Forum Polityka, aktualnościKraj

Płaskoń: Magiczna siła poległych konkurentów

Płaskoń: Magiczna siła poległych konkurentów

Wyświetlaj:
Adol / 2010-06-25 12:45 / Bywalec forum
Świadomość społeczna - co to jest ? Ma ją poniżej 10% wyborców. Czym się kierowali mieszkańcy biednej Hajnówki głosując w większości na Komorowskiego, który jako swojego eksperta widzi Balcerowicza (osobiście go cenię). Bo ładnie opakowany i tyle. W poprzednich wyborach głosowałem na Tuska ale w najbliższym głosowaniu nie mam juz kandydata. Prezydent musi mieć jakąś wizję Polski a nie tylko chęć bycia ważnym. Kilka lat temu powinien mieć modną fryzurę czyli 'krótko z przodu, długo z tyłu i wąsy na przedzie".
chłop jag / 84.234.10.* / 2010-06-25 09:36
Czyli co? Wystarczy jak kompletnie skompromitują się, będący aktualnie przy korycie, aby do koryta dostali się - jakiś czas temu - kompletnie skompromitowani!
Taniec chocholi, wokół okrągłego stołu trwa - szala la la la!
Lorunia / 79.162.20.* / 2010-06-25 12:00
Siedzi na przystanku pani i rozmawia z drugą panią ! na kogo głosowałaś ? jak to na kogo ? na Napieralskiego ! jak to ! przecież on przyczynił się do tego , że zabrano ci wcześniejszą emeryturę ! nie ! przecież to PO zabrało ! a druga pani, nie wiedziałam ! . A kto pomógł odrzucić weto prezydenckie jak nie Napieralski .Za zachowaniem tych emerytur był przecież PiS ! no tak ! jak wszyscy są tak bardzo zorientowani jak ja to dlatego otrzymał tak dużo głosów nauczycieli jest ich przecież ok. 800 tys. Niech żyje świadomość !

Najnowsze wpisy