i Polacy. A wyniki i tak już zapadły w rozgłośniach medialnych oszołomów z pod znaku krzyża.
Ot i cała POLSKA rzeczywistość / 83.31.128.* / 2010-04-30 12:19
Premier nie rozwiał rodzących się w internecie wątpliwości, dlaczego samolot zniknął z radarów lotniska Siewiernyj o 8.50 polskiego czasu. Gorąco za to przekonywał, że Rosjanie pomagają Polsce. Że udostępnią wszystkie swoje materiały polskiej komisji i prokuraturze. – Wiem, że jest takie oczekiwanie, aby postawić Rosję w złym świetle. Ja nie mam takiego
obrazu sytuacji – stanowczo mówił Tusk.

To cytat z gazety prawnej dotyczący wczorajszego wystąpinia premiera,

Zwróc uwagę na zdanie "udostępnią wszystkie swoje materiały polskiej komisji i prokuraturze." skoro udostępnią, to znaczy że polska komisja i polska prokuratura nie ma na bieżące dostępu do materiałów, śledztwo prowadzą Rosjanie
Zdzich / 2010-05-01 23:20 / Bywalec forum
Dziwią mnie twe wywody, bo przy katastrofie SU-27 w Radomiu śledztwo prowadziła Polska prokuratura wojskowa przy udziale strony Białoruskiej wcześniej podałem na ten temat linki
z wp.pl / 83.31.128.* / 2010-04-30 22:31
Sikorski: przejąć śledztwo od Rosjan? Nie ma powodów

Dziwią mnie trochę głosy, że to my powinniśmy przejąć śledztwo - powiedział Sikorski
ks. Wawrzyniak / 79.190.39.* / 2010-04-30 10:13
Przy okazji dowiedzieliśmy się od pana felietonisty, że banki spółdzielcze są dla debili i oczywiście (w domyśle), że pracują tam debile, którzy sie będą tasowali, gdy przyjdzie do nich np. Bogdan Szpryngiel.
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-04-30 09:45

W czasach na szczęście minionych karły z propagandowych plakatów były dodatkowo zaplute i skojarzone z reakcją wobec jedynie słusznego ustroju.

Porównywanie "zaplutych karłów" - czyli polskich patriotów oddających życie w walce z bolszewizmem, do funkcjonariuszy bolszewizmu, takich
jak Lis, Olejnik, Niesiołowski, etc., to doprawdy, kompletne zezwierzęcenie i autora powyższego artykułu i tzw. demokracji z demokracją amerykańską, afgańską i iracką włącznie!
maly kazio / 2010-04-30 12:57 / Bywalec forum
Przeczytaj jeszcze raz.Może zrozumiesz.
Mnie tylko dziwi u Płaskonia "sowieckie"lotnisko,to znaczy że Smoleńsk nie leży w Rosji??

Najnowsze wpisy