Forum Polityka, aktualnościGospodarka

Płaskoń: Piesi tanieją, kierowcy idą w cenę

Płaskoń: Piesi tanieją, kierowcy idą w cenę

Wyświetlaj:
antyhipokryta / 193.238.180.* / 2008-11-07 20:00
Szanowni Państwo, ważna informacja: nie należy przyjmować jakichkolwiek mandatów karnych z następujących powodów:
1. Wyrok w sądzie grodzkim najczęściej jest tej samej wysokości co mandat, a jeżeli kierowca okaże się niskimi dochodami, to może być jeszcze mniejszy, natomiast co najważniejsze sąd NIE DAJE PUNKTÓW KARNYCH. Sam to przetestowalem. Człowiek osądzony nie podlega już jakiemukolwiek innemu postępowaniu, które mogłoby punkty przydzielić.
2. Jeżeli kierowca nie interesuje się rozprawą, to wyrok wydawany jest zaocznie ( nie trzeba nigdzie jeżdzić)
3. Policja niechętnie pisze wnioski do sądu, bo ma z tym więcej pracy i nie wyrabia przy okazji narzuconego przez szefa limitu mandatów, więc wolą złapać nastepnego.
4. Jeżeli wiele osób nie będzie przyjmowało mandatów, to sądy " się zatkają" i chyba na tym nie stracimy.
5. Poza tym najważniejsze, to to ,że policja za nasze podatki przeciwko nam stoi w krzakach i wyszukuje miejsc, gdzie bez sensu zarządca drogi ogranicza prędkość i tam właśnie łapie, a u mnie pod blokiem jeżdżą na motorach po 200 km/ h i żaden takiego nie gędzie łapał, bo może by się przy okazji przewrócił?
Darek1414 / 88.72.235.* / 2009-01-25 22:49
Ty buraku pieprzony, policja jest od tego zeby takich jak ty eliminowac z drog, zanim sie sam wyeliminujesz z tego swiata.... Albo co gorsze pociagniesz kogos nie winnego. Pomysl bucu o co ci chodzi ?
szybki Johny / 79.188.180.* / 2008-11-10 09:44
Kolego, co do pkt 1 w Twoim komentarzu to nie masz racji z punktami karnymi, musiałbyś dostać upomnienie żeby ich nie dostać. Jestem po sprawie w grockim, bo nie odebrałem mandatu, sąd zatwieredził mandat w wysokości tej co mi policjant chciał dać i pkt naliczyli z datą złapania mnie przez policję przez co straciłem prawo jazdy bo już trochę własnych wcześniej miałem.
ijon / 62.89.78.* / 2008-11-07 17:36
Z tymi doplatami do panstwowych kolei to akurat nie bardzo bym sie zgodzil ...
Kazde dziecko wie ze im wiecej pasazerow maja koleje panstwowe tym wiecej do nich doplacamy ...
Cspostrzegawczy / 2008-11-07 14:16 / Tysiącznik na forum
Może zastąpi to się niudolność w wykorzystaniu funduszy unijnych ? - 2,5% na rok 2008 : http://komentarz.pis.org.pl/article.php?id=13708
Autor: / 62.93.44.* / 2008-11-07 13:39
Szanowni Państwo,
jeśli macie dość socjalistycznej paranoi, lewackich rządów PO, PiS, SLD czy PSL głosujcie w najbliższych wyborach:
UPR !!!
KAP / 2008-11-07 13:23 / Tysiącznik na forum
proponuje zwinac asflt to ludzie beda jezdzic wolniej....
handel wyrokami 1 / 83.26.8.* / 2008-11-07 12:13
A czy mozna sobie kupic odpust w Czestochowie albo u Ojca Inwestora z Torunia od grzechów drogowych ?
Czy płatnosc za odpust jest wprost na konto Watykanu ?
juści / 213.158.196.* / 2008-11-07 20:04
zapytaj oficera prowadzącego
rozne tematy / 83.29.14.* / 2008-11-07 10:32
Pisanie dla półgłupków.
Dzieje się wiele ważnych rzeczy.
Ot, choćby sprawa zamordowanego Krzysztofa Olejnika. Zamieszani wysoko postawieni. Zostaną ujawnieni?
Posłuchaj, bo właśnie zaczęła się transmisja w Radio Maryja (będzie powtórzenie po północy).

Rząd olał stoczniowców. Będzie likwidacja stoczni, a rząd rżnie głupa i mówi o sukcesie.

Likwidują nabyte przywileje emerytalne. Ludzi zalwa krew, a oni się cieszą i rozgrywają z prezydentem samolociki.
Paranoja.

A swoją drogą bardzo ciekawe jest, że jest woda gorąca pod Toruniem.
To ojciec Rydzyk miał rację, a nie ciel.... z rządu.
Co to za fachowcy są w rządzie, że księża ich przebijają na poziomie ekonomicznym?
Paranoja.
Swoją dropgę warto popatrzeć co pisze o tym michnikowszczyzna. Nieważne, że Niemcy realizują kilkaset takich projektów, ogrzewanie całych miast, produkcja energii. GW pisze, że tam się będzie hodować raki! Paranoja.
Co to za gazeta ta GW. Czy ktoś wie coś na ten temat. Czy to gazeta z polskim kapitałem?
KAP / 2008-11-07 13:20 / Tysiącznik na forum
.. nie Krzysztofa Olejnika tylko Krzysztofa Olewnika, rozumiem ze dobrze zeby porwali kogos o nazwisku z "krótkiej listy" prezydenta -:)
Runk / 77.79.229.* / 2008-11-07 12:04
Mniej nierobów będzie brało kasę ! To chyba dobrze !
scorpion1 / 195.38.12.* / 2008-11-07 11:28
No nie doceniasz Płaskatego! Za rządów PiS jak pielęgniarki strajkowały to było to ważne, Olejnik byłby ważny gdyby wiązało się to bezp. z Ziobrą lub chciażby z PiS. No chociażby laptop.... był na tyle ważny żeby Płaskaty wzmiankował o nim kilkakrotnie. Raz wspomniał o ks. Popiełuszcze w kontekście: "Prezydent Wrocławia jak wiadomo reprezentuje szeroki krąg wyborców od słychaczy RM po zabójców księdza Popiełuszki...." (co za bezczelność!) To jest dla Płaskatego ważne! Lustracja w Polsce to samo zło, ale w Niemczech jak najbardziej itd.
o cwiakalskim / 83.29.15.* / 2008-11-07 13:21
Cwiakala przyznal sie ze z tym laptopem to go wrobili dziennikarze. Co za prymityw musi byc by prokurator ulegal podjudzaniu dziennikarskiemu.
Jak to swiadczy o tak waznym urzedzie.
A swoja droga sprawa Olewnika chyba spowoduje spore perturbacje wlacznie z upadkiem rzadu.
KAP / 2008-11-07 13:18 / Tysiącznik na forum
na zasadzie -"glodnemu chleb na mysli" pomyliles Olejnik z Olewnik. Pewnie po wypowiedzi prezydenta o Stokrotce -:)
Pilsener / 2008-11-07 10:42 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Bo likwidacja stoczni to sukces - jak chcesz pracować na stoczniowców to pracuj i oddaj im ostatnią koszulę, ale od moich pieniążków WARA.
o Pilsnerze / 83.29.15.* / 2008-11-07 13:25
Co za prymitywne spojrzenie. Juz nawet debilnie skrajni libertyni doszli do wniosku ze za wszelka cvene nalezy bronic swoich interesow i laduja niemilosierne miliardy w banki. Tymczasem to co dostaly (zadne dokumenty nie potwierdzaja ze dostaly - PO zwinela???) stocznie to maly procencik od tego co wywalaja na jeden z baqnkow!!!
Az przykro czytac na tym serwisie takie wypowiedzi jak Pilsnera! Kompromitacja. To musi byc drugie wcielenie Balcerowicza.
Handel wyrokami 1 / 83.26.8.* / 2008-11-07 10:17
Neoliberalizm według PO jest taki sam jak w USA - sprowadza sie do Crony Capitalism czy do Kapitalizmu Kumoterskiego.
Oczywiscie te fotoradary dostarczą firmy zaprzyjaznione z PO .
No bo jakby innaczej !
Fotoradar mozna kupic za 6-7000 USD a u nas firmy kasuja 200 000 pln. Niezła przebitka ! Pietnastokrotna.

Ale nie ma co psioczyć na PO. Gdyby władze miało PiS to poswiećone fotoradary dostarczył by Rydzyk.
Pilsener / 2008-11-07 10:36 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jaki neoliberalizm? PO to klasyczna partia socjalistyczno-konserwatywna.
pklark / 2008-11-07 08:20 / portfel / -
Oj cuś mi sie wydaje,że Donek-preziem to coraz bardziej oddalejaca się perspektywa ........jednak rzadzenie "zużywa" .......czyżby więc szansa dla Radka? Ten to rozjedzie Kaczorka w kampanii na płasko........
Runk / 77.79.229.* / 2008-11-07 12:06
Radek byłby na pewno lepszym prezem niż Mlaskaty, czy Donek, ale chyba jest za cienki w uszach, do tego jego zagraniczna żona (do tego Żydówka) nie będzie do zaakceptoania przez typowego durmego katola.
andy2024 / 213.199.195.* / 2008-11-07 08:02
dla mnie to jest chore - pieszy wylezie na ulicę w miejscu niedozwolonym albo na czerwonym, rozwalę sobie na nim auto i będę musiał procesować się ze spadkobiercami o zwrot kosztów naprawy auta a policja zamiast to zwalaczać to wręcz do tego zachęca...
ŁowcaWykształciuchów / 2008-11-07 07:30 / NiePOsPOlity Intelekt
Jakie "może zagęścić sieć" fotoradarów? Przecież twoi ukochani PeOfile obiecali już dawno temu 1200 fotoradarów. Nie udawaj Płaskoniu, że o tym zaPOmniałeś:

http://www.youtube.com/watch?v=h71A735g204
Pilsener / 2008-11-07 10:38 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Mogą sobie zagęszczać, ja i tak olewam fotoradary - przecież mnie nie zamkną za to, co nie? Płacę już dość w akcyzach i innych podatkach, a teraz za moje podatki powstaną fotoradary, które mają jeszcze bardziej drenować mi portfel - świetne.
Floyd / 2008-11-07 12:16 / Tysiącznik na forum
Aby raz miła dla oka wiadomość, bo jak tak olewasz te radary, to może oznaczać tylko jedno: wcześniej czy później znikniesz stąd na zawsze, nawet jeśli uważasz się za superkierowcę.
Dla tych Twoich ukochanych pieniążków znalazłeś już spadkobiercę?
Pilsener / 2008-11-07 19:38 / Sofciarski Cyklinator Parkietów
Jak mam ich nie olewać, jak stoją najczęściej na długich prostych, tam gdzie można się rozpędzić? Cel tego jest wiadomy - nie bezpieczeństwo, a drenaż portfela. Jakoś nie widziałem, by fotoradary powstawały tam, gdzie jest niebezpiecznie i dochodzi do wypadków. I jak mają zapobiegać wypadkom to dlaczego nie maluje się ich tak, by były widoczne z daleka? Czym to się różni od czajenia się na leszczy w krzakach - ostatnio mnie tak udupili - jechałem całe 113 na 90, a droga prosta jak drut, półtora pasa, warunki znakomite - słońce i suchy asfalt. Niech za wypadki płacą Ci, którzy je powodują - dziennie średnio łamię prawie 100 przepisów - mimo to jeszcze wypadku nie spowodowałem, a już parę ładnych lat jeżdżę.
LdN / 2009-02-21 23:19 / Bywalec forum
Fotoradary to powinny być na niebieskich co nie potrafią jeździć. Pewnie niektórzy pamiętają policyjnych nurków z Centralnego. Przejeżdżam tamtędy kilka razy w tygodniu i nie pamiętam, żebym mial tam tylko 90 km/h na liczniku. Jeśli władza jest taka prawa to niech koszty wyłowienia radiowozu pokryją rodziny piratów drogowych, którzy się tam utopili.

Najnowsze wpisy